plemena sveta 5

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
na si4 nima niti 1 vasi

Glej na lep način ti hoče povedat da si n00b na kvadrat! s tako statistiko... pojdi pogledat njegovo statistiko na s3 potem pa pokliči mene in ti pridem zrolat jezik in zapret usta da ne boš predolgo časa strmel v statse.
 

d00men

Member
Reaction score
0
Ko bi ti vidu jst sm mel še,ko sm mel star račun 8m premaganih v napadu in 6m v obrambi
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Ja, verjetno ti je nekdo oddal tak račun, pa si postavil rekord in računa v 3 dneh ni bilo več :)
 

d00men

Member
Reaction score
0
Ja, verjetno ti je nekdo oddal tak račun, pa si postavil rekord in računa v 3 dneh ni bilo več :)


to pa ne bo držalo.AIV in njihva krila so me napadala že,ko sem začel imel sem zaveznike in se ubranil.Pri 50k pa so moji zavezniki pušl in pristal na nč od takrat so me množično napadal do 78.000 sm pršu nato pa me je malilev sesu.
 

DeletedUser

Guest
to pa ne bo držalo.AIV in njihva krila so me napadala že,ko sem začel imel sem zaveznike in se ubranil.Pri 50k pa so moji zavezniki pušl in pristal na nč od takrat so me množično napadal do 78.000 sm pršu nato pa me je malilev sesu.

Oprosti, ampak AI. F so fail, tako da to se ni nekaj za hvalit.
 

DeletedUser

Guest
Lej raje poglej sebe,ko še 2 vaseh nimaš!
ti to men pa sm na s3 4 zdej v roku 6ih ur 3ji:D

na si4 nima niti 1 vasi
ej k si tok pametn mene briga da sm med top 5 sam da sem med top 3 v ODA:D

a si slep!?Na si 4 nima niti 1 vasi!
a bi mogu met jst?????????
sm špilu pa se mi ni dal več;)
te bom pa z veseljem znoblu na s5:D

[mod=Flaniger]Triple postanje ni dovoljeno, še manj zaželjeno :paladin:[/mod]
 
Last edited by a moderator:

hilary

Member
Reaction score
0
hej TMP pleme je the best na S1 mogoče še KOH toda ni ga plemena čez TMP lol pa js bom morda kako pleme na S5 ustanovil!
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
[mod=Grobi]Sedaj obstaja forum "Svet 5", kjer lahko iščete plemena. Tema zaklenjena.[/mod]
 
Status
Not open for further replies.
Top