Pritožba Obupan

Status
Not open for further replies.

vuki

Member
Reaction score
0
Nevem več kaj bi si mislo, kaj bi pisal na tem forumu, na koga več naj se obrnem in kaj naj delam. Že na s4 sem povedal da bom prenehal igrat tole ker se dogajajo čudni bani in podobne zadeve. Pa so me prepričali naj igram dalje. Vredu in sem nadaljeval in je prišlo obdobje ko mi je zmanjovalo časa za igro, pa sem v plemenu vprašal če bi kdo igral z mano kot dual. Javil se je MecH in sva začela skupaj igrat. Pred začetkom s8 me je vprašal če bom spet igral in sem povedal da bom edino pod pogojem da igra z mano. Pa sva začela, sicer je on tudi svoj račun aktiviral ampak si z njim nisva pomagala, sva ga dala na skupno internetno povezavo, ćez mesec dni sva se odločila da več nebo igral na tistem računu in evo ti ban, to sva rešila z podporo in že 2 mesca noben ni hodo na tisti račun pa me danes spet banajo zaradi več računov,..... in glih danes ko sem si kupo 1500 premiuma. Zakaj me niso potem včeraj banali ko mi je premium šel proti koncu,.......?

Povrh vsega pa sem še brez službe in brez socialne podpore, potem pa si lahko mislite će že reskiram za premium da potem mi ta denar manjka nekje drugje in da zaradi tega moram zelo stiskati remen in da si marsikaj ne morem privoščit,...

Že prej sem imel občutek da nekaj na si serverih ne štima, poslušal sem razne zgodbe še ko sem na s3 igral, vedno sem se trudil da igram po pravilih zdaj pa v treh mescih 2 bana z izgovorom o dveh računih nevem več res kaj si naj mislim o vsem skupaj .


Imam 43 let in sem v življenju doživel marsikaj ampak takih svinjarij kot v tej igri pa ša ne.

In zakaj upada interes za to igro ? Malo se zamislite ko se dogajajo take zadeve, potem pa ni čudo da ljudje obupajo in grejo raje igrat Travian in podobne igre,....

Vedno sem igral kot vuki in nikoli nisem imel več računov kot nekateri. Ampak mislim da je to moj zadnj svet na VP,..... pa sem bil še na začetku s8 pa vse do sedaj pripravljen da bi izpeljal projekt video pomoči za začetnike VP, to lahko potrdi vodstvo plemena TRM in nekateri člani ker smo se preko skypa o tem pogovarjali ampak verjamite da sploh več o tem ne razmišljam
 

vuki

Member
Reaction score
0
enostavno žalostno, ni kaj več povedat....

Pa nič če naju ne odbanajo bodo izgubli še enega igralca na VP, vsaj mene kako se boš pa ti odločo pa nevem,.... Dobro veš da več nimam vojle vsaj ne tako kot se to sedaj dela,... 1 mesec noben ni hodo na tvoj račun in bi moral bit že avtomatsko zbrisan tudi če ga ti nisi ,....
Podpori je že 1 bilo vse razloženo zato domnevam da se delajo norca z mene,...
 

vuki

Member
Reaction score
0
Pa nebi reko če bi imel 5 računov ampak imam tega enga usranega z imenom vuki in nobenga več,..... eh saj nima smisla , najboljše bo brisat račun in adijo,.... če jim ne diši moj denar ki ga trošim na premium naj ga nabavijo drugje,..... bom ga že nekako ponuco če ne na s8 pa na kerem drugem svetu zaženem raćun toliko da ga nekomu dam,.....
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Blokirana sta bila zaradi tega, ker sta igrala soigran račun obenem pa je bil preostali račun še vedno igran, kar je strogo prepovedano!
Po začetku soigranja se na bivši račun ne smete več prijavljati. Pravila so tu jasna.
Forum ni prostor za razglabljanje teh stvari. Za pritožbe na onemogočenje se obračajte na podporo.
 

kira27

Member
Reaction score
0
Motorka to pravilo je vsem znano in niti vrjetno nihče ne želi biti pametn glede tega.
Imam pa eno uprašanje.....
Vuki ima samo en račun in razvidno je da je očitno njegov dual tisti,ki je zaj...situacijo. Zakaj potemtakem ne zablokirate duala oz brišete njegovih računov?
Tako bi bil volk sit in koza cela.
V zadnjem času je ogromno banov,ki nimajo ne repa ne glave,vem da je včasih tudi vam dojadi ampak vseeno se bi lahko te stvari drugače reševale....

L.p. kira27
 

vuki

Member
Reaction score
0
Čako sem da se mi oglasiš , to temo sem pa odprl samo zato da ti bom pred vsemi, tu javno povedal da bom od jutri naprej istočasno igral na 2 računa in to z enega računalnika ki ima fiksni ali stalni IP , oba računa pa bosta vseeno imela različna IP-ja pa me zanima kako ti bo to uspelo dokazat,.... mislim da ne ti in ne tisti tvoji "japeki" iz Inno nimate toliko znanja da bi vam to uspelo.

