Pnp

kogo

New Member
Reaction score
0
To igrico sem slučajno odkril v decembru lansko leto , bil sem še doma v naši lepi Sloveniji . Takoj me je navdušila kljub mojim letom, zato sem jo z veseljem spremljal in igral. Naredil sem novo vasico ,nekako kmalu po novem letu, potem pa me je spet zagrabla pomorska mrzlica in sem odšel v Sur Ameriko , natančneje v Puerto San Lorenzo /Argentina na ladjo. Malo sem prekinil z igro , za dan ,dva , potem pa sem , ko sem bil na barki zopet začel, preko satelitske povezave , gre odlično. Začele so se vrstiti vasice , napadi , novi prijatelji, plemena , nakar sem slučajno pisal za sprejem v pleme igralki Grlica, nisem je poznal , nisem vedel komu pišem, vendar sem bil lepo sprejet. Moja pot se je iz Argentine preko Brazilije nadaljevala v Frencosko Gvajano, vseskozi ob obali ,imel sem signal in igral .Preko dopisov sem spoznaval vodstvo , ki pa mi ni bilo najbolj po volji. Preko pisanja pa sem nekako ugotovil ,da je ta Grlica prav prijetna old punca , leta niso važna , prav tako pa mi je še nekako padel v oči igralec -pravi štajerc- Rapid Raptor , postali smo nekako tri peresna deteljica in odločitev je padla , novo pleme . Zasluga Grlice je bila ustanovitev , midva pa sva ji bila v podporo-siva eminenca. Kaj kmalu je pleme kar precej poraslo .Zasluge še imajo tudi drugi ,predvsem PetronijArbiter. Vendar pravo živo vodsto , oz, gonilna sila ,pa je še vedno naša old punca. Nismo pretirani napadalci , smo nekako starejša garda ,ki se poskušamo z današnjo mladino ,nekako nam uspeva , čeprav smo bolj počasni in že okoreli. Vendar se ne damo .Nekako smo se zaljubili v to igro ,zato smo se odločili, da se poskusimo tudi na svetu 3.Upam , da nam bo tudi tam uspelo, da ne bo današnja mladež imela toliko pripomb čez "ta stare". Sedaj ko tole pišem sem v topli Casablanci, delam namreč na tovornem trejektu med Barcelono in Casablanco z vmesnim postankom v Ceuti, po novem kot kuhar ,prej sem bil tretji častnik, od tod izvira tudi moj nick.

lp kogo
trenutno Casablanca.
 
Top