Neumnost ne pozna meja

nofear

Member
Reaction score
0
Vsi mladi igralci, ki tako lepo pišete hodite v plemena, ki kar po dolgem in počez pobirajo vse kar leze, kmalu bo prišel čas, da se vprašate v kakšnem plemenu bi radi bili. Če ste na K45 pridite me kontaktirajte, da vas preiskusim malce v znanju šele nato boste imeli možnost, da se vključite v proces vladanja na K45. lp
 

DeletedUser

Guest
Vsi mladi igralci, ki tako lepo pišete hodite v plemena, ki kar po dolgem in počez pobirajo vse kar leze, kmalu bo prišel čas, da se vprašate v kakšnem plemenu bi radi bili. Če ste na K45 pridite me kontaktirajte, da vas preiskusim malce v znanju šele nato boste imeli možnost, da se vključite v proces vladanja na K45. lp

NF pozabil si na oni del, kjer delaš selekcijo za pozneje da se ti pridružijo v posebni obliki ;)
 

nofear

Member
Reaction score
0
NF pozabil si na oni del, kjer delaš selekcijo za pozneje da se ti pridružijo v posebni obliki ;)

Tudi ti si pozabil dodati, da tvoja opazka velja samo za IZDAJALCE!!!

A spet ne moreš farmat bom reku motorki da mora bit 1 mio postov da dosežeš naziv DUKE....
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

Za posebne inštrukcije glede igranja VP me kontaktirajte preko ZS. Prvih 10 bo dobilo še zastonj poučevanje Bontona VP, ki ga je zarisal kolega NoFear.

Ne zamudite priložnosti!
 

hawbix

Member
Reaction score
0
sploh ne bom več nič pisal na ta forum, ker imajo moderatorji prevelik fetiš na zaklepanje tem, in dokler bo temu tako, me na tem forumu ne vidite več.

Čaw
 

DeletedUser

Guest
sploh ne bom več nič pisal na ta forum, ker imajo moderatorji prevelik fetiš na zaklepanje tem, in dokler bo temu tako, me na tem forumu ne vidite več.

Čaw

to ni fetis, vendar je dejstvo da je taksen forum tezko nadzorovat...
jih ne scitim, vendar res toliko kot je vseh problemov, nekega spama, itd... vsega sra*ja... nekaj posameznikov ne more nadzorovat in se ukvarjat z vsakim problemom posebej...

saj sedaj jih je vec... torej predvidevam, da se bo nivo foruma obcutno dvignil...

p.s. nasvet: ko ti zaklene mod temo, pa bi se rad vseeno kaj dodal, mu pisi po zs... hahahahha, to bo marsikoga bolelo, dobil bos vseeno moznost da poves kar te muci...

to naredim jaz, sedaj... mogoce mi kdo kaj zameri, vendar vrjamem da beseda ni konj, tako da dokler se trudim na lep nacin vprasat,... teoreticno gledano naj nebi bilo kaksnih zamer... ponavljam, TEORETICNO! hehe

lp
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
hawbiks hay,pač nisva člana stranke komunistov,zato sva vedno cenzurirana,bo že bolje ne se obremenjevat,to so navadni provokatorji,ko pa jih ti sprovociraš te blokirajo,sva pač legendi in jih to moti.:D:)
 

DeletedUser

Guest
tista tema je zašla že z svojega originalnega namena, zato jo je oseba odgovorna za ta forum tudi zaklenila in če nočete da se tej temi enako zgodi se vrnite nazaj na originalni namen ali pa naredite novo temo.
 
Top