Pritožba podpora

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Kot igralec ali soudeleženec v tej igri bi jaz tu na forumu rad videl ta navodila in ker uporabljam premium ter trošim denar ki gre v žep InnoGems-u bi po vsej logiki imel to pravico.

Katera navodila misliš?

Za nekatere je Tito vojni zločinec a zame ni.Motorka bodi srečen,da nas je Tito ubranil,če ne tudi nas morda ne bi bilo.Na vseh igrah je do sedaj dovoljeno bilo ime Tito_Od spet nekega novega pravila pa ni!Mislim!Kriminal!

Nobeden ni rekel, da je vojni zločinec. Ta tema je bila prežvečena že stokrat in se je o tem popolnoma brez predmetno prerekati.

Iz tega naslova sem tudi onemogočil več računov z imeni različnih totalitarističnih voditeljev; stalin, lenin, hitler, tito, musolini.
Vsi igralci lahko seveda igrajo naprej, po zamenjavi imena.

Sploh pa ste na momente, da ne rečem smešni. Če pogledamo potek topica od vsega začetka:
-Začelo se je s Titom (Dobilo se je odgovor od Motorke)
-Potem o Premium Točkah (Tudi na to ste dobili odgovor od mene in Motorke)
-Nato o blokadi računa
-Nato ponovno o Titu
-Nato ponovno o premiumu
-...Sedaj bi po logiki prišle na vrsto debate o blokadah računa?

Izjasnite se. Pišete vsepovprek, teorija zarote tu, teorija zarote tam. Velikokrat sem ponovil, da če menite, da vas je podpora ogoljufala pišite mail InnoGamesu ali pa jih kako drugače kontaktirate. Mlatenje "prazne slame" na forumu ne bo rešilo ničesar.
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Se popolnoma strinjam z moderatorjem -SoToFlow. Veliko Slovencev je na žalost takšnih, da v vsaki stvari vidijo nekaj slabega(teorijo zarote). Na vse vam je bila podana replika ki je bila argumentirana. Ko ni bila najdena napaka v moderatorskih dejanjih ste iskalni novo ''lukno''.

Motorka je jasno in glasno povedal, da lahko vsi uporabniki z neprimernimi imeni nadaljujejo svojo igro zamenjavi imena. S tem to temo zaklepam.
 
Status
Not open for further replies.
Top