PnP -NoFear ( W A N T E D )

nofear

Member
Reaction score
0
Warner_Bros_Television.jpg


Predstavlja

NO_FEAR_BEST_2.jpg


V

brave_warriors_tale_logo.jpg


Vse skupaj se je pričelo, ko se je NoFear priklopil in pričel igrati. Veliki in drzni so se na ves glas šopirili in vpili:


go_away_noob.jpg


Pa sem si rekel, da bomo skupaj z bosko28 in hawbix naredili pleme.
Naše geslo je bilo:

deathorglorybuckle.jpg


Plemenu smo dali ime EoW kar pomeni EyesOfWar. Zaupali smo sami vase in to smo želeli deliti tudi z ostalimI zato so nas označIli za MASS RECRUIT pleme. Dobre igralke še vedno vabimo da se nam pridružijo saj:

Join-the-army.jpg


Sedaj smo veliki in smo močni.

se nadaljuje...

Mogoče vam celo povem kako se zgodba nadaljuje.

lp
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
evo zdej veste. Če hočete da je PnP odličen, uporabiš sam take slike notr :)..dvomim da kerem nebo všeč ;)
 

nofear

Member
Reaction score
0
ja ..haha..če bi se pisal burek..hehe

ŠBjevci še enkrat več ste lahko priča primitivnemu obnašanju vaših članov, ki se imajo za pametne in kvalitetne. Mungo ( vključno z vsemi sitterji ) drugače si res dober v obrambi to ti moram priznat, ampak ne vem zakaj si jezen ITS JUST A GAME. Predvsem pa s takšnimi izpadi sramotiš svoje pleme in predvsem sebe. Ja tale PnP res ni nekaj posebnega, ampak ga nisem napisal zato da bi zmagal pa tudi če bi, bi teh 5 premium točk podaril nekomu, ki me bo prepričal. Enostavno mi je ideja o PnP všeč in sem se odločil, da jo pozdravim in v njej sodelujem in prispevam k razvoju foruma in igre. Pač Mungo v življenju obstaja še kaj drugega kot spamanje adminov naj me banajo in kritiziranje mojih prispevkov. Naslednjič ne boš imel take sreče z prekinitvijo mojih nukov kot si jo imel včeraj.

Pa brez zamere...
 

DeletedUser

Guest
ja pisat pa nakaladat znaš lepo...nisem nič tacga reku..če ne zastopiš poante ..potem pa nič..pa še nekaj ..jaz nimam siterjev ..imaš napačane informacije..drugič..nimam sreče ampak vi ne znate igrat..sam tolk..svoje pleme sramotiš pa sam tak da je lahko vso to tvojo ekpimo sram..jaz ne goljufam in ne podkupujem svojih soigralcev..kar se pa primitivnosti tiče pa rajši ne bi o tem,,kdor je bral tvoje poste že ve kakšen pokvarjen in opodel človek si..no niti ni prostor tukaj za to pisanje..tak da z moje strani je to zadnji post..pa piš kar hočeš..na tvoj nivo se pa ne mislim spuščat..ja jaz imam za razliko od tebe tud v realnem živlenju kej za delat in se zabavat..
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
ja pisat pa nakaladat znaš lepo...nisem nič tacga reku..če ne zastopiš poante ..potem pa nič..pa še nekaj ..jaz nimam siterjev ..imaš napačane informacije..drugič..nimam sreče ampak vi ne znate igrat..sam tolk..svoje pleme sramotiš pa sam tak da je lahko vso to tvojo ekpimo sram..jaz ne goljufam in ne podkupujem svojih soigralcev..kar se pa primitivnosti tiče pa rajši ne bi o tem,,kdor je bral tvoje poste že ve kakšen pokvarjen in opodel človek si..no niti ni prostor tukaj za to pisanje..tak da z moje strani je to zadnji post..pa piš kar hočeš..na tvoj nivo se pa ne mislim spuščat..ja jaz imam za razliko od tebe tud v realnem živlenju kej za delat in se zabavat..

