Pleme W-P in W-P.

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
Pozdravljeni!

Očitno imam preveč časa pa sem se odločil, da napišem predstavitev našega plemena na s5.

No, da najprej povem zakaj pleme Wolf Pack...

Wolf Pack [WP] je bila aliansa izpred 4-5 let na s1 na travianu, kjer sem prvič požel večje uspehe v strategiji in to vse skupaj želim prenesti na s5 v vojno plemen.... Ampak ok pustimo zdaj to...Zdaj smo v Vojni plemen!

No pa da začnem o našem plemenu...
Smo pleme W-P - Wolf Pack oz. volčje krdelo. Kot vam že ime krdelo pove v našem plemenu napadamo skupaj in, branimo se skupaj! Vse to pa počnemo zagriženo kot volkovi!
Sicer nismo nevem kako močni toda imamo voljo do igranja in se trudimo po najboljših močeh! Pa naj povem še, da te predstavitve ne pišem izključno za to, da bi zdaj pridobili na čim več članih toda želim si, da postanemo vsaj malo bolj prepoznavni v s5, ker smo vsi oz. večina šele začeli igrat na svetu 5 in smo v že kar precejšnjem zaostanku. Toda časa je dovolj in upam na najboljše.

Pleme W-P ima tudi akademijo W-P. . Ločeni smo po kontinentih in sicer W-P dela na tem, da zasedejo več ali manj kontinent 43, W-P. pa želimo zasesti večji del kontinenta 34!

Pa naj bo to zaenkrat vse...


Zaželjeni so kakršni koli komentarji, napotki kako naprej, kajti je to komaj moj drugi svet vojne plemen in prvič vodim pleme. Izkušnje črpam iz izkušenj iz traviana in iz zelo zanimivega s4 in našega plemena EoW, kjer sem se naučil že več ali manj vse glede VOJNE PLEMEN! Hvala vam!



Lep Pozdrav!
GrMeeK
 

gx15

Member
Reaction score
1
Najprej vas moram pohvaliti da ste iz Travian prišli na Vojno plemen :D

2. Pa napisal si da imate akademijo ki hoče zavzeti K43 vi pa K34, no to je pa malo zgrešeno akademijo se običajno za igralce ki ne zadoščajo kriterijem za vstop v glavno pleme ter torej gredo v akademijo, vendar če sem uspel pravilno sklepati imate vi igralce razdeljene glede na kontinente, kar je dobro, vendar je bolje da če hočete imeti diplomatske odnose bodite (zaenkrat) samo zavezniki, saj ste šele na začetku in si ne morete kaj veliko pomagati... poleg tega to obdržite v tajnosti, saj če kdo njim napove ne bo vedel da ste vi njihvoi zavezniki, torej boste lahko vi v miru polnili bunkerje zaveznikovom... kasneje pa boste videli kako bo potekalo sodelovanje in takrat pa se odločite če boste bratsko pleme oz. če se boste združili...

Je še veliko za povedati.. ampak je se veliko bolje naučiš iz napak ;)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Na začetku bi želel povedati, da je to ena izmed redkih dobrih predstavitev plemen, ki sem jih v zadnjem času prebral. Le tako naprej.

Edini problem, na katere bi te želel opozoriti, je kot je gx napisal, akademije so na Vp zelo nezaželjene, oz. v res redkih primerih uspejo.
Tako, da tega se izogibajte, kolikor se le da.

Ostalo pa tudi, kot je gx napisal, se boš moral naučiti sproti.
lp
 

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
Hvala na pohvali... Moraš tudi kaj novega poskusit, ker se naveličaš vedno eno pa isto igrat :)

Res je. Ti dam popolnoma prav. Ampak san pravim, smo šele majhno sveže pleme, katerega čaka še veliko dela, vztrajnosti , ipd, da se približamo najboljšim. Tak, da bomo s časom uredili diplomacijo in vse potrebno za brezskrbno delovanje plemena.

Glede akademije je pa tak... Oboji se trudimo izpolnit svoje cilje. Eni pač na K34 drugi na K43. V večini pa delamo oboji kot posameznik tak, da lahko gledaš na to, kot, da ne bi bilo akadamije. Razen tega, da imamo skupen forum in več ali manj enako diplomacijo. Mogoče se bomo čez čas res "osamosvojili" in bo vsako pleme delovalo pod svojim imenom in svojo diplomacijo!

Hvala na komentarju!



Na začetku bi želel povedati, da je to ena izmed redkih dobrih predstavitev plemen, ki sem jih v zadnjem času prebral. Le tako naprej.

Edini problem, na katere bi te želel opozoriti, je kot je gx napisal, akademije so na Vp zelo nezaželjene, oz. v res redkih primerih uspejo.
Tako, da tega se izogibajte, kolikor se le da.

Ostalo pa tudi, kot je gx napisal, se boš moral naučiti sproti.
lp

Hvala!

Bomo upoštevali tvoj nasvet in verjamem, da se bo čez čas vse uredilo.
Celo življenje se učimo! Tak, da se nikar ne branim nobene kritike, nasveta, karkoli.
 
Last edited:

gx15

Member
Reaction score
1
Pa samo še nekaj... ne vabit igralce brez da bi se z njim pogovoril, vprašaj ga o izkušnjah, koliko časa igra, če je pripravljen sodelovati v skupnih akcijah (ker nekateri igrajo samo zase).. ter ko boš videl da kdo nebo sodeloval ga raje odslovi ker tudi če ima največ točk vam nič ne pomaga...

p.s. S časom boš opazil, da bo Flako na take teme vedno komentiral za mano, da povem nekaj pametnega on pa se bo strinjal, ker sam neve nič in se hoče poitem narediti pametnega :p :D (hecam se Flako, da neboš imel to za žaljenje in mi dal kazensko piko -.-) :D


-Khmm.... Moram sploh kaj komenitirat? noobcake!
 

