Napad

DeletedUser

Guest
no mene zdej zanima to ..... naredu sm dve plemiča pa sm zdej zavzeu eno vas ... drug plemič pa še prihaja z ostalo vojsko zj v mojo vas a kaj lahk oni nardijo zj v vasi k sm pravkar zavzeu ???
 

DeletedUser

Guest
no mene zdej zanima to ..... naredu sm dve plemiča pa sm zdej zavzeu eno vas ... drug plemič pa še prihaja z ostalo vojsko zj v mojo vas a kaj lahk oni nardijo zj v vasi k sm pravkar zavzeu ???

če nimaš zadost vojske not, bo ti tisto kaj imaš umrlo, pa še renoblal se boš po veliki možnosti.
 

DeletedUser

Guest
ija sej vojsko že pošiljam nazai tisto k je bla not .... ni več vojske v tej vasi ???
 

DeletedUser

Guest
no mene zdej zanima to ..... naredu sm dve plemiča pa sm zdej zavzeu eno vas ... drug plemič pa še prihaja z ostalo vojsko zj v mojo vas a kaj lahk oni nardijo zj v vasi k sm pravkar zavzeu ???

Jaz sem se moral tega nauciti 'the hard way'. Poglej kaj se mi je zgodilo pred 2 tedni, ko je vas zasedel ze en plemic pred nacrtovanim. Zelo butast combat model, da se novi plemic in vojska ne obrne nazaj, ce naleti na lastno vas. Ampak takole je in zdaj napake ne bom ponovil :) Izgube so bile kar neprijetne, ko sesetejes napadalne in obrambne.

noblingfail.png
 

DeletedUser

Guest
ija paper ...... zto sem tud postavu vprašanje ker me je zanimal če se lahko to zgodiii ........ in vidim da lahko :D
 

HEROkiller

Member
Reaction score
0
Ja sam včasih je pa koristno jaz se na s2 kar redno napadam da pretovorim surovine v glavno vas

ja tržnica j epremajhna :eek:
 

F.ALO1

Member
Reaction score
0
Jaz sem se moral tega nauciti 'the hard way'. Poglej kaj se mi je zgodilo pred 2 tedni, ko je vas zasedel ze en plemic pred nacrtovanim. Zelo butast combat model, da se novi plemic in vojska ne obrne nazaj, ce naleti na lastno vas. Ampak takole je in zdaj napake ne bom ponovil :) Izgube so bile kar neprijetne, ko sesetejes napadalne in obrambne.

noblingfail.png


čudn haha no jst bi prvo vohunil
 
Top