PnP -NoFear ( W A N T E D )

nofear

Member
Reaction score
0
on je drgač Paradox, vodja TMPja. In mislim, da ima nekoliko več soli v glavi kot ti:eek:

Tipa sploh ne poznam mogoče ni tako pomemben da bi ga moral poznat z nepomembneži, ki znajo samo klikat in nimajo pojma o drugih vrstah iger ne komuniciram. Flaninger jst imam v glavi možgane ti in tvoj Paradox pa očitno sol.
 

DeletedUser

Guest
nofear in drugi(da nebom poimenko pisal) zmenite se to dokonca po ZS. Mislim da je ta tema že zadost zašla z njenega namena, kot tudi debata.
 

DeletedUser

Guest
kdo si sploh ti??

Jaz sem eden izmed tistih, ki bo ob koncu sl1 pil pivo in gledal kako noblamo še tvojo zadnjo vasico :eek: ..Drugače pa si se kr lepo potrudil z Pnp.. čestitke..:)
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Paradox ali kdorkoli že si svetujem ti, da ne podcenjuj nasprotnikov ker se ti to lahko zelo maščuje.
Mogoče boš pil pivo ti mogoče ga bom pa jst. Prijatelj če ne veš s kom imaš opravka potem raje zadrži komentarje zate. Tle igram kolikor je potrebno in prosim ne bodi kot sam vase zaljubljeni Mungo, ki še verjame v pravljice in srečne konce ( njegov pa č ne bo srečen za njega ga bodo pa veseli njegovi člani ).
Jst na tej igri spoštujem prav vse in se jo trudim narediti pestrejšo in zanimivejšo.

Vi vsi pa kar nekaj jokate o nastavitvah in se hvalite z mednarodnimi serverji in se oklicujete za elito. Mogoče ste res dobri v tej igri in se imate za neke profije, ampak nekateri znamo igrat vse igre. Kmalu bom prešel na dual acc tko da mi bo nekdo še oplemenitil delo, ki sem ga začel in pač se bomo igrali.
 

nofear

Member
Reaction score
0
Lahko bi rekel v stilu da vi se imate za najboljše jst pa sem najboljši:eek:
Pač res je da sem že veliko iger preigral, ampak tako kot ste pa tule častihlepni je pa res too much no. Pa menda ja ne mislite, da ste res dobri, če znate poslat napad v pol sekunde. Fantje takšne vojne se ne dobivajo s tem, ampak dobivajo se v glavi. Boste se mogli pa še kaj več naučit kot pa samo to da je potrebno objavit da igraš na mednarodnem serverju in si kobajagi dober. Tudi jst lahko grem igrat na mednaroden server kot co-player pa ne grem. Tlele je pa vedno kak izgovor ali so barbarske vasi ki rastejo ali cerkve ali nočni bonus ... Vse je tle narobe pozabljate pa da je za vse enako in da je potrebno biti resnično dober in ne samo to da imaš 3MIO točk na .net. mogoče se pa pojavim tudi tam kot co-player pa se vam tudi tam postavim po robu.

NoFear - svet1
Sforca - na enem mednarodnem serverju.
 
Top