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
Pa samo še nekaj... ne vabit igralce brez da bi se z njim pogovoril, vprašaj ga o izkušnjah, koliko časa igra, če je pripravljen sodelovati v skupnih akcijah (ker nekateri igrajo samo zase).. ter ko boš videl da kdo nebo sodeloval ga raje odslovi ker tudi če ima največ točk vam nič ne pomaga...

p.s. S časom boš opazil, da bo Flako na take teme vedno komentiral za mano, da povem nekaj pametnega on pa se bo strinjal, ker sam neve nič in se hoče poitem narediti pametnega :p :D (hecam se Flako, da neboš imel to za žaljenje in mi dal kazensko piko -.-) :D


-Khmm.... Moram sploh kaj komenitirat? noobcake!

Saj tako delamo že od ustanovitve plemena. Imam sestavljeno povabilo, katero pošljem dokaj zanimivim igralcev v naši okolici. Drugi pa nam tak sami pišejo in ga vedno izprašam. Saj nekaj izkušenj iz traviana pa le znam izkoristi v vojni plemen. hehe
 

DeletedUser

Guest
Pleme W-P ima tudi akademijo W-P. . Ločeni smo po kontinentih in sicer W-P dela na tem, da zasedejo več ali manj kontinent 43, W-P. pa želimo zasesti večji del kontinenta 34!

samo vprašanje
ali je napaka da tvoje pleme želi zavzet K34:rolleyes: ti domuješ namreč na K44:D:D:D nisem pa preverjal kje so ostali člani tvojega plemena
ali pa ste zelo široko zastavili vaše cilje:cool:
 

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
samo vprašanje
ali je napaka da tvoje pleme želi zavzet K34:rolleyes: ti domuješ namreč na K44:D:D:D nisem pa preverjal kje so ostali člani tvojega plemena
ali pa ste zelo široko zastavili vaše cilje:cool:

Ni napaka. Sem pa kar v bližini K34 in se ob prvi priložnosti selim na K34. Če pogledaš na mapi boš videl, da jih je večina k34 in ene par sosedov okoli mene ki so še k44.
 

DeletedUser

Guest
Res je, v VP Akademije samo pokopljejo glavna plemena, res pa je, da imamo plemena po kontinentih, tudi sam sem v tem plemenu... :D
GrMeek Lepa predstavitev... :)
Mene pa že tak vsi poznajo iz sv 1-->Right? :D
 

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
Evo pa smo (so) jo dobili. 1 vojna na s5 za nas.
Pleme EROS - HEDONI je napovedalo vojno W-P.

[SPOIL]
vpvojna.png
[/SPOIL]

To ste pa rabili dosti poguma kaj? Da pleme z 220.000 skupnimi točkami (15. rank) napove vojno plemenu z 44.000 skupnimi točkami (40. rank).


Za začetek 2 reporta:
1.
[SPOIL]
report1.png
[/SPOIL]
2.[SPOIL]
report2.png
[/SPOIL]

Še 1x čestitam za vaš POGUM.
_____________________________________


Ja no pa naj še povem, da po kratkem pomisleku sem se le odločil, da akademije ne bo več. In bomo sodelovali le še kot zavezniki. :)
Bomo iz "zgoraj" pomagali "dol" našim rojakom v vojni.

Reporti bodo še sledili.

Lp
 

Flako

Member
Reaction score
0
Zanimivo,...
Ko vidim, da si navdušenj za pisanje po forumu(kar je pohvalno) , Ti svetujem, da bi naredil kakšen PnP in ga objavil na forumu.
Mislim, da bi bilo to dosti bolj gledano, obiskano in seveda tudi komentirano.
Samo v pomislek...
 

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
Zanimivo,...
Ko vidim, da si navdušenj za pisanje po forumu(kar je pohvalno) , Ti svetujem, da bi naredil kakšen PnP in ga objavil na forumu.
Mislim, da bi bilo to dosti bolj gledano, obiskano in seveda tudi komentirano.
Samo v pomislek...

PnP?
Se opravičujem samo vseh vaših forumskih izrazov pa še le ne poznam... :rolleyes:
 

Flako

Member
Reaction score
0
Hehe
Ni problema.
PnP - Politika in Propaganda
Kaj to sploh pomeni?
Hm, težko razložit, kao iz slikic in (čim manj) teksta narediš neko "sporočilo"/zgodbo ali bilokaj drugega za nasprotnike v igri oz. kot predstavitev določene situacije(kot je vaša naprimer) nasploh.

Tukaj je en PnP - vojna napoved (pač primer, da vidiš...)
Primer 1

Tukaj pa je en, malo bolj smešen/spam PnP, da vidiš, da lahko predstaviš tudi pač trenutno situacijo.

Primer 2

Upam da sem kolko toliko vredu razložil, kaj to pomeni.
Lp
 

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
Zanimivo! Mogoče pa res kdaj. Zdaj, da bi glede vojne to pisal je še prezgodaj. Mogoče ko se stvar razvije pa le kako takšno PnP naredim :D
 

calimero

Banned
Reaction score
0
akademija ce jo prav vodis,zelo dobra poteza za unicevanje drugih plemen,kar sem ze dokazal na svetu4 pa lp
 
Top