Pogovor o svetu 11

DeletedUser

Guest
http://si.twstats.com/si11/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=95944

Ko ze govorimo o kanon futrih, od 13ih prevzetih mas 5 internih (smirf1 je vas igralec bil) Zanimljivo je to da prvi z prstom vedno kazejo tisti ki so najhujsi....

PS: Pridi pa me obarvaj v modro

Ja seveda je bil ponolan, če je bil pa neaktiven oz. rdeč .. Mislim, da vi take člane še prej ponoblate, ko je že rumen .. Če pa tega ne zastopiš, potem pa pejt se malo učit o vodenju plemen ... Tudi tebe bomo ponoblali, ne skrbi ko pridemo do tebe ... Tko, da čez nekaj časa ti bom tale tvoj citat prelepo še enkrat, da si ga boš ogledal .. Mislim, da se zgodovina ponavlja! ..
 

DeletedUser

Guest
Ja thorin klobasa ma lep vonj lepo metaforo si dal za sebe pazi kaj si želiš ker ta tvoj ego bo pado hitreje ko je tina maze končala slalom :D

Mogoče se še celo mi ne bomo rabili ukvarjati s tvojim egotom bo prej lev11 zaključil s tabo ;)
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Ja thorin klobasa ma lep vonj lepo metaforo si dal za sebe pazi kaj si želiš ker ta tvoj ego bo pado hitreje ko je tina maze končala slalom :D

Mogoče se še celo mi ne bomo rabili ukvarjati s tvojim egotom bo prej lev11 zaključil s tabo ;)



Lahko probate i ti i on....sploh pa nevem kaj njega omenjas, ocitno ne ves gdo je bil vcerajsnji zmagovalec bitke med nama.....Sploh pa on ni moj pravi sovraznik, moji sovrazniki ste vi, v igri vsaj....

Sploh ste pa vi tisti ki ste polni sami sebe, omenjate neka noblanja ko pa vi delate 3x huj, sej res pri vas so bli neaktivni tko da ni isto :O

Škoda besed za vas....bomo se na bojnem polju srecali, pa naj vojaki govorijo .=)
 

DeletedUser

Guest
Vojaki že govorijo vojni statusi pjevajo aj gledaj vidjeti češ xD sramota ego brez dejstev :D Thorin igral sem to igrico ko si še ti plaval po jajcah :)
 

DeletedUser

Guest
Lahko probate i ti i on....sploh pa nevem kaj njega omenjas, ocitno ne ves gdo je bil vcerajsnji zmagovalec bitke med nama.....Sploh pa on ni moj pravi sovraznik, moji sovrazniki ste vi, v igri vsaj....

Sploh ste pa vi tisti ki ste polni sami sebe, omenjate neka noblanja ko pa vi delate 3x huj, sej res pri vas so bli neaktivni tko da ni isto :O

Škoda besed za vas....bomo se na bojnem polju srecali, pa naj vojaki govorijo .=)

Ma ja mi smo najhujši, krivi smo :) .. Kot je janez povedal .. kdo pa ne bi vzel zastonj vasice .. A tam pa ni blo tvojih ust za komentiranje .. Vojaki pa niti ne govorijo, bolj se bojujejo :) Še dolga pot bo to za vas ... četudi si renoblal vas nazaj levu11 ni kaj takega .. Je bližje tebe in te bo že ponoblal ko bo čas :) da, dokaze da ni navajen noblanja samo internalov :)
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Vi ste ga zacel omenjat, jaz sem vas zgolj postavil na realna tla, gdo je bil zmagovalec te bitke....in zdaj so vasi argumenti "sej nima veze te bo ze nazaj" žalostno in bedno od enem.....

Sploh ste pa par vasic uzel (ki so ble obkrozene z vami)....in kaj zdej, kajcmo pa zdej? pa jazavca ena na koncu se mrtvi stejejo!

Pa kaj pol ce si dubu poklonjeno vas, gdo ti je pa kaj sploh reku? moj komentar je bil odziv na tvojega, ker po tvoji logiki je prav da vi dobite zaston vas mi pa ne.....

Tuki se cel cas vadis na levcka a na 7ki si mu pa sekiro zabil v hrbet :=) kajne? da je levcek poslal vojsko v okrepitve na drug konc mape vi ste ga pa prevzel na hinavca hahaha e tega naj te bo sram! da nisi mel poguma ga vrzt ven ko clovka pa pol ponoblat, ampak ocitno si se ga bal prevec kaj pa jaz vem.....

Ti qupraaa pa ne seri, niti te poznam niti me poznas, razumljivo da branis svoje pleme, sam resnicno nimas pojma o cem govoris.....
 

