Nemška vojna plemen

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni!

Jas bi pa vprašo če igra kdo nemški tribal wars?
Je nek server ko je speed. Če kdo igra naj mi piše. Drugače pa je ful hiter. Imenuje se SDS
 
Last edited by a moderator:

Assassin132

Member
Reaction score
0
si vidu 5 sekund se vse zida pa surovine letijo gor ko nore komaj sem se prijavo pa je 200 surovin na minuto ni to mal prehitro :D

z drugimi besedami 12000 surovin na uro :D
 

DeletedUser

Guest
Vem to mi ni všeč. Veš mogoče za kaki server ko se je začel nedavno?
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
ce pa to ni bedno pa ni nic bedno pa to moras biti 24 ur zraven na zacetku mas 1000 skladisce 12 000 surovin na uro se ti skladisce 12 krat napolni v eni uri :D
enem mogoce pase zaradi lahkega zacetka :D
2 sekundi se en sulicar dela :D
 

DeletedUser

Guest
ce pa to ni bedno pa ni nic bedno pa to moras biti 24 ur zraven na zacetku mas 1000 skladisce 12 000 surovin na uro se ti skladisce 12 krat napolni v eni uri :D
enem mogoce pase zaradi lahkega zacetka :D
2 sekundi se en sulicar dela :D

zato se pa imenuje speed server(hitri server). Kaj se prijavljate na nek svet ko nimate pojma v kaj se sploh spuščate? Še posebaj na .de ki je prvi vp server in je veliko dobrih igralcev, še posebaj v primerjavi z našim .si serverjem.
 

DeletedUser

Guest
jah to je isto kot slovaki igrajo na našem serverju pa nevejo slovensko

ni, ti se vsaj potrudijo in preberejo stvari četudi si morajo z prevajalnikom pomagat. Če neveš jezika severja na katerem igraš in se ga tudi ne misliš naučit ni poante igrat, ker nerazumeš zakaj se gre in tudi z drugimi nemoreš komunicirat.
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
zato se pa imenuje speed server(hitri server). Kaj se prijavljate na nek svet ko nimate pojma v kaj se sploh spuščate? Še posebaj na .de ki je prvi vp server in je veliko dobrih igralcev, še posebaj v primerjavi z našim .si serverjem.

prvo kot prvo te nisem nic vprasu
drugo kot drugo je ta server tak brezveze da bolj nebi mogel bit :D
server sem probo zaradi tega ker mi je on napisau :D
nisem pa nic omenu glede de igralcev da bi bili slabi ker vem da so veliko bolsi :D
ocitno si ti tudi moras dobro prebrat kaj kdo napise :D ce ze mi nevemo pa nam ti take talas pa si tko pameten si ti tudi kdaj preberi kaj je napisano :D
 

DeletedUser

Guest
prvo kot prvo te nisem nic vprasu
drugo kot drugo je ta server tak brezveze da bolj nebi mogel bit :D
server sem probo zaradi tega ker mi je on napisau :D
nisem pa nic omenu glede de igralcev da bi bili slabi ker vem da so veliko bolsi :D
ocitno si ti tudi moras dobro prebrat kaj kdo napise :D ce ze mi nevemo pa nam ti take talas pa si tko pameten si ti tudi kdaj preberi kaj je napisano :D

jaz sem si že prebral kaj si napisal, ampak očitno tebi manjka ene določene stvari da bi razumel moj post.
 

janci89

Member
Reaction score
0
Pa ne še zdaj to temo spamat....pa ti ubijalec124 drugo neveš kot sam spamat pa nekomu pamet solit.
se opravičujem če sem te zdaj žalil sam to sem rabu napisat
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
jaz sem si že prebral kaj si napisal, ampak očitno tebi manjka ene določene stvari da bi razumel moj post.

tebi pa ne samo ene dolocene stvari tebi ocitno manjka veliko dolocenih stvari da bi sploh kaj razumel:D

jaz nisem se vidu posta da bi kdo tebe velikega modreca kaj vprasu :D
ti tako al al tko mas na vsako vprasanje odgovor :D
Ubijalec ce bi na acountu foruma vojna plemen pisalo kolko si napisau pametnih komentarov polek drugih bi se ti ziher gibau pri 0
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
tebi pa ne samo ene dolocene stvari tebi ocitno manjka veliko dolocenih stvari da bi sploh kaj razumel:D

jaz nisem se vidu posta da bi kdo tebe velikega modreca kaj vprasu :D
ti tako al al tko mas na vsako vprasanje odgovor :D
Ubijalec ce bi na acountu foruma vojna plemen pisalo kolko si napisau pametnih komentarov polek drugih bi se ti ziher gibau pri 0

s tem se popolnoma strinjam:)
 

DeletedUser

Guest
tebi pa ne samo ene dolocene stvari tebi ocitno manjka veliko dolocenih stvari da bi sploh kaj razumel:D

jaz nisem se vidu posta da bi kdo tebe velikega modreca kaj vprasu :D
ti tako al al tko mas na vsako vprasanje odgovor :D
Ubijalec ce bi na acountu foruma vojna plemen pisalo kolko si napisau pametnih komentarov polek drugih bi se ti ziher gibau pri 0

Popolnoma res :eek:
 

janci89

Member
Reaction score
0
tebi pa ne samo ene dolocene stvari tebi ocitno manjka veliko dolocenih stvari da bi sploh kaj razumel:D

jaz nisem se vidu posta da bi kdo tebe velikega modreca kaj vprasu :D
ti tako al al tko mas na vsako vprasanje odgovor :D
Ubijalec ce bi na acountu foruma vojna plemen pisalo kolko si napisau pametnih komentarov polek drugih bi se ti ziher gibau pri 0

še je jaz se stem strinjam
 
Top