Napad

DeletedUser

Guest
Ker sem nov v tej igri, bi vprašal nekaj glede napada (bonus vas). Imam paladina, vendar nima orožja. V napad sem tako lahko poslal le suličarje, ker mi pri njegovi ikoni kaže nulo.
 

gistro

Member
Reaction score
0
Ker sem nov v tej igri, bi vprašal nekaj glede napada (bonus vas). Imam paladina, vendar nima orožja. V napad sem tako lahko poslal le suličarje, ker mi pri njegovi ikoni kaže nulo.

... in kje je vprašanje? :confused:
 

DeletedUser

Guest
to če ima orožje al pa ne nima veze s tem da ga pošleš u napad. verjetno si si ga pozabu narest.
 

gistro

Member
Reaction score
0
ko boš prišel do 100% boš dobil poročilo "tvoj paladin se je sprehajal okoli vasi in je, nu pagadi, nekaj našel" in to kaj je našel je orožje za paladina. seznam orožij pa je tukaj - KLJIK
 

DeletedUser

Guest
Aha, sem že probal napast s paladinom brez orožja in nekaj suličarji - uspešno. Sedaj pošiljam drugi napad. Imam pa eno vprašanje:
Ali se surovine v bonus vasi nabirajo enako kot v moji vasi? Se pravi, ne morem kar naprej farmat ene in iste bonus vasi?
 

DeletedUser

Guest
Ko boš naredil skavta boš razumel. Če želiš lahko takoj izveš.

Itaq da želim izvedet takoj, drugače ne bi spraševal :D

Še dodatno podvprašanje:

Ali je lahko uspešen napad s solo neoboroženim paladinom na bonus vas z manj kot 100 točkami?
 

DeletedUser

Guest
itak, če pa neumnost sprašuješ. u najhujšem primeru ti umre, pa ga na novo narediš in si si prdelu neko novo izkušno, novo znanje.
take stvari probavej, nič hijšega se ne more zgodit. edino katapultou, ovnov, poglavarja ne pošili samih.
 

DeletedUser

Guest
Hvala za nasvet. Zato pa imamo forum, da noobsi sprašujemo. Tistemu, ki že nekaj časa igra, se res zdi neumno vprašanje, začetniku pa je vsaka informacija dobrodošla. Škoda se mi zdi nekaj na pamet eksperimentirat in zraven še zapravljat resurse in čas, če lahko to informacijo dobim na forumu.
 

gistro

Member
Reaction score
0
Nekdo misli, da je pameten...

seveda sem pameten ... le da nikoli nisem razumel reve ki si ne upajo sami nekaj naredit in za vse vprašajo druge ...

"a lahko to ...?", "a lahko ovo ...?", "mami, daj mi robček", "a kaj če mi paladin umre?"
 

DeletedUser

Guest
seveda sem pameten ... le da nikoli nisem razumel reve ki si ne upajo sami nekaj naredit in za vse vprašajo druge ...

"a lahko to ...?", "a lahko ovo ...?", "mami, daj mi robček", "a kaj če mi paladin umre?"

Lej dragi glisti, v moji zgodovini je kup podobnih iger in to uspešen kup. Mogoče poznaš Nuke zone in Imperia? Dvomim. Sicer pa bi ti bil lahko oče :) , sem 100% prepričan. ne mi več na take fore, OK?
 
Last edited by a moderator:

gistro

Member
Reaction score
0
Lej dragi glisti, v moji zgodovini je kup podobnih iger in to uspešen kup. Mogoče poznaš Nuke zone in Imperia? Dvomim. Sicer pa bi ti bil lahko oče :) , sem 100% prepričan. ne mi več na take fore, OK?

jaz pa v jok.
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
forum je namenjen predvsem pozitivno naravnanim komentarjem in medsebojni pomoči ter spoznavanju. Ne se prepirat, imejte se radi:);)
 
Top