Verjamem da te resnica boli in da se edino ti nisi mogel potolažit po vročih besedah v preteklosti. Tko al tko te imajo vsi v plemenu poln kufer ker non stop jokaš spet me NoFear napada... lolz Potem pa k ti fejke pošljem pa razlagaš, v stilu "hehe NoFear nima jajc". Ne vem če je koga, ki je del moje ekipe sram kolikor jaz vem jih ni. O podlosti in pokvarjenosti lahko govorite samo nekateri v vašem plemenu ker če bi vas samo nekaj ven vrgli bi že davno lahko končali vojno pa vas peščica vztraja na vojni. Tako zelo vam je šlo za nohte da ste si morali celo omisliti akademijo pa ste se nekoč nam smejali v stilu mass recruit in akademija.

Škoda da morajo zarad takih kot si ti potem vsi člani plemena trpet in se noblat. Pač si takšen in vesel sem da si tak ker potem lahko vidim koliko ljudi je boljših od tebe.

Če imaš pa toliko za delat v real lifu sem vesel zate samo ne vem zakaj ne želiš prispevat nekaj k razvoju igre in foruma in si vedno samo črnogled.

ŠE ENKRAT TE VPRAŠAM:

ZAKAJ SI JEZEN NAME?
 

DeletedUser

Guest
nimam res več komentarja..sam še lahko rečem hahahahaha..zdej si pa že lagat začel očitno sam sebi..lepo se imej ..kdo je pa na koga jezen se pa sam rajši vprašaj..zame je to samo igra..nit me ne zanima drug odnos..tak da sebe raj pošlihtaj..pač oćitno ne preneseš da je kdo boljši od tebe..pa ne mislim zdej samo nase..sam še tole na tvoj zgornji komentar..hahahahahahahaha..imaš bujno domišljijo
 

DeletedUser

Guest
nofear in MUNGO prosim zmenta se to ing. ali prek Skypa. Mislim da ni potrebe po razglabljanju te vojne in flamanju drug drugega, vsak pri sebi ve kako se je začela in kakšno je trenutno stanje te vojne.
 

DeletedUser

Guest
Verjamem da te resnica boli in da se edino ti nisi mogel potolažit po vročih besedah v preteklosti. Tko al tko te imajo vsi v plemenu poln kufer ker non stop jokaš spet me NoFear napada... lolz Potem pa k ti fejke pošljem pa razlagaš, v stilu "hehe NoFear nima jajc". Ne vem če je koga, ki je del moje ekipe sram kolikor jaz vem jih ni. O podlosti in pokvarjenosti lahko govorite samo nekateri v vašem plemenu ker če bi vas samo nekaj ven vrgli bi že davno lahko končali vojno pa vas peščica vztraja na vojni. Tako zelo vam je šlo za nohte da ste si morali celo omisliti akademijo pa ste se nekoč nam smejali v stilu mass recruit in akademija.

Škoda da morajo zarad takih kot si ti potem vsi člani plemena trpet in se noblat. Pač si takšen in vesel sem da si tak ker potem lahko vidim koliko ljudi je boljših od tebe.

Če imaš pa toliko za delat v real lifu sem vesel zate samo ne vem zakaj ne želiš prispevat nekaj k razvoju igre in foruma in si vedno samo črnogled.

ŠE ENKRAT TE VPRAŠAM:

ZAKAJ SI JEZEN NAME?

[spoil]JOHNYDEEP 24.03. ob 17:05
Pozdravljeni vsi skupaj tokrat se vam zadnjič oglašam s tega računa. Za vse tiste, ki me ne poznate jaz sem NoFear in imam tale račun na sittanju.

Kar bom napisal v nadaljevanju prosim ne jemljite kot, da vam želim spljat kakega člana ali kaj podobnega ampak bom navedel samo nekaj dejstev.

Sem NoFear vodja plemena EoW in resnično vas imam vse v tem plemenu rad tudi zaradi tega ker ste se uprli ŠB in niste kot poceni kurbe iz S-L-O.
Verjetno je tle gor samo vprašanje časa kdaj nas bodo sesuli ker na dolgi rak bo zelo težko obstajati. V kolikor se bo kdo od vas osredotočil da bi začel znova kje drugje ga bo moje pleme naučilo vse kar mora vedet o vojni plemen. Takoimenovana elita z KOH , TMP in ostalimi priležniki le ni tako kvalitetna kot so se oklicali.

