Pogovor o različici 7.6

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
imam samo 1 vprašanje glede tega.
Kaj to bo mogel imeti vsak uporabnik ali samo tisti, ki bodo želeli?
 

DeletedUser

Guest
torej par vprašanj

1. Upam seveda da 3D nebo avtomatsko vključen, ker sem prepričan da 90% igralcev tw na vseh serverjih nima ekrana ki podpira 3D
2. Združitev svetov upam da je šala za prvi april, ker si nemorem predstavljat kako bi to zgledalo.
3. A nas hočete na p**** za prvi april?

EDIT: Ko sem celo tisto sranje na blogu prebral ni več dvoma da je šala za 1vi april. Dobro si to drugače naredil motorka, sam bi bilo veliko bolj prepričljivo če nebi dal linka do bloga, ker če kdo še temu verjame potem ko tisto prebere, potem pa res nekaj ni vredu z njim.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
saj je zanimiva ta 3D različica ampak ni nujno, da bo vsem igralcem všeč tako, da upam da ne bo vključena samodejno.
drugače pa kot ubijalec...ne vem kaj mislite z tem združevanjem svetov lol:D
 

gx15

Member
Reaction score
1
Lol sem že videl na net. pa sem se samo smejal :D hočejo nam prodati ekrane iz južne afrike :D
Vesel 1. aPril pubeci :p
 

DeletedUser

Guest
mislim isto kot ubijalec ta šala bi morala biti bolj prepričljiva.Pa tudi nevem kaj bi 3d izboljšal pri igranju:O
 

DeletedUser

Guest
Vesel 1. april še naprej :D

PS: Uf zadnji ekran ki podpira 3d sem naroču :p
 

KrYPtOn

Member
Reaction score
0
Ja, 1. april. Ker če bi združil svetove ne bi mogli določit, kako bi to naredil. To bi bil res en velik SH*T. Pa še tisto za 14 dni nazaj tut ne velja.
 

schumi3

New Member
Reaction score
0
Hah.

Mimogrede: menjam račun na svetu 4 ki ima 20k točk za enega na svetu 5 ki ima vsaj okoli 8k točk.
 

DeletedUser

Guest
nisem več tako prepričan o prvem aprilu..izdano je bilo na .net zadnjega marca, pa če je res tole sam šala za 1. april potem morjo bit pa res debili da so se tolk potrudil, sam da bi nas malo pohecal za 1. april :D...

tko da res nisem več siguren al je res sam šala al ne
 

DeletedUser

Guest
nisem več tako prepričan o prvem aprilu..izdano je bilo na .net zadnjega marca, pa če je res tole sam šala za 1. april potem morjo bit pa res debili da so se tolk potrudil, sam da bi nas malo pohecal za 1. april :D...

tko da res nisem več siguren al je res sam šala al ne

ja najbolš da dajo 3D

nej si umisnejo še 5D-.-'
 

DeletedUser

Guest
jp. tisti brez 3D monitorjev dobimo pa po pošti Figurce.

drgač jes tdostkat tako sliko kot je zgoraj vidim, sploh okrog polnoči.
 
Status
Not open for further replies.
Top