"No Time For Fake Onse"

DeletedUser

Guest
kaj naj rečem =)? ostal sem brez besed..svaka čast fantje..
 

DeletedUser

Guest
fluxi.. najprej pohvale za dobr PnP(sama sm preveč lenobi podrejena, da bi jih delala, jih pa rada berem) ampak kot je Ati rekel.. boš rabu en tečaj angleščine :D drugače pa je lepo videt padalce in vrjamem da bodo OMG hitro padli. neka ptička nam je pa tudi povedala, da v tej vojni niste sami :rolleyes:
 

kevca13

Member
Reaction score
0
fluxi.. najprej pohvale za dobr PnP(sama sm preveč lenobi podrejena, da bi jih delala, jih pa rada berem) ampak kot je Ati rekel.. boš rabu en tečaj angleščine :D drugače pa je lepo videt padalce in vrjamem da bodo OMG hitro padli. neka ptička nam je pa tudi povedala, da v tej vojni niste sami :rolleyes:

ja bi rd vidu kva bi nardil vi iz karak če bi vm napovedal vojno polovica bi jih zbežala sj vemo d usi moljo d nebodo nove žrtve tmp-jevcev
 

DeletedUser

Guest
ja bi rd vidu kva bi nardil vi iz karak če bi vm napovedal vojno polovica bi jih zbežala sj vemo d usi moljo d nebodo nove žrtve tmp-jevcev

Ja zgleda da se bo treba upret TMPju, js sm glih začeu farmat fluxde-ja sam neki me skrbi... :p

[spoil]Fluxde has a sword! :eek:[/spoil]

Ampak ga bom že, glih sm razvil rame xD LoL kr take :D
 

DeletedUser

Guest
kevca.. ne bežijo vsi tko k ti iz tribe v tribo weš.. tko al tko nimaš šans, sama se ti pa lepo približujem z vasmi tko da lahk izbiraš kakšno bo ime tvoje vasi, ko bo pod mojo diktaturo. od nekdaj si bil izdajalec in vedno boš. za take na tem svetu ni prostora.
kaj bodo templarji naredili pa se nas zaenkrat ne tiče. ti pa vrjamem da ti voda v grlo teče zdj :D prav ti je. več sreče na svetu 2!
 

kevca13

Member
Reaction score
0
kevca.. ne bežijo vsi tko k ti iz tribe v tribo weš.. tko al tko nimaš šans, sama se ti pa lepo približujem z vasmi tko da lahk izbiraš kakšno bo ime tvoje vasi, ko bo pod mojo diktaturo. od nekdaj si bil izdajalec in vedno boš. za take na tem svetu ni prostora.
kaj bodo templarji naredili pa se nas zaenkrat ne tiče. ti pa vrjamem da ti voda v grlo teče zdj :D prav ti je. več sreče na svetu 2!

greva se zment kdaj se bova regisrirala tm d bova čim bliži pa bomo pol vidl
 

DeletedUser

Guest
Js sm pa prej gledu top 20, pa nism mogu najt razloga za tako spremembo v vrhu. Heh, morem bolj redno brat forum..

Drugače pa počasi postaja že brezveze, vojne trajajo par dni in je konc...
 

DeletedUser

Guest
OK tole moram pa res postat (sori, hvaljenje...):

Pleme: 1 - TMP - 274.368

Igralci: 1 - AtaSmrk - TMP

Pleme na K55: 1 - TMP - 217.184

Igralci na K55: 1 - AtaSmrk - TMP

PNN: 1 - AtaSmrk - 43.862

PNN (pleme): 1 - Templarji - 386.730


Sam to res ni več zanimivo...
 