Dajte vse od sebe in verjemite dve stvari KOH zaenkrat samo napada in se ne brani in glede na to da je njihova prednost vse manjša bo tudi enkrat na vsem lepem izginila.

EoW je v tem trenutnku najmočnejše pleme na svet 1 in ko zraven dodamo še naše zaveznike KaraK potem morajo nasprotniki 24 ur na dan dežurat acc da jim jih ne sesujemo. LoL

Lepo se imejte,

Če kdo želi tale acc od johnydeep pa mi naj piše na NoFear.[/spoil]

En kup bedarij te je skupaj :)..Nevem ce si nebom vzel par urc časa pa napisal kaj da se malo nasmejimo.

nofear in MUNGO prosim zmenta se to ing. ali prek Skypa. Mislim da ni potrebe po razglabljanju te vojne in flamanju drug drugega, vsak pri sebi ve kako se je začela in kakšno je trenutno stanje te vojne.

Se strinjam.Vidim pa da sta oba poljedelca :eek:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
nofear in MUNGO prosim zmenta se to ing. ali prek Skypa. Mislim da ni potrebe po razglabljanju te vojne in flamanju drug drugega, vsak pri sebi ve kako se je začela in kakšno je trenutno stanje te vojne.

lej kar se mene tiče itak ne mislim razglabljat z človekom , ki ima očitno resne težave..itak bom šel iz foruma..če se le da se bom tud izbrisal tukaj dol..
 

DeletedUser

Guest
Glede tebe nofear res škoda besed. Sedaj že vsak ve, kako umazano igro igraš. Po mojih informacijah (sicer ne morem dokazati še) uporabljaš več računov, iz katerih pošiljaš napade, vdiraš v račune in podobno. Zraven pa še zavajaš preproste igralce. Mene bi bilo stram na tvojem mestu. A ja, pa da ne pozabim, kako se mi hotel kontaktirati preko lažnega imena na skypu.
 

DeletedUser

Guest
Glede tebe nofear res škoda besed. Sedaj že vsak ve, kako umazano igro igraš. Po mojih informacijah (sicer ne morem dokazati še) uporabljaš več računov, iz katerih pošiljaš napade, vdiraš v račune in podobno. Zraven pa še zavajaš preproste igralce. Mene bi bilo stram na tvojem mestu. A ja, pa da ne pozabim, kako se mi hotel kontaktirati preko lažnega imena na skypu.

Tale preko skypa je pa huda XD
Pa več računov ma nofear? :eek:. Ittak da ma :D
 

DeletedUser

Guest
Zdaj pa je zadost že res, nebomo razglabljali tu na forumu o kršitvah pravil itd.(saj je proti pravilom) Glede "Zraven pa še zavajaš preproste igralce" - to ni proti pravilom bumbar in je veljavna taktika v igri(čeprav kar nizka). In da ne bo pomote, ne zagovarjam nofear`ja.
 

nofear

Member
Reaction score
0
Tale preko skypa je pa huda XD
Pa več računov ma nofear? :eek:. Ittak da ma :D

xxxxx 02.03. ob 14:14
te se pa ti pridružim pol.. x))
nk maribor 12 02.03. ob 14:13
:D
nk maribor 12 02.03. ob 14:12
ok, še se boma vidla, ko bo AI ZNOBLO TVOJE!
xxxxx 02.03. ob 12:44
sam rajši nebi igral dual.acc ker imam dobre frende na tem accountu.. vpraše domna če bi igral.. sicer je predvčerajšnnim ali kdaj začel.. igrat komaj.. veš kak ma ime? igerca ma če slučajno neveš
xxxxx 02.03. ob 09:36
samo nekaj me zanima.. zakaj se nebi smel več v mojga prijavit??.. ker bi ti vohune čez mojga v vašo pleme ali kaj?
nk maribor 12 01.03. ob 21:20
sicer so pogoji težki in zanimivi :D, vendar je moj račun tega VREDN!
za primerjavo: Moja frontna vas (TNT (524|400) K45) je tako zaščitena z LASTNO (mojo) obrambo, BREZ POMOČI SOIGRALCEV, DA JE NITI VSI ŠKRATKI SKUPAJ NEMOREJO UNIČIT!

