Peščica proti enajstim.

DeletedUser

Guest
bear_c.gif


Vse se je začelo, ko se je svet odprl in nastalo pleme CBears. Poleg njega je nastalo veliko plemen nekaj jih je razpadlo nekatera pa so se upirala med te lahko štejemo ehorde, legendary heroes, celjski grofje in vse njihove akademije. Čas je pokazal, da nimajo možnosti za obstanek na tem svetu zato so se odločili, da se združijo v Eno pleme in v veliko akademij z istim ciljem zavladati svetu. Preko noči so postali če seštejemo vse akademije najštevilčnejše pleme, zrastli so apetiti in nekateri igralci so začeli z posameznimi napadi na pleme CBears. Videli bomo kako pa bojo reagirali, ko jim pleme CBears napoveduje vojno.



Pleme CBears napoveduje vojno vsem aliansam e.p!!!



images
 
Last edited by a moderator:

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Uah! Kul! :))) To je dokaj zgodnja vojna na tem svetu, ne? Ena izmed prvih celo?

Kaj pomeni "C" pred Bears? :)) za Celjske Grofe pa sem mislil da slisal tudi na prejsnih svetovih - bomo videli kako bo.
 

DeletedUser

Guest
Kaj pomeni "C" pred Bears? :)) za Celjske Grofe pa sem mislil da slisal tudi na prejsnih svetovih - bomo videli kako bo.
Na .net svetovih se spomnim CareBears, short for CBears. Mam tud par sigov njihovih še slučajno na PCu.
 

DeletedUser

Guest
Na net serverju je the care bears mi smo pa se odločili za the crazy bears.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
celjski grofi so preteklost,teh 11 plemen pa nima niti za burek,kaj šele da bi nam lahk škodili,cez mesec dni bodo tudi oni le spomin:D Vse mi je kako si slikovno napovedal vojno-
 
Last edited:

SIRaleks

Member
Reaction score
0
uhu..moji vojački so pripravleni ni vojno z vami;)
Sam nimam nobenega ukul iz vašega plemena ki bi me ogrožal..Rešen sem!!:-D
 

DeletedUser

Guest
Koliko PP mesečno pa stane izposoja njihovega CoA-ja? ;)

[SPOIL]
62964519.jpg
[/SPOIL]

Pa da ne bom preveč offtopic: Gooooooooo Bears! :)
 

SIRaleks

Member
Reaction score
0
ou ou..oprostite oprostite..res se opravičujem..da neboste to vzeli kot vojno napoved.
Preprosto sem se zmotil..
hvala na razumevanju..Sporočilo bo zbrisano..
 
Top