NoFear fan Club

nofear

Member
Reaction score
0
Vsi ki mislite, da sem zaznamoval svet1 prosim, če se vpišete v moj fan club. Administratorje/Moderatorje ( flaninger ) prosim, če bodo sproti brisali neumne komentarje.

Prvih 10 bo prejelo tudi DARILO. + nekaj naključnih ... vsak dober komentar pozitiven ali negativen, ki bo napisan izvirno ga bom tudi nagradil. Nagrade bodo podeljene kmalu in izvirnost se resnično splača.

Prosim zraven pripišite tudi zakaj se vam zdim ok igralec. Vsem noobom in nasprotnikom veliko sreče.

PS: Moji NUKI niso nagrade razen če kdo želi. :)


no-fear-eye-750074.gif


FANS:
1. krump
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
No prvo. Želel bi tvoje nuke, da vidim kako si lahko prvi na tvoji lestvici, ki si jo sestavil. Kar pa se tiče tvojega fan cluba zdaj ne vem ali ti je v otroštvu manjkalo pozornosti ali kaj, da si jo tako želiš. Tako, da rad bi to nagrado v obliki nukov, da vidim kaj premoreš. Sicer pa kod se ti vpišem v fan club? To, da ponudiš nagrado prvim 10im je strah, da boš ostal brez članov? :D
 

DeletedUser

Guest
denycare
Ma NoFear se raje podpišem pod besedam od matjaža...
 

nofear

Member
Reaction score
0
No prvo. Želel bi tvoje nuke, da vidim kako si lahko prvi na tvoji lestvici, ki si jo sestavil. Kar pa se tiče tvojega fan cluba zdaj ne vem ali ti je v otroštvu manjkalo pozornosti ali kaj, da si jo tako želiš. Tako, da rad bi to nagrado v obliki nukov, da vidim kaj premoreš. Sicer pa kod se ti vpišem v fan club? To, da ponudiš nagrado prvim 10im je strah, da boš ostal brez članov? :D

Ko bodo nuki dograjeni pošljem... obema.
 

DeletedUser

Guest
Potem pa najlepša hvala. Njega spusti ven iz tega. Sem pohlepen želim vse nuke zase. :)

Drgače pa nam lahko poveš tudi zakaj ta anketa? :)
 

nofear

Member
Reaction score
0
Potem pa najlepša hvala. Njega spusti ven iz tega. Sem pohlepen želim vse nuke zase. :)

Drgače pa nam lahko poveš tudi zakaj ta anketa? :)

Mogoče sem resnično že malce blesav, ampak KJE VIDIŠ ANKETO??

You HIGH?

Ponavadi je bilo takole:
dolenci - pijančki drugače pa nasplošno ok ljudje
štajerci - po naravi žurerji včasih jih potegne na nasilje
ljubljančani in gorenci - samosvoji z mislijo da imajo vse prav drugače pa pridni
primorci - ponavadi zadeti in pijani se jim pa jebe za vse deloma so tudi bolj leni ( vpliv italije )
prekmurci - pošteni in korektni sicer pa se jim ni dobro preveč zamerit
koroška - sindrom avstrije vedno iščejo pozornost preveč nezaupljivi
 

DeletedUser

Guest
Jebenti pa imaš prav. Res ni ankete. Mislil sem na fan club. Samo malček zaril.
Hmm ne vem, če je tretji štuk zate HIGH, potem sem. :) Če ne pa ne posegam po tisti zeleni stvarci. :)
 

DeletedUser

Guest
Ajoj NoFear ti pa si mojster...
Malo se zmoti, ker je mislil anketo pač na sploh za ta tvoj fan club pa ga že zmerjaš :p
Nevem, če misliš, da so popolne osebe ti pa ziher nisi med njimi...
 

nofear

Member
Reaction score
0
Ajoj NoFear ti pa si mojster...
Malo se zmoti, ker je mislil anketo pač na sploh za ta tvoj fan club pa ga že zmerjaš :p
Nevem, če misliš, da so popolne osebe ti pa ziher nisi med njimi...

Kje si pa ti videl, da ga zmerjam??? Vprašal sem, če je HIGH?