DeletedUser

Guest
OK tole moram pa res postat (sori, hvaljenje...):

Pleme: 1 - TMP - 274.368

Igralci: 1 - AtaSmrk - TMP

Pleme na K55: 1 - TMP - 217.184

Igralci na K55: 1 - AtaSmrk - TMP

PNN: 1 - AtaSmrk - 43.862

PNN (pleme): 1 - Templarji - 386.730


Sam to res ni več zanimivo...

očitno se bo treba preselt na drug kontinent.:D
 

DeletedUser

Guest
Da malce popestrim ta forum dodajam nekaj malega iz OMG foruma :D

Komtur
Čez noč je pršlo do izdaje oz. prekinitve pakta med nami in TMP.
Prosim vse igralce za veliko pozornost in previdnost. Če niste v bližini igralcev TMP se odzivajte na prošnje za pomoč. Hvala.


7jaka7
jest sm že napaden usa vojska pa zid šou


Dejvid
jst sem dobil 4 napade vendar sem z lahkoto zmagal poslal bom povratne napade da si bo zapomnil kaj pomeni se igrati z nami

Lp Dejvid



No vas zanima kakšne napade je prejel?

[spoil]
Količina: 0 0 0 0 10 3 0 0 1 0 0 0
Izgube: 0 0 0 0 5 3 0 0 1 0 0 0

Branilec: Dejvid
Vas: Dejvid vas (499|486) K44

--------------------------------------------------------------------------------


Količina: 0 0 0 0 15 0 0 0 1 0 0 0
Izgube: 0 0 0 0 4 0 0 0 1 0 0 0

Branilec: Dejvid
Vas: Dejvid vas (499|486) K44

-------------------------------------------------------------------------------


Količina: 0 0 10 0 5 5 0 0 1 0 0 0
Izgube: 0 0 10 0 5 5 0 0 1 0 0 0

Branilec: Dejvid
Vas: Dejvid vas (499|486) K44

-------------------------------------------------------------------------------


Količina: 0 0 0 0 10 3 0 0 1 0 0 0
Izgube: 0 0 0 0 5 3 0 0 1 0 0 0

Branilec: Dejvid
Vas: Dejvid vas (499|486) K44



Ja "fake" napade je res težko ubraniti in zanimivo da niti po napadu igralec Dejvid ni vedel, da je prejel "fake" napade :D.
[/spoil]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Komtur
Čez noč je pršlo do izdaje oz. prekinitve pakta med nami in TMP.
Prosim vse igralce za veliko pozornost in previdnost. Če niste v bližini igralcev TMP se odzivajte na prošnje za pomoč. Hvala.
Sem mislil da je Komtur redkobeseden samoz mano, pa vidim da tudi na svojem forumu ni sposoben sestavit več kot nekaj stavkov.
 

DeletedUser

Guest
Vas zanima kako izgleda njihova sekcija na forumu, kjer prosijo za pomoč?

[spoil]

omg3.jpg


[/spoil]
 

DeletedUser

Guest
Posodobljena statistika:

Side 1:
Tribes: TMP
Players:

Side 2:
Tribes: OMG OMG2 OMG3
Players: Garlok Krof Kinggasper leader Arthas987 Warriors Shrek spyder Silvica simxi Last Crusader geradpigen janko13 P455Maa2 Buster1337 xaxil

Timeframe: Forever


Total conquers against opposite side:

Side 1: 16
Side 2: 0
Difference: 16

image.php




Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 58,246
Side 2: 0
Difference: 58,246

image.php







P.S.
Statistika vsebuje tudi OMG begunce.
 

DeletedUser

Guest
"this looks like fun!"
če boste kdaj u vojni z Jivari, me morte pa res vzet zravn, k jih mam malo morje okrog sebe. Če bojo še kakšni prežvel do takrat, seveda.
 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
"this looks like fun!"
če boste kdaj u vojni z Jivari, me morte pa res vzet zravn, k jih mam malo morje okrog sebe. Če bojo še kakšni prežvel do takrat, seveda.

Ma daj napiši jim že spodoben apply pa te bojo uzeli če se jim bo zdelo...
 
Top