NoFear čestita Calimeru

nofear

Member
Reaction score
0
Prijatelji, sovražniki in soborci naj vsem zmagovalcem čestitam za veličastne dvoboje in velike zmage. Vsak pohod se začne s željo in konča, ko mu odbije tista ura. Včasih zmagaš včasih izgubiš, a vseeno važna so poznanstva in prijateljstva... druženje ob kozarčku in navkljub vsemu smo včasih v igri šli predaleč s poniževanjem in blatenjem pa čeprav sam nebi nikoli nič spreminjal, ker sem se imel super.

Calimero imej se v življenju in dokazal si, da si fajter, da tvoja beseda nekaj velja in da pleme ceniš in ga postavljaš predse. Seveda so/smo k zmagi pripomogli vsi, ki smo bili v plemenu in končni uspeh je celota našega trdega dela in vztrajnosti.

Jaz osebno imam verjetno največjo zmago med vsemi in vejemite mi, da imam razlog, da to napišem z velikimi črkami. Verjamem da se še marsikdo spominja veličastnega NoFerja, ki je bil strah in trepet slo serverjev. Držite se morda pa se NF vrne na serverju 9.

PS: Calimero sam neki mi povej a si hotu pridit v guinessovo knjigo rekordov po številu banov na forumu ali zakaj so te vedno banali?? Menda nisi bil tako poreden. javi glede piknika pa bom pripelu svojo pikolo-teroristo pokazat.


BTW Lara rojena 22.1.2012 ob 16:23 v Ljubljani .... očkov ponos
 

DeletedUser

Guest
o nf pa kje se ti potepaš?, si totalka padel z radarja, nikak prit do tebe.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
HVALA NF,SAJ VEŠ NAJBOLJŠE NIKDAR NE MARAJO,le pluvajo po njih,glavno mi smo dokazali in kar smo v startu obljubili,smo na koncu tudi vsem dokazali,da smo zmagali server.Drugi,se to morajo ustvarit,potem pa naj pluvajo po noobih kot smo mi,ce bo volja bom tudi jaz morda se igral,zaenkrat naj velja,da grem popivat v hram slavnih.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
z lahkoto!

VSAKA ČAST vsem mojim soplemenašem, še posebaj pa detlju, ki je dokazal in pokazal, da prijateljstvo med MBFC navijačem in navijačem OL (bog ti odpusti to, jaz ti ne morem, btw!) lahko obstaja. v ČAST in PONOS mi je bilo, da sem se lahko boril z ramo ob rami z vami, žal mi je le, da me je decembra dobla nemotiviranost ter, da je moj glavni račun (na račun onega g*oja motorke) šel rakom žvižgat - za kar vam se še enkrat, iskreno!, opravičujem.

SLAVA NAM!!

ps: res, res moremo to zmago zalit na (kakem) pikniku!!

BTW Lara rojena 22.1.2012 ob 16:23 v Ljubljani .... očkov ponos

iskreno čestitam in vam želim obilo zdravja in uspeha. :)
 
Last edited by a moderator:
Top