Nastavitve za si6

sotoflow.

Member
Reaction score
0
Novi svet je na poti. Prehitro?

Tukaj pa so drugačne nastavitve.
Kakšne si želite?
-samo, da ne bo no haul
 

DeletedUser

Guest
ej a je res da je ta svet kavo 3d aja a pa rabš sam učala alprov ekran
 

DeletedUser

Guest
ne:D tisto je bla šala za 1. april:D mogoče so malo prehitro objavili prihod novega sveta...malo me je presenetilo:p drugače pa pustimo se presenetiti.
 

DeletedUser

Guest
Pustimo se presenetit. Samo da cerkve nebo pa bo fino :)
 

DeletedUser

Guest
no sej tut če bo cerkev in tudi če je nebo nebom igral na tem svetu ker mi je nasplošno najboljši le svet 2
 

DeletedUser

Guest
Jst predlagam nekaj.kaj ko bi lahko dajali vojsko drugim.npr. Da en neha igrt in svojo vojsko enmu podari tak da lohk on z njo upravlja.to bi blo super.pa da lahko napade in obrambo prekličeš kadar koli.kaj pravite??
 

Flako

Member
Reaction score
0
Jst predlagam nekaj.kaj ko bi lahko dajali vojsko drugim.npr. Da en neha igrt in svojo vojsko enmu podari tak da lohk on z njo upravlja.to bi blo super.pa da lahko napade in obrambo prekličeš kadar koli.kaj pravite??

Tega ne moreš predlagat za nov svet, to bi moral predlagati kot splošno spremembo igre. Kar pa močno dvomim, da se bo kaj spremenilo.
Glede časa preklica, to je teoretično mogoče, oz. je mogoče nastavit daljši čas za možnost preklica, sedaj je 5 ali 10 min, vendar se to uporablja kot nekaj normalnega povsod, tako da tudi ne vem, če bi imelo smisel. Bomo pa se posvetovali ;) .
 

DeletedUser

Guest
Jst predlagam nekaj.kaj ko bi lahko dajali vojsko drugim.npr. Da en neha igrt in svojo vojsko enmu podari tak da lohk on z njo upravlja.

Do tega sigurno ne bo prišlo, ker bi vsak, ki ima malo višji IQ to zlorabu ;)
 

DeletedUser

Guest
Jst predlagam nekaj.kaj ko bi lahko dajali vojsko drugim.npr. Da en neha igrt in svojo vojsko enmu podari tak da lohk on z njo upravlja.to bi blo super.pa da lahko napade in obrambo prekličeš kadar koli.kaj pravite??

kokr se jst spomnim se je nekaj podobnega delalo z vojaškimi tabori, ki pa so se ukinli...

si6 malo zgodaj se mi zdi :S
 

DeletedUser

Guest
ej.mogl bi nardi igrco druga svetovna vojna.haha pa da bi blu istu sam da bi ble bul sodobne hiše,vojska,letala,names pemen divizije.haha to bi bil vrhunec
 

DeletedUser

Guest
ej.mogl bi nardi igrco druga svetovna vojna.haha pa da bi blu istu sam da bi ble bul sodobne hiše,vojska,letala,names pemen divizije.haha to bi bil vrhunec

Ne fantaziraj....
 

sheilas

New Member
Reaction score
0
..................

dejte že no......a kdo ve ob keri uri se odpre svet???????
 

DeletedUser

Guest
Nevem kaj se ti tak mudi. Vse bo še napisan. Ponavad je blo okrog 12 ure..
 

DeletedUser

Guest
dejte že no......a kdo ve ob keri uri se odpre svet???????

Ob ene 13ih
Ampak tako kot že 3je sveti zapored bojo zih napake in bo datum prestavljen za ene 2 dni;)... ali pa še več....
 

DeletedUser

Guest
pomoje tut:D če mene vprašaš bi dal odprtje sveta enkrat ponoči kr pol usi noobi naenkrat navaljo in use bol počas dela:D
 
Top