MAREX samo katero darilo bi rad imel... lahko ti na piknik prinesem tetris ....
( bom dal navodila zraven )
 

DeletedUser

Guest
Ajoj NoFear, če ne veš, nisem bil resen (sem na koncu dal znak :p), in ja ti kar vsem prinesi kak daril, da te bomo raje imeli za božička...
To je pa tvoj fan club...
Tak, da... Pohvalno!
 

DeletedUser

Guest
primorci - ponavadi zadeti in pijani se jim pa jebe za vse deloma so tudi bolj leni


to pa imaš nekako prav. :)

Kar se pa tiče daril. Me zanima, če še deliš 200€ na vohuna. :) Jih poznam kar nekaj. :p
 

DeletedUser

Guest
Kje si pa ti videl, da ga zmerjam??? Vprašal sem, če je HIGH?


MAREX samo katero darilo bi rad imel... lahko ti na piknik prinesem tetris ....
( bom dal navodila zraven )

ti samo prinesi, pa garancijo pa to hočem imeti vse :p pa da ne bo ponaredek kje
 

DeletedUser

Guest
yey, a sem prvi v tvojem fan clubu? :D

sicer ti malo zamerim, mene bi moral dat nad "kvazi-elito" na seznamu, ampak ok, to bom že preživel, čeprav težko!
 

hawbix

Member
Reaction score
0
wow, očitn sm jst tkoj za krumpom ;) pa niti na seznam izdajalcev me nisi dal, k te ni sram :/
 

DeletedUser

Guest
no se moram še jas vključit....

registriral sem se samo za to ker ima pleme ŠB zelo slabe vohune ....

evo jas sem postal 2(ali 3) privrženec nofearja ker mi je vse lepo razložil.. na začetku se mi je res zdel en ******
tudi sproti igre se mi je vedno to dozdevalo da je tisto kar pravi moje bivše vodstvo res....

potem pa pridem domov prižgem komp grem na VP zdelo se mi je čudno da ni modre pikice ob plemenu ....
potem veste kaj se je zgodilo...

napišem ubijalcu ZS zakaj ?
in prbije zaradi izdajanja informacij nofearju ??????!!! :confused:

me pa prav zanima zakaj naj bi mu izdajal če je itak prek 10 računov hodil na forum saj vedno ko sem kaj napisal na forumu o njem mi je napisal ZS o tem kaj sem narobe napisal o njem .....

bi vprašal enga normalenga člana ŠB -ja (prosim ne od tebe ubijalec ) npr. bumbar pa taki ker preko ZS ne odgovarjajo nekateri ;D

če nisem sodeloval..hotel pošiljati nuke na eow pa so rekli da sem še noob naj jih raje prišparam zase.......

nevem kdaj se je še kak vohun tako razpisoval na forumu ....:confused:

ubijalec124 bodi priden :D


če ne veste o čem se gre se vam sploh ne splača brat :D
 

DeletedUser

Guest
No, jaz vem in ti moram povedat, jaz nevem od kje so izvedel ali si ali nisi vohun, vendar s tem, ko se pridružiš nofear fan clubu dokažeš, da si res vohun in nisi nič boljši, kot od nas, kot od NoFeara...
Ja glej, če nekdo tak razpisuje na forumu, še ne pomeni, da ni vohun, ker tako se samo zakrije oz. se jim manj zdi sumljiv, jaz kaj več ne mislim pisat, ker se mi zdi brez veze pisat privržencem nofeara...
Vsaj tega niste vredni...
 

DeletedUser

Guest
Vemo o čem se gre ampak očitno ti ni bil še vodja nofear. Ko mu voda teče v grlo zna biti tako super oseba, ko pa pridobi nazaj na moči to razkazuje nad ostalimi. Sicer sedaj je sam...Bomo vidli, ko bo videl 40 napadov nase bo iskal kje lahko najde brisanje računa. :) Njegov čas se izteka (na računu nofear, da ne bo pomote). Mogoče te pa krump potegne v pleme. Boste lih tapravi na kupu ti in karakovci... Same ritkice na kupu.
 

DeletedUser

Guest
ja ni kej če nisi na eni strani si pa na drugi nevtralen ne morš bit ;D
 

DeletedUser

Guest
Arthur vohunček ne stokaj, ker ti nebo nič pomagalo. Za tvoj info naši vohuni so dobri. In ne laži, da sem ti pisal ZSje kaj je narobe z njim.
 
Top