Napaka nujno bi potreboval pomoč!!! MODERATORJI NUJNO!

Status
Not open for further replies.

gladiator1

New Member
Reaction score
0
imam problem. z kolegom sva igrala svet13 in se nama je začelo dogajat da je nekdo točno na 14 dni menjal e-mail in to zelo natančno - nikakor ga nisem mogel prehitet ali bilokaj druga.

seveda to se je dogajalo nekje 5 tednov, dva ali trikrat se je spremenil email in sedaj še geslo pisal sem podpori ko se je začelo z emaili in niso mogli nikakor pomagat, upam da bodo sedaj videli da je prišlo do kraje računov...

ta račun je "troblon"

prosil bi, če mi lahko kdo pomaga!

Hvala ter lep pozdrav.

Moderatorju lahko tudi opišem kako so vasi stale ter katere so bile napadalne ter obrambne...da si ne bo kdo mislil da hočem jaz ukrast račun.

HVALA ZA POMOČ!
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Kolikor mi je znano, težavo že odpravljate s podporo.

V prihodnje se prosim obrnite na sistem podpore, saj vam na forumu ne moremo ustrezno pomagati.

Lep pozdrav,
Grobi
 

gladiator1

New Member
Reaction score
0
Kolikor mi je znano, težavo že odpravljate s podporo.

V prihodnje se prosim obrnite na sistem podpore, saj vam na forumu ne moremo ustrezno pomagati.

Lep pozdrav,
Grobi


sem pisal podpori vendar dobil sem en odgovor ter iz tega odgovora ni bilo moč razbrati ničesar, da bi mi lahko kako pomagali.
Ne razumem kako ne morejo pomagat saj lahko preverijo IPje ter se bo točno videlo...sploh ne vem kaj se dogaja z vasmi...

Sploh ne vem na koga še se lahko obrnem za pomoč. :/

Lep Pozdrav!

Jure (troblon)
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Pozabili pa ste omeniti, da se tudi osebno preko skypa pogovarjate s podporo, ki vam pomaga pri reševanju težave. Verjamem, da se bo zadeva razrešila, vam pa predlagam večjo previdnost pri upravljanju računa, saj lahko krajo računa preprečimo s preprostimi preventivnimi ukrepi.

V prihodnje se obrnite samo na sistem podpore, saj vam odpiranje tem na forumu ne pomaga pri reševanju težav.

Lep pozdrav,
Grobi
 
Status
Not open for further replies.
Top