napad

phoenix king

New Member
Reaction score
0
hey??!!
Je že kdo osvojil bonus vas??
ja jo glih kaj poskušam!

za vprašanja se obrnite na mene v igri
ime-phoenix king
vas-phoenixsovo zavetje:cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
hey??!!
Je že kdo osvojil bonus vas??
ja jo glih kaj poskušam!

za vprašanja se obrnite na mene v igri
ime-phoenix king
vas-phoenixsovo zavetje:cool::cool::cool:

ne ker nas večina rajši zavzame vasi drugih igralcev.
 

Fric

New Member
Reaction score
0
Sem ti pisal v igri, pa še tule sprašujem:

Kako ti je uspelo postaviti akademijo, pa pri tem obdržati število točk na 113?
Najbrž je vmes kak bug, tako da se obrni na support, ker ti nepravilno obračunava točke.

Razen če tebi ni za točke :D
 

DeletedUser

Guest
Sem ti pisal v igri, pa še tule sprašujem:

Kako ti je uspelo postaviti akademijo, pa pri tem obdržati število točk na 113?
Najbrž je vmes kak bug, tako da se obrni na support, ker ti nepravilno obračunava točke.

Razen če tebi ni za točke :D

lol, jaz ga sploh nisem pogledal v igri. Škoda časa. :D
 

DeletedUser

Guest
Pomojem pa ne ve, da se vas zauzema z rami in katapulti in ne z spearmani
 

DeletedUser

Guest
ni panike ;) sej zid (če je lesen), se tud lahko podira s konji, sam tega noben ne ve
 

DeletedUser

Guest
ni panike ;) sej zid (če je lesen), se tud lahko podira s konji, sam tega noben ne ve

hm... nevem potem pa je mogel bit na .net neki bug da sem lahko samo z noblemanom zavzel vas in ni šlo z rami in catapulti.lol
 

DeletedUser

Guest
hm... nevem potem pa je mogel bit na .net neki bug da sem lahko samo z noblemanom zavzel vas in ni šlo z rami in catapulti.lol
ma ti si en kekec :p

tako kot je fric povedal - vas se zavzema z ovni :)
 

DeletedUser

Guest
v tem svetu mislim da nobenemu skavti ne ropajo..ali pač? (slo server pac)
 

DeletedUser

Guest
skavti jih sam pregledajo, pa tiste k so slabe ločijo od dobih, pol morš poslat pa merchante skupi z lokostrelci, da jih pridejo iskat
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
skavti jih sam pregledajo, pa tiste k so slabe ločijo od dobih, pol morš poslat pa merchante skupi z lokostrelci, da jih pridejo iskat

ja ja ja..za to pa sem ze slisal.. izgleda da si tut ti veteran?!?:cool:
 

DeletedUser

Guest
in pol pričakujete da bodo novinci v novem svetu lahko predstavljali grožnjo? s takimi učitelji že ne...:eek:
 

DeletedUser

Guest
in pol pričakujete da bodo novinci v novem svetu lahko predstavljali grožnjo? s takimi učitelji že ne...:eek:

mislim da ni nikomur zato da bi učil novince. ;) Če hočeš pa jih lahko ti,potem se bodo zagotovo več naučili kot če bodo sami se učili. :)
 

DeletedUser

Guest
mislim da ni nikomur zato da bi učil novince. ;) Če hočeš pa jih lahko ti,potem se bodo zagotovo več naučili kot če bodo sami se učili. :)
to pa nimaš prav..so eni, ki rabjo mal pomoči in spodbude in hitro dojemajo...tako, da ni škoda časa komu pomagat..verjetno je blo pri tebi drugače, ker si že od rojstva nadarjen..imaš pač srečo..nismo vsi taki
 

DeletedUser

Guest
sama priznam da sicer zelo nerada prebiram vsa navodila in sem se pač učila od veteranov na .net tko da ja. najhuje je ko te potem tko en novinec, ki si mu zavrnil pomoč, lepega dne uniči :D ne trdim da se to dogaja pogosto ali da se bo zgodilo tudi tebi ampak vsi smo bili nekoč sveži!
 
Top