legenda: škratki pomeni VILIN (TLAELF), vendar smo jim nadeli tako ime!
nk maribor 12 01.03. ob 21:04
al pa ti kr zdaj povem pogoje, pa potem povej, če se strinjaš!:
-kdo igra kateri dan:
jaz: ponedeljek, sreda, petek+vikend
ti: torek, četrtek+vikend. Seveda si lahko na računu tudi v dneh, ko jaz skrbim za njega, pa kaj nardiš in OBRATNO!
-POVEŠ MI GESLO TVOJEGA ACC-ja, IN SE NA NJEGA VEČ NE PRIJAVIŠ. Jaz se bom vsake tolko časa prijavo na tvoj račun IN VOHUNO V EOW! (če boš hotel ti vohunit za EOW, bom jaz preverjel, kdaj si se vpisal, IN TE VRGO DOL Z MOJGA RAČUNA)! JASNO?!
-OB SKRBENJU ZA MOJ RAČUN SE DRŽIŠ NAVODIL, ki se jih boš hitro navado(ti jih bom poslal, ko se odločiš).

to je vse... AMPAK SE BOŠ MORAL NAVADIT, DA BOŠ ZVEST SAMO PPZ-JU, ter poskušat uničit EOW+CO(vilin, karak ...)
nk maribor 12 01.03. ob 20:57
ti samo napiši. Ja al ne. Če se boš strinjal, vendar ti pogoji nebojo všeč, še vedno lahko rečeš NE
xxxxx 01.03. ob 19:50
jutri me nebo v šolo, koleno mam neke poškodovano... o dualu pa še bom razmislo...
nk maribor 12 01.03. ob 17:56
pa ne piši mi o tem na msn ... AMPAK SAMO TUKAJ, NA VOJNI PLEMEN! OK?

če se boš strinjal, ti povem pogoje, ki bodo kr zanimivi :D, vendar ne bojo težki za izpolnit :D
nk maribor 12 01.03. ob 17:52
Ej, bi igrala DUAL ACC?! Na mojem accountu? (mislim, da bi blo okej, ker nimam tolko cajta, pa še ODLIČEN RAČUN JE MOJ!)
Če se strinjaš, ti povem pogoje-ko odpišeš.

Mislim da ne rabim nič več dodajat glede tebe ker naj vsi vidijo kakše poštenjak piše tle po forumu in meni očita neumnosti. LOLZ
 

nofear

Member
Reaction score
0
[spoil]johnydeep 24.03. Ob 17:05
pozdravljeni vsi skupaj tokrat se vam zadnjič oglašam s tega računa. Za vse tiste, ki me ne poznate jaz sem nofear in imam tale račun na sittanju.

Kar bom napisal v nadaljevanju prosim ne jemljite kot, da vam želim spljat kakega člana ali kaj podobnega ampak bom navedel samo nekaj dejstev.

Sem nofear vodja plemena eow in resnično vas imam vse v tem plemenu rad tudi zaradi tega ker ste se uprli šb in niste kot poceni kurbe iz s-l-o.
Verjetno je tle gor samo vprašanje časa kdaj nas bodo sesuli ker na dolgi rak bo zelo težko obstajati. V kolikor se bo kdo od vas osredotočil da bi začel znova kje drugje ga bo moje pleme naučilo vse kar mora vedet o vojni plemen. Takoimenovana elita z koh , tmp in ostalimi priležniki le ni tako kvalitetna kot so se oklicali.

Dajte vse od sebe in verjemite dve stvari koh zaenkrat samo napada in se ne brani in glede na to da je njihova prednost vse manjša bo tudi enkrat na vsem lepem izginila.

Eow je v tem trenutnku najmočnejše pleme na svet 1 in ko zraven dodamo še naše zaveznike karak potem morajo nasprotniki 24 ur na dan dežurat acc da jim jih ne sesujemo. Lol

lepo se imejte,

če kdo želi tale acc od johnydeep pa mi naj piše na nofear.[/spoil]

en kup bedarij te je skupaj :)..nevem ce si nebom vzel par urc časa pa napisal kaj da se malo nasmejimo.



se strinjam.vidim pa da sta oba poljedelca :eek:

kdo si sploh ti??
 
Top