Pa še javil ti bom na podporo kera sta ta dva računa, kaj se pa tiče mojega računa vuki se pa na podporo javim komaj jutri. Ti pa če si me že tam banal bi pa lahko videl da na onem računu že slab mesec ni bil noben gor ( od zadnjega mojega bana),... vse se da preko TW Stat preverit, o dveh računih in podobnih zadevah pa lahko prodajaš pravljice tistim 10 letnikom ki še nevejo zakaj živijo,... želim ti prijeten večer pa ne pozabi na one svoje prijatelje ki jih vedno podpiraš v igri,.... očitno je da so govorice resnične. Ne pravijo zastonj da tam kjer je dim je tudi ogenj.

Če bi hotel igrat na 20 računov in se z njimi okoriščat bi to že davno naredo,....
 
Last edited:

janci89

Member
Reaction score
0
Motorka to pravilo je vsem znano in niti vrjetno nihče ne želi biti pametn glede tega.
Imam pa eno uprašanje.....
Vuki ima samo en račun in razvidno je da je očitno njegov dual tisti,ki je zaj...situacijo. Zakaj potemtakem ne zablokirate duala oz brišete njegovih računov?
Tako bi bil volk sit in koza cela.
V zadnjem času je ogromno banov,ki nimajo ne repa ne glave,vem da je včasih tudi vam dojadi ampak vseeno se bi lahko te stvari drugače reševale....

L.p. kira27

zdaj če dobro rzume, vuki je bil banan a njegov dual pa ne..pa pol res ni mi jasno
če sem zastopil je Vuki bil aktiven sam na računu vuki
njegov dual pa je bil nazanjde pred enim mesecem aktiven na svojem računu!!
Pa še skupono povezavo sta mela narihtano.

pol zdaj če bi jaz nekomu čuval račun recimo cel mesec vsak dan po 8h
pol bi jaz bil tud banan ker sva igrala dva računa?
 

vuki

Member
Reaction score
0
zdaj če dobro rzume, vuki je bil banan a njegov dual pa ne..pa pol res ni mi jasno
če sem zastopil je Vuki bil aktiven sam na računu vuki
njegov dual pa je bil nazanjde pred enim mesecem aktiven na svojem računu!!
Pa še skupono povezavo sta mela narihtano.

pol zdaj če bi jaz nekomu čuval račun recimo cel mesec vsak dan po 8h
pol bi jaz bil tud banan ker sva igrala dva računa?

glej naju so banali mesec dni nazaj ker sva naredla napako, tisto se je rešilo, od takrat pa do sedaj noben ni hodo na tisti račun , ker sva igrala na mojem in računala sva da bo tisti račun itak po enem mesecu neaktivnosti zbrisan od strani podpore kot vsi drugi zato se na to noben od naju ni oziral . Pa če bi se res z tistim računom hotel kaj pomagat potem nebi v svojem profilu napisal kdo igra na računu, na TW Stat se pa lepo vidi da tisti račun že lep čas ni aktiven samo naš motorka pa mora bit pameten , zato bo pa jutri dobo delo ampak kot sem že napisal , če jim ni pasalo da igram pošteno pa jim bo moralo ko bom igral umazano igro z več računi in še pomagal si bom med njimi, me baš zanima kako bo to uspel razvozlat imam pa eno lepo presenečenje glede vsega tega za njega in za njegove delodajalce,.......
 

janez58

New Member
Reaction score
0
ja polo po takem niti ne smemo več čuvat od nobenega računa ali kako imajo to.ne razumem več kaj še lahko sploh delamo.
naj mi gdo to razloži.
 

vuki

Member
Reaction score
0
jaz že itak igram na poljskem 59 serveru trenutno mi ga tam sitajo, ravno zaradi tega cirkusa ki se tu dogaja in bom vejetno itak tu brisal prej ko slej ta raćun, pa tam igram v mešanem plemenu kjer smo iz različnih držav in ko jim omenjam kaj se tu dogaja se dobesedno zgražajo,... Tam me najdeš na jugozahodu igram kot *vuki*, moral sem dodat te zvezdice ker že en vuki zgleda tam obstaja
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Vse zgražanje v tej temi je zgrešeno. Pravila o soigranju so jasna in bila so kršena. Tudi to ni resnično, da je bila zadnja prijava mesec nazaj. Bila je pred dvema dnevoma.
Ker res ni bilo nobenega okoriščanja in nameni niso bili slabi, sem dal tudi temu primerno tudi zelo kratko kazen.
Kot sem povedal, so to stvari za podporo in ne za forum.
 

vuki

Member
Reaction score
0
Vse zgražanje v tej temi je zgrešeno. Pravila o soigranju so jasna in bila so kršena. Tudi to ni resnično, da je bila zadnja prijava mesec nazaj. Bila je pred dvema dnevoma.
Ker res ni bilo nobenega okoriščanja in nameni niso bili slabi, sem dal tudi temu primerno tudi zelo kratko kazen.
Kot sem povedal, so to stvari za podporo in ne za forum.

