[PnP] spam crew se predstavi in vam zeli SREČNO NOVO LETO!!!

DeletedUser

Guest
skratka, ker je konec leta,... ker nas danes zapusca nas clan denycare(to je ze min. 30 krat rekel,tak da... jemljite kot rezervo) vam vsem spam crew zeli vosciti srecno novo leto, zraven pa bomo se povedali par besed o nas samih...

uzivajte v gledanju pnp-ja "glupost nema granica"

1.png


2.png


3.png


ob tej posebni priloznosti, ki se le enkrat letno, bi zelel nekaj povedati...

nekoc mi je nekdo rekel:

5.png


6.png


AMPAK DEJSTVO JE DA MI JE USPELO NEKAJ, KAR NE USPE VSAKEMU:

8.png


9.png


zato lahko to leto koncno zakljucimo kot...

11.png


torej zelo uspesno in upamo da bo se vec podobnih situacij,...

in ce sedaj preidemo k bistvu,...

13.png


14.png


CEPRAV JE POTREBNO POVEDATI, DA V NASLEDNJEM LETU BO SE VEDNO OGROMNO...

16.png


AMPAK TO JE PA TUDI CAR FORUMA VOJNE PLEMEN... POMISLITE KAKSEN BI FORUM BIL, CE NAS
SPAMERJEV NEBI BILO TUKAJ?

18.png


TOREJ SE ENKRAT,

20.png


PS.

22.png
 

DeletedUser

Guest
DoBroDošli V New SpaM CreW!!!
Ker jaz odidem, je zdaj vodja spam crew-a samo še: Gorazdov Hram!
 

gx15

Member
Reaction score
1
Potem pa lahko pred tvojim odhodom zaposliš d00mna ki se tako rad sam s sabo pogovarja ;)
 

DeletedUser

Guest
Potem pa lahko pred tvojim odhodom zaposliš d00mna ki se tako rad sam s sabo pogovarja ;)

joj, tota je mocna :)
d00men?????????? uf... tudi mi imam svoje standarde... ceprav se vcasih zdi drugace :)
joj, d00men? joj te pa res rajsi grobija, admina vprasam ce se nam pridruzi, kot da d00mna!!!
 

DeletedUser

Guest
Evo zgleda, da je to moj zadnji post v tem forumu!
Srečno novo leto in vesel praznike vam želi: denycare
 

DeletedUser

Guest
haha, d(N)00(B)men... ti pa me vedno nasmejis... mores priznat...
vendar, kot sem ze rekel, tudi na taksne kot si ti, sije soncek...

srecno novo leto, pa pazi da nebos prevec otroskega sampanjca spil,... ti bo slabo:blush::blush::blush:
 

DeletedUser

Guest
Potem pa lahko pred tvojim odhodom zaposliš d00mna ki se tako rad sam s sabo pogovarja ;)

potem bo kmalu spam crew brez članov.:p

btw: da ne pozabim dober PnP, sem se fajn nasmejal. :D
 

DeletedUser

Guest
sem se fajn nasmejal. :D

to je bistvo... par dni nazaj si mi rekli da iz spama hocemo mi narediti chat in stand up comedy,... mogoce res... vendar, morate vsi priznati... da smo smesno... hahahhaha... kakorkoli vzamete... hehe
 

DeletedUser

Guest
to je bistvo... par dni nazaj si mi rekli da iz spama hocemo mi narediti chat in stand up comedy,... mogoce res... vendar, morate vsi priznati... da smo smesno... hahahhaha... kakorkoli vzamete... hehe

hm... nevem, mogel si me zamenjat s kom, saj se ne spominjam da bi kdajkoli kaj takega rekel. Preveč pijače?
 

DeletedUser

Guest
slovnicna napaka... "SO!!!! MI REKLI" pac doloceni ljudje SO mi rekli, da to vec ni spam, ampak chat in standup comedy,... sorry, slovnicna napaka...
 

DeletedUser

Guest
evo, sedaj pa se ena slikica...
joj,... ko jaz(wanna be vodja spam crew na si, forumu VP) na .net, world30, kjer sem forum moderator v plemenu..., nekoga opozorim na krsenje pravil in spam...
glede na to, kake tu pisem... mislim da se boste vsi nasmejali ob tem kaj sem napisal tam...
jaz vsekakor sem se...

jezus-kristus.png


lp,
 

DeletedUser

Guest
ves... ni problem spam... ker podpiram igre, kot si stetje do 1000, my hill., itd... ampak, da pa nekdo ustvari temo, pa samo 5 krat dnevno neki link noter prilepi... zraven pa se pravila krsi... tu pa je meja... kako bi rekel... lahko si spamer, samo mores znat spamat!
 
Top