Odgovorjeno Napad

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
haha lol.
ja okej izbereš vas, klikneš nanjo, pritisneš pošlji napad, označiš čete, ki jih nameravaš poslat in enostavno klikneš napadi:D
 

DeletedUser

Guest
lol gx15 pač prvič igra to igro. za razliko od ostalih noobov je vsaj na forumu. Raje mu pomagaj namesto da spamaš po tujih profilih! :D
 

DeletedUser

Guest
Lažež jaz en mrom poslati nobenih enot, zdaj pa povej po resnici
 

DeletedUser

Guest
ker jih se nimas... mores prvo narediti vojasnico, potem vojsko in sele potem jih lahko posiljas
 

DeletedUser

Guest
poglej si po vodičih kateri pogoji morajo biti izpopoljni za izgradnjo vojašnice...
 

DeletedUser

Guest
ja da vojašnco zgradiš morš met mestno hišo na faking stopnji 3!! preber si vodiče no

[mod=bosko28]Uporaba kletvic oz. podobnih besed je strogo prepovedana![/mod]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
faking? kaj to poemni?

[mod=bosko28]Uporaba kletvic in podobnih besed je strogo prepovedana![/mod]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Če vas zajebava, ignorirajte in to je to. 100% ni začetnik, dobro ve kaj je to in vas malo provocira, vi pa nasedete :)
 

DeletedUser

Guest
saj nisme začetnik igrals em ze na triba wors svet 1 pa sme bil 1prv!!!!!

[mod=bosko28]Preden postaš, se dobro osredotoči na to in piši čitljivo ter brez napak. Posti morajo biti napisani v razumljivi slovenščini[/mod]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
saj nisme začetnik igrals em ze na triba wors svet 1 pa sme bil 1prv!!!!!

hahahahahhahahahahahhahahha

potem pa moras vedeti kako je tukaj... in ne rabis vodicev :)
drugace pa resno... nehaj spamat
 

DeletedUser

Guest
saj nisme začetnik igrals em ze na triba wors svet 1 pa sme bil 1prv!!!!!

[mod=bosko28]Preden postaš, se dobro osredotoči na to in piši čitljivo ter brez napak. Posti morajo biti napisani v razumljivi slovenščini[/mod]

če si ti na .net W1 igral sem jaz pecikl, če bi, bi vedel angleščino in kako se igra. Sicer pa moraš vedet da tukajšni posterji nimamo radi, če se kdo norca dela iz takih stvari. Kot drugo pa se uporabnik, ki je ustvaril temo za namen spama kaznuje iz strani staffa.
 

DeletedUser

Guest
Se opravičujem vaša visokost bom poskusil pisati slovnično
 
Status
Not open for further replies.
Top