DeletedUser

Guest
Lep pozdrav

No pa bom še sam primaknu skledico v peskovnik.
Pa kaj se res enostavno en svet ne more odigrat brez nekega nakladanja za brez veze. Eni in isti vedno začnjajo in odpre se razprava o noblanju internalov. Ja kdo pa ne bo v tej fazi pobral "praznih vasic"??? Nehejte nakladat tako eni kot drugi. Glede statistike pa bom rekel samo tole. Ker ste že tako vzvišeni in govorite o neki fer borbeni igri; pa mi obrazložite prosim, kje je danes Sit! ?. Tako pa se ena in ista imena tolčejo. Bo pa vsekakor bolj zanimivo, ker kot vidim pri vas vafljih top40 igralci def kurijo na nas (ups. hrošči so pršli umes. :eek:)...vaflji sej vrjemite, da vas bo še jebalo glede okrepitev med vsemi vašimi podplemeni (ne da se mi naštevat, ker ne bo prostora :rolleyes:)

See ya
 

DeletedUser

Guest
Vi ste ga zacel omenjat, jaz sem vas zgolj postavil na realna tla, gdo je bil zmagovalec te bitke....in zdaj so vasi argumenti "sej nima veze te bo ze nazaj" žalostno in bedno od enem.....

Sploh ste pa par vasic uzel (ki so ble obkrozene z vami)....in kaj zdej, kajcmo pa zdej? pa jazavca ena na koncu se mrtvi stejejo!

Pa kaj pol ce si dubu poklonjeno vas, gdo ti je pa kaj sploh reku? moj komentar je bil odziv na tvojega, ker po tvoji logiki je prav da vi dobite zaston vas mi pa ne.....

Tuki se cel cas vadis na levcka a na 7ki si mu pa sekiro zabil v hrbet :=) kajne? da je levcek poslal vojsko v okrepitve na drug konc mape vi ste ga pa prevzel na hinavca hahaha e tega naj te bo sram! da nisi mel poguma ga vrzt ven ko clovka pa pol ponoblat, ampak ocitno si se ga bal prevec kaj pa jaz vem.....

Ti qupraaa pa ne seri, niti te poznam niti me poznas, razumljivo da branis svoje pleme, sam resnicno nimas pojma o cem govoris.....

Nož v hrbet spet argumenti ampak ne na pravem mestu .. On sploh obrambne vojske ni imel na svetu 7.. od 82 vasic je imel 70 napadalnih, 12 deff pa še tisto je imel v svojih okrepitvah . nekaj pa tudi pri nas ... Tko, da če ne veš zakaj je bil noblan in od koga je bil ukaz ne govori bedarij ... Ker znaš samo dvoje stvari, brisat račun pa lapat bedarije !! ..


Toliko v vednost, to pa da vi noblate svoje internale + zaveznike je pa vaša stvar ampak naj ne pišejo vaši bedarij po forumu. Naše druzine so kot eno ... Tega pa pri vas ne bo nikoli :)

Pa veselo noblanje barbarskih vasic pa bonusnih ..
 

DeletedUser

Guest
uh mogoče bi me poznal pod drugimi imeni :) fante nisem igral slovenskih svetov me pa impresionira tvoj vzvišen ego na NET serverjih bi vas ponoblali čez noč kakšno boro predstavo kažete . Močno se veselim noblanja severa prej ko slej bo še moj sedanji nick(ki ti je neznan) na slovenskih svetovih buril tvoje duhove . ;)
 

DeletedUser

Guest
Lep pozdrav

No pa bom še sam primaknu skledico v peskovnik.
Pa kaj se res enostavno en svet ne more odigrat brez nekega nakladanja za brez veze. Eni in isti vedno začnjajo in odpre se razprava o noblanju internalov. Ja kdo pa ne bo v tej fazi pobral "praznih vasic"??? Nehejte nakladat tako eni kot drugi. Glede statistike pa bom rekel samo tole. Ker ste že tako vzvišeni in govorite o neki fer borbeni igri; pa mi obrazložite prosim, kje je danes Sit! ?. Tako pa se ena in ista imena tolčejo. Bo pa vsekakor bolj zanimivo, ker kot vidim pri vas vafljih top40 igralci def kurijo na nas (ups. hrošči so pršli umes. :eek:)...vaflji sej vrjemite, da vas bo še jebalo glede okrepitev med vsemi vašimi podplemeni (ne da se mi naštevat, ker ne bo prostora :rolleyes:)

See ya

INfra dobrodošel v pogovor, si le prišel v bran posameznikov na forumu :) Glede naših vejic pa vafljov naj te ne skrbi smo zelo aktivni glede deffa in tudi v igri .. .Tko, da boš moral še veliko preigrati da boš lahka kaj naredil .. V vednost raje se vprašaj kje ima TT svojo obrambo .. Ker je zmanjkuje :)
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Ti si d*** da ga ni, tok si sranja naredu na .si kot noben drug.....
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ti si debil da ga ni, tok si sranja naredu na .si kot noben drug.....

Malo si prekoračil meje normalnega sporazumevanja oz. bontona, prosim če se lahko začneš obnašati oz. sporazumevati letom primerno ..
Ker sramotiš samega sebe in zraven celo tvoje pleme.
 

Thorin

Member
Reaction score
0
uh mogoče bi me poznal pod drugimi imeni :) fante nisem igral slovenskih svetov me pa impresionira tvoj vzvišen ego na NET serverjih bi vas ponoblali čez noč