PNP ŠB vs EOW

DeletedUser

Guest
Na začetku sveta 1 se je na kontinentu K53 razvilo pleme smeški

106172.jpg


na sosednjem kontinentu pa sta se hkrati razvijali pleme TFF in SP

url
url


Nekega dne so se smeški odločili združit z plemenom SP

url


to pleme se je poimenovalo ŠB in se odločilo da bodo napovedali vojno TFF, zaradi nespoštovanja dogovorov

user_image.php


ko so to zvedeli v TFF, so začeli množično zapuščat pleme in iskat rešitev

url


Takrat se je plemenu TFF približal nofear in jim predlagal združitev

paladin_catapult.jpg


TFF so seveda pograbili to priložnost in se pridružili EOW, na kar so ŠB odgovorili z vojno deklaracijo na združene EOW in TFF

60500685.jpg


po dolgoročnem bojevanju, vojna še vedno traja in rezultat je trenutno:

7dc5eb388d.png


za konec pa še je tu območje bojevanja:

770a4a80e0.png


Glasovanje za PNP Tekmovanje!
 
Last edited by a moderator:

hawbix

Member
Reaction score
0
lepo, te morm prov pohvalt. zanimivo vidt kko stvari potekajo
 
Last edited:

nofear

Member
Reaction score
0
Res si lepo naredu in bom tut jst pohvalil zadevo. Mislim da si tudi korektno predstavil zadevo v zvezi z mojim povabilom.
 

DeletedUser

Guest
odlično. nisem poznal ozadja.:) si me razsvetljiv;)
bom še js tebe glede trenutnega rezultata. ta je zato tak, ker ko vidite da bo nek player padu ga enostavno vržete iz plemena:D
 

DeletedUser

Guest
a res?:rolleyes: Bi to podkrepil z dokazi? Do zdaj smo ven vrgli samo nekativne igralce in kakšnega, ki ni sodeloval.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
dovolj sem vidu kaj se je zgodilo z Matjaz007. ne dvomim pa da se to že prej dogajalo. najbrš ste takrat hitreje posredovali, ker njega smo znoblal do polovice, šele potem ste ga vrgli iz plemena. mislim da se je nekaj časa kar dobro držal, potem pa ga je pleme zapustilo. da ne govorim o vašem fantomskem plemenu, ki je čez noč postalo vaše krilo. obmejni igralci z manj pikami so na hitro bili brez plemena.še predno jih je našemu plemenu uspelo znoblati pod vašo znamko:/
ampak, js nisem zato tukaj da urejam vaše notranje odnose. tud pri nas imamo svoja pravila.;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
dokazi ne govoričenje, glede Matjaz007 maš prav, a to je bila odločitev enega člana vodstva, brez vednosti ostalih, in z katero se jaz osebno ne strinjam. Glede krila, pleme, ki je zdaj naše krilo, ni čisto nič, čez noč postalo naše krilo, saj so dogovori kar nekaj časa potekali.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
najbrš bi za vsakega igralca najdel izgovor......
zgodovino pa pišejo zmagovalci, ki bodo na koncu pripovedovali kako je bilo.
uglavnm dobr si opisal začetek, bomo videli kdo bo pisal konec zgodbe.
 

DeletedUser

Guest
sem ti rekel da preden nas kaj obtožuješ, predstavi dokaze. Ta igralec je prvi in verjetno edini.
 

DeletedUser

Guest
sem ti rekel da preden nas kaj obtožuješ, predstavi dokaze. Ta igralec je prvi in verjetno edini.

saj bi ti, pa niti ne vem več kdo so to. ker jih enostavno ni več tam.
kako to vem?
v plemenu imamo pravilo, da za ŠB ni potrebno rezervacij. in ko sem pripravljal napad na vašega igralca sem nenadoma opazil......da je potrebna rezervacija.bil je izločen po parih napadih našega plemena. sem že takrat hotel dodat post, pa se mi je zdelo BV. ker je imel pač samo 3 vasi in sem mislil da ni resen igralec, pa ste ga pač izločili. no to se je zgodilo z celotno zahodno stranjo K64, kjer ste se sami umaknili v 63. mi smo jih vseeno znoblal. škoda da ni blo gor še vašega znaka.
sicer pa lej, ne bom ti smetil več po tvojem topicu, je pa fajn da veš, da mi to tud vemo.

uživej

LP,Bronnkson
 
Last edited by a moderator:
Top