NoFear na svetu 2

cenc

New Member
Reaction score
0
grrr... Cenc, koliko izmed vas je premagalo njega? (NF mislim ;) ) In koliko izmed vas je premagal on?
pač vprasanje. Odgovor bi bil zanimiv.



Boš že zvedel ob pravem času. Preden boš ponoblan, jaz osebno vrjamem, da se ti bo predstavil, kdo te je ponoblal :)

LP
Flako

1.težko rečt ko pa ne vem o komu se govori, če pa je kdo slučajno iz theone pa škoda besed...:D hh kak si to napisal

2.bmk kdo je če pa je tisti ki si mislim da je se ga ne bojim..
 

nofear

Member
Reaction score
0
1.težko rečt ko pa ne vem o komu se govori, če pa je kdo slučajno iz theone pa škoda besed...:D hh kak si to napisal

2.bmk kdo je če pa je tisti ki si mislim da je se ga ne bojim..

Te že imam označenega.
 

DeletedUser

Guest
tvoj imperij se podira če lahko rečem tvoj

se bomo smejal k boš na nuli prstou:)
pa ste na s2 res vsi point whori da mate vasi čez 11.000:eek:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
se bomo smejal k boš na nuli prstou:)
pa ste na s2 res vsi point whori da mate vasi čez 11.000:eek:

na si2 dajo na izgled ne efektivnost, veš to je novejše in se mi nemoremo kosat. Se bom smejal ko vas bo NF zownal.
 

DeletedUser

Guest
hahaha nofear kolko vasi je praznih zaj na cencu si se fajn polomo oz.viduka:)
 

nofear

Member
Reaction score
0
hahaha nofear kolko vasi je praznih zaj na cencu si se fajn polomo oz.viduka:)

Vse tiste statistike, ki so se limale pred pol leta in kazanje mišic je končno dobilo svoj epilog. Poglejte kaj dela NR pa kapo dol vsem članom, ker so resnično kot ekipa.
Vsak od nas je uspel potlačiti svoj ego in vsi skupaj delamo v dobro plemena in drvimo proti zmagi. Omenil bi tudi naše zveste zaveznike s katerimi nismo nikoli spreminjali zavezništva in ga vsaj z naše strani tudi ne bomo.

Tako kot cenim svoje pleme cenim tudi nasprotnika s katerim smo v vojni. Vsi skupaj igramo eno zanimivo vojno brez nepotrebnega podjebavanja in nagajanja, kar je tudi prav. Se kar vidi da na tem svetu ni raznih izdajalcev in retardirancev, ki bi se borili z figo v žepu. Po svetu 1 so se odpravili v druge vode.

Naredimo tale forum na svet2 bolj zanimiv in naj vsak napiše svojo plat zgodbe ali kakšen drug zanimiv prispevek.
 

asus

New Member
Reaction score
0
jaz nevem kdo se je polomo na cencu ne=)namreč sem ga sam polovico vasi mu ponoblo=)kar vprašajte cenca:p..tak je..sem mu reko 1 naapd spusti pa si ponoblan..ni vrjeu pa ga je usoda doletela.P..tak da vi par titansi al nobi nena se hršite preveč(pardon izrazu):p..lp
 
Top