Potem pa mora še nekdo imet geslo onega računa , če praviš da je nekdo bil gor,... namreč jaz svojemu dualu verjamem, pa on meni tudi in da več nebo problemov daj ti zbriši oni račun ker midva več ne greva na njega. Imaš dovolenje za brisanje od mene in njega upam da ti bo v užitek, mene pa tudi neboš videl tu gori dokler me spet ne banate ali pa kerega člana mojega plemena. Sicer pleme ravno ni moje so pa not moji prijatlji za njih se pa vedno zavzamem , tudi ko nimajo prav.
 

DeletedUser

Guest
.....sam resnično Motorka....ko dobiš eno za uho in nemoreš več kej pametnga povedat v svoj bran je najlaži poste brisat ane?? ;) :D

.....sam bi se res lahko zamislil kaj delaš tukaj...popolnoma se strinjam z pravili vendar vse v mejah normale....igralce ki se postavijo v svoj bran in proti tebi avtomatsko ignoriraš (po domače brišeš poste) in dodeljuješ največje kazni....tvoji prijatelčki pa samo kak ban sem ter tja da ti noben nemore rečt da si pristranski a?? Niso tuki sami 5 letniki da bojo nasedal tvojim igrcam in povzdigovanju v boga...ali še boljše Chuck Norrisa ;)

....bodi mi v cvetju in če že imaš namen "zjebati" celotni slovenski VP server ga prosm vsaj "zjebi" na hitrco k sam kreg delaš ;)
 

DeletedUser

Guest
.....sam resnično Motorka....ko dobiš eno za uho in nemoreš več kej pametnga povedat v svoj bran je najlaži poste brisat ane?? ;) :D

.....sam bi se res lahko zamislil kaj delaš tukaj...popolnoma se strinjam z pravili vendar vse v mejah normale....igralce ki se postavijo v svoj bran in proti tebi avtomatsko ignoriraš (po domače brišeš poste) in dodeljuješ največje kazni....tvoji prijatelčki pa samo kak ban sem ter tja da ti noben nemore rečt da si pristranski a?? Niso tuki sami 5 letniki da bojo nasedal tvojim igrcam in povzdigovanju v boga...ali še boljše Chuck Norrisa ;)

....bodi mi v cvetju in če že imaš namen "zjebati" celotni slovenski VP server ga prosm vsaj "zjebi" na hitrco k sam kreg delaš ;)

This message will be deleted in 3....2....1 :D
 

DeletedUser

Guest
Vuki in ostali tebi podobni... Očitno ti zaupaš tvojemu dualu ampak več kot očitno ni vreden tvojega zaupanja. Motorka te NEBI bannal če nebi storil ničesar narobe. Znate samo jamrat vsi skupaj, pravil pa ne znate prebrati.
Dvomim, da ma motorka kak plus, če te banna brez, da bi storil kako napako...

Vedno pravite, da motorka podpira le njegove prijatelje... Torej bi mogel tudi mene, ki sem bil mod in v odličnem odnosu z njim? Kaj sem pa dobil: BAN, ker je dual kateremu sem "zaupal" imel še en račun. Ampak ne vam se vedno krivice godijo v življenju, dejstvo pa je, da guljufate in na koncu ko se vas dobi ste vsi angelčki in bi na miljon kompromisov pristali.

Lp M.
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
robby in el principe, spuščata se na nivo, kamor jaz ne dosežem več.
Upam, da imajo tisti, ki to berejo toliko občutka, da jim bo takoj jasno, da je na forumu polno trolov in spamerjev, ki so v veliki večini tudi sami goljufi,
kar je glavni razlog za njihovo zlivanje gnojnice po podpori. Človek bi si mislil, da bodo igralci pozdravili dejstvo, da čistimo goljufe in tako delamo boljše pogoje za poštene igralce, vendar so na žalost goljufi, ki jih onemogočimo, glasnejši.
Najbolj mi pa presedajo ljudje, ki pišejo obtožbe "kar tako malo na splošno" brez podatkov, brez utemeljenega suma, na podlagi izmišljenih dejstev in brez argumentov. Npr: ...blokirali polno nedolžnih.... Napišite konkretno, če smo slučajno naredili napako, jo bomo popravili, drugače pa raje take obtožbe zadržite zase.

Ker prihaja že do takih nesmislov, da eno pleme pravi, da sem na strani drugega, in delam za njih, OBENEM pa nasprotno pleme pravi, da blokiram le njihove igralce, drugih pa ne :D
 
Status
Not open for further replies.
Top