nova vas

Status
Not open for further replies.

leon5

Member
Reaction score
0
js sm zavzeu enmu igrlcu praukar vas ki ima 3700p(približno)....in mi sploh ni povečalo skupnih točk nism se pospeu na lestvici na višje mesto vojska se še kar gradi not kar se pomojem nebi smela ko zavzemeš vas!mene zanima kaj naj naredim?lp
 

DeletedUser

Guest
na svetu 2, misliš in to pod enakim imenom? tam maš 2 vasi in nobena od teh dveh nima približno 3700 točk, edino če si mislu 4700? a praviš da dostop do nje pa imaš al kaj? očitno so ti jo zavzeli nazaj al kaj???
 

leon5

Member
Reaction score
0
na svetu 2, misliš in to pod enakim imenom? tam maš 2 vasi in nobena od teh dveh nima približno 3700 točk, edino če si mislu 4700? a praviš da dostop do nje pa imaš al kaj? očitno so ti jo zavzeli nazaj al kaj???


sedaj pa je vredu!sm se pospeu na lestvici gor in so se mi spremenile skupne točke!ampak ni mi ga vzeu nazaj ker je meu edino vas dostop pa sm tut imel!no sedaj je vse COOL.lp
 

leon5

Member
Reaction score
0
sam čudi me kak se mi je še kr vojska not delala?kolk js vem ko zavzemeš novo vas ni več vojske not.to me pa najbolj čudi!lp
 

DeletedUser

Guest
seveda se dela naprej kokr jst vem, sej se je men tut že to zgodl, prekin če hočš...... men je edn 600 ur urjenja ovnov not pustu, to sm vidu pa po 2 tednih ksm meu vas..
 

DeletedUser

Guest
Ko zavzemeš vas se vojaki še naprej trenirajo. Včasih mislim da ni blo tak.
 

DeletedUser

Guest
po kulkem času, ko zavzemeš vas se ti točke zvišajo ker zle po desetih min pr mrn ni še nič
 

DeletedUser

Guest
mmmmmmmmmm, men ponavad še isto sekundo vrže gor točke (mi je :D)
to e pa že čudn......? pa sei boš že strpu.... jst bi pol vprašu ob kerem času vsako uro vrže točke gor? ko sm jst špilu na 2. so se vsako uro od 20 do 25 čes točke gor vrgle. kdaj pa na 1.?
 

DeletedUser

Guest
svde bojo!!!! aj pa pol nas obvesti klele po kokem času :D da mo zihr
 
Status
Not open for further replies.
Top