Predlog Nekaj predlogov glede igre in foruma

DeletedUser

Guest
Predlagam naslednje.
Mislim da je celo pravilo, da bi naj član na forumu imel isto upor. ime kot v sami igri?
No, predlagam da se igra in forum povežeta... in sicer tako, da ko klikneš spodaj forum, si že logiran prek same igre.. torej vsak ki si ustvari račun za igro, ima tudi račun za forum. Zakaj? Dosti je članov, ki se skrivajo pod različnimi imeni. Pravzaprav si lahko vsak tukaj ustvari račun (na forumu) in piše stvari... pa čeprav ga nikoli ni bilo v igri...
Mogoče bi bil problem z igralci, ki so prenehali igrat, njihov račun je izbrisan, pa bi radi vseeno sodelovali na forumu?
Niti ne... problem bi rešil tako:
Enostavno, bi se lahko prijavil z prejšnim računom.

Nadaljevanje:
Račun na forumu bi ostal, saj bi marsikateri igralec, ki več ne igra rad kdaj kaj pripomnil na kakšno temo.
V primeru, da se ta igralec (ki ima še samo račun na forumu v igri pa ne) odloči, da bi spet igral, bi pa bile 2 možnosti... in sicer:

A. igralec, ki na računu ni imel premium točk ima rezervirano ime računa in števila vasi ter stopnje zgradb dobi račun na naključnem delu mape, z istim razmerjem surovin kot jih je imel (če je prej imel recimo 2 lesa, 2 gline in marmorja bo tudi potem imel vasi postavljene tako.. ampak nebo mogel izbrati kje, bo pa postavljen v en del mape)

B. igralec ki je na računu imel premium točke ima rezervirano ime računa in števila vasi ter stopnje zgradb dobi račun v igri nazaj z možnostjo, da sam izbere, kje bo imel vasi- ampak tudi on ne more spremenit razmerja vasi, kot ga je imel pred tem.

Zakaj to predlagam?

1. kot sem že prej napisal.. zaradi sprostitev določenih prostorov na mapi, ki so sedaj zasedeni zaradi neaktivnih igralcev.
2. marsikateri igralec, ki je nekoč igral in je bil dober bi mogoče tudi sedaj igral... ampak mu enostavno ni iz nule postavljat svojega imperija
3. ker bi tudi sam VP imel korist od tega, saj bi se posledično več folka odločlo za nakup vsaj minimalno premium točk, ki sedaj niti ne pomisli da bi dal 1€ za igro, prav tako bi tudi igralci, ki bi se vrnili, z večjim veseljem kurli premium točke, če bi lahko nadaljevali tam, kje so končali pred recimo 1 letom, saj je bolj koristno velik račun gradit z pomočjo rozike kot mali, pa še serverji bi se malo bolj napolnili

No to sem se prej spomnil pa sem moral napisat sem

LP, facko1
 

DeletedUser

Guest
Predlagam naslednje.
[SPOIL]Mislim da je celo pravilo, da bi naj član na forumu imel isto upor. ime kot v sami igri?
No, predlagam da se igra in forum povežeta... in sicer tako, da ko klikneš spodaj forum, si že logiran prek same igre.. torej vsak ki si ustvari račun za igro, ima tudi račun za forum. Zakaj? Dosti je članov, ki se skrivajo pod različnimi imeni. Pravzaprav si lahko vsak tukaj ustvari račun (na forumu) in piše stvari... pa čeprav ga nikoli ni bilo v igri...[/SPOIL]

Se nebo zgodilo, preveč dela in težko izvedljivo.


Nadaljevanje:

[SPOIL]A. igralec, ki na računu ni imel premium točk ima rezervirano ime računa in števila vasi ter stopnje zgradb dobi račun na naključnem delu mape, z istim razmerjem surovin kot jih je imel (če je prej imel recimo 2 lesa, 2 gline in marmorja bo tudi potem imel vasi postavljene tako.. ampak nebo mogel izbrati kje, bo pa postavljen v en del mape)

B. igralec ki je na računu imel premium točke ima rezervirano ime računa in števila vasi ter stopnje zgradb dobi račun v igri nazaj z možnostjo, da sam izbere, kje bo imel vasi- ampak tudi on ne more spremenit razmerja vasi, kot ga je imel pred tem.
[/SPOIL]

in zakaj bi daljali prednost tem igralcem pred drugimi?

Zakaj to predlagam?

1. kot sem že prej napisal.. zaradi sprostitev določenih prostorov na mapi, ki so sedaj zasedeni zaradi neaktivnih igralcev.

neaktivni igralci se avtomatsko brišejo in v vsem tem, kaj si napisal ni bilo nikjer nobene veze z neaktivnimi igralci

2. marsikateri igralec, ki je nekoč igral in je bil dober bi mogoče tudi sedaj igral... ampak mu enostavno ni iz nule postavljat svojega imperija

To si samo ti misliš

3. ker bi tudi sam VP imel korist od tega, saj bi se posledično več folka odločlo za nakup vsaj minimalno premium točk, ki sedaj niti ne pomisli da bi dal 1€ za igro, prav tako bi tudi igralci, ki bi se vrnili, z večjim veseljem kurli premium točke, če bi lahko nadaljevali tam, kje so končali pred recimo 1 letom, saj je bolj koristno velik račun gradit z pomočjo rozike kot mali, pa še serverji bi se malo bolj napolnili

Vse kar si napisal je en kup nakladanja in bi samo še poslašalo vp

No to sem se prej spomnil pa sem moral napisat sem

LP, facko1

V Krepkem tisku je vsa beda teh predlogov razložena.
 

DeletedUser

Guest
sem vse razumel in kot sem rekel so to samo tvoje sanje in se nebo nikoli zgodilo, ker je en kup bs.
 

mihibo5

Member
Reaction score
0
Mislim, da si zgrešil forum (mislim, da si hotel to napisati na ikariamov forum). Ti si definitivno igral Ikariam (marmor?) oz. ga še vedno igraš. Noben od predlogov se ne bo zgodil. Izguba časa za to temo.
 
Top