Poanta Igrce

DeletedUser

Guest
mene sam zanima kaj je pojnt te igrce s čim se bo server zakluču...????:confused::confused:

hvala za odgovor
 

DeletedUser

Guest
jst sm slišu da se server zakluč ko obstaja samo še eno pleme ali igralec če nima plemena
 

DeletedUser

Guest
Pomoje je konc sveta ko si 1 igralec lasti vse možne vasi na svetu.
 

DeletedUser

Guest
baje bi se naj to zgodilo na nekem nemškem serverju

mass recruit ne pride v upoštev, nas je tak 70 z triba med top 100
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

Ko Tribe / Pleme zmaga, oz. ko eno Pleme ostane na koncu, je vbistvu konec Sveta.

Ampak potem se se tisti pomerijo med sabo. :)

Sicer nevem zakaj vas to tako zanima:D Konec bo nekje cez 2-3 leta mogoce, mogoce se dlje ;)
 

DeletedUser

Guest
Tribe ni trajna skupnost, lahko totalno propade v nekaj urah če ne celo prej. Ko pač ostane samo 1 tribe na svet pač članom le-tega ne ostane drugega kot da se pomerijo med sabo :)
 

DeletedUser

Guest
aha hvala nism vedupa se neki ka ce se tri tedne ne prjviš ti zbrišejo račun ???
 

DeletedUser

Guest
pravzaprav, kolko jaz vem se svet zaključi ko ima 1tribe tako premoč da ga drugi nebi mogli premagati. Na forumu v .net je nekje bila statistika z W1 .de,ki je edini server ki se je do zdaj zaključil.(vsaj kolko jaz vem)

aha hvala nism vedupa se neki ka ce se tri tedne ne prjviš ti zbrišejo račun ???

ja, zaradi neaktivnosti.
 

DeletedUser

Guest
pravzaprav, kolko jaz vem se svet zaključi ko ima 1tribe tako premoč da ga drugi nebi mogli premagati. Na forumu v .net je nekje bila statistika z W1 .de,ki je edini server ki se je do zdaj zaključil.(vsaj kolko jaz vem)


Po kakšnih merilih pa lahko ti določiš kdaj ima nek tribe tako premoč da ga nobeden drug ne more premagat? To se meni zdi res popoln nesmisel. Vsak tribe in tudi igralec je premagljiv. Tribe lahko ima v posesti več kot polovico vasi na celem svetu, pa ga bo nek drug tribe z veliko bolj izkušenimi igralci porušu v zelo kratekem času, sploh pa če bo vodstvo tega triba tako nestabilno da se bo predalo še preden bo tist tribe z izkušenimi igralci, ki znajo igrat sploh začel z pravo ofenzivo.

In ko se to zgodi smo spet na začetku, ponovno se pojavi nov trajb, še bolj izkušen od tega in krog se ponovi... ;)
 

DeletedUser

Guest
Po kakšnih merilih pa lahko ti določiš kdaj ima nek tribe tako premoč da ga nobeden drug ne more premagat? To se meni zdi res popoln nesmisel. Vsak tribe in tudi igralec je premagljiv. Tribe lahko ima v posesti več kot polovico vasi na celem svetu, pa ga bo nek drug tribe z veliko bolj izkušenimi igralci porušu v zelo kratekem času, sploh pa če bo vodstvo tega triba tako nestabilno da se bo predalo še preden bo tist tribe z izkušenimi igralci, ki znajo igrat sploh začel z pravo ofenzivo.

In ko se to zgodi smo spet na začetku, ponovno se pojavi nov trajb, še bolj izkušen od tega in krog se ponovi... ;)

čak bom probal poiskat ti statistiko z W1.de
 

DeletedUser

Guest
evo http://de1.twplus.org/world/, mogoče sem se prej malo narobe izrazil. Ko ma en tribe premoč in ko je premalo ljudi na serverju da bi se jim ga splačalo pustiti odprtega. To pomojem malo bolje opiše kda se svet zapre.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ja to pa da je premalo igralcou da se jim ne splača držat srvrja odprtga je pa pomembna informacija :D tko da pomoje da je v zaprtje srvrja pretehtala ta odločitev da je premalo igralcov, ne pa da ima 1 tribe premoč in da so nepremagljivi (čeprav je mogoče tw stuff povedal igralcem drugače, konec koncev jim ne morjo rečt "premalo vas je, zaprl bomo srvr") :D
 

DeletedUser

Guest
pomojem bo slovenskega serverja hitr konc ker nas tolk ne igra pa mene zanima kaj se sgodi če ostane eno pleme pa se noče med sabo borit
 

DeletedUser

Guest
pomojem bo slovenskega serverja hitr konc ker nas tolk ne igra pa mene zanima kaj se sgodi če ostane eno pleme pa se noče med sabo borit

To nihče neve. Samo verjetno bi se svet zaprl preden bi samo 1no pleme ostalo.
 

DeletedUser

Guest
server se vrjetno zapre, ko se stroški več ne pokrivajo, torej ko ni vač dovol ljudi da bi plačevali premium točke. mi smo na w12 že več kot eno leto nepremagljivi, torej opcija, da se zapre, ko je en tribe premočn odpade. isto imamo že več kot 51% sveta v lasti, imamo 4x več vasi od 2. uvrščenega triba in še vedno nič....
 

DeletedUser

Guest
Prvi nemški server je bil tako star, da je imel prvi igralec na svetu že 130 miljonov točk, se mi pa zdi da so ga pred kratkim zaprli (server, ne igralca).
 
Top