Ocenjujmo plemena

DeletedUser

Guest
Seveda lastnega plemena nesmeš!

jaz mislim da bodo who- jevci pa akademiji shop in cbears v samem vrhu plemen medtem ko pa horde nebojo ostale med top 20
 

acqua

New Member
Reaction score
0
Seveda lastnega plemena nesmeš!

jaz mislim da bodo who- jevci pa akademiji shop in cbears v samem vrhu plemen medtem ko pa horde nebojo ostale med top 20



CBears ni nobenemu akademija.. Shop pa predvidevam, da tudi ne. Who? zgolj piše tole za zajebancijo. Sicer ne vem v čemu je point, da zavaja ostale igralce tako...
 

DeletedUser

Guest
jaz mislim da bodo who- jevci pa akademiji shop in cbears v samem vrhu plemen medtem ko pa horde nebojo ostale med top 20

bom samo zadnji del komentira, glede na to da so horde napovedovale vojno že v času začetniške zaščite(seveda niso imeli jajc da bi jo uradno) , pove to že zadost o njih.
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec, ne pozabi še na AIV ter AII.
Oni so nas dodali pod sovražnike že 1. dan :p

Glede plemen se bo pa res videlo pri plemičih/noblih
 

DeletedUser

Guest
lahko bi še dali zraven, zakaj je po vaše najbolše pleme. Drugač pa se bo vidlo po noblih

od nasprotnih plemen je najbolše WHO? zaenkrat po ODA sam
 

DeletedUser

Guest
malo prezgodaj za ocenjevanje plemen..hehe..počakajmo par mesecev...
 

DeletedUser

Guest
Zanima me kake možnosti date našemu plemenu Pantera (PAN)??
 

DeletedUser

Guest
Hy tudi meni postajajo,ti medvedki zelo vseč.Dragi otroci,če bi me vzeli za vodjo bi to z veslje m sprejel.Trenutno sem na dopustu,pišite mi vaše želje,da to premeljem in premislim potem pa se lotimo dela.Dragi medvedki,rad vas ima gumica68.
 
Top