Peščica proti enajstim.

SIRaleks

Member
Reaction score
0
oziroma..če niste opazili sem dal tudi idejo plemenu KB(Kočevski borci)
Tam je polno mojih prijateljev s katerimi treniramo rokomet:))..To je izvirno pleme.
 

DeletedUser

Guest
ali pa OA9999.... :)

Oboževalci aljaza9999
to je lepo in še slovensko !

uff..ja potem bi blo treba pa pleme kar razpustit...zagotovo jih je "veliko".....tvojih neoboževalcev...hehh


aja sj res to je tema za Cbearse...:)
no morm priznat da so kr dobri pa čeprav nimajo kakega poznanega igralca iz katerih drugih svetov...seveda so to lahko z drugim nickom :)
že od začetka jim vse lepo raste....in jim napovedujem zelo lepo prihodnost...razen če se ne skregajo s SHOP :eek:;)
 

DeletedUser

Guest

ti ne šteješ, ker si prelen da bi igral :D Drugače pa da gremo nazaj na topic, čeprav so noobi, nebodo tako hitro padli, zarad velikega števila. Število je vse, kaj jih ohranja pri življenju.
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
t Drugače pa da gremo nazaj na topic, čeprav so noobi, nebodo tako hitro padli, zarad velikega števila. Število je vse, kaj jih ohranja pri življenju.

to si pa tako povedal, koker da bi mi misli bral... :)

drugače pa ste 100 procentni da nebi mel imena OA9999 ?=)
 
Last edited:

Highlander

Member
Reaction score
0
res zanimivo pleme tile CBears :)
se strinjam z ubijalcem, da jim ne bo lahko ponoblat vseh teh iz Enega plemena, kar se pa tiče kvalitete pa ne vem ker jih ne poznam, vseh
 

DeletedUser

Guest
Mal statistike e.p je pod napadi Cbersov izgubil že 10 vasi medtem ko Cbersi samo 1!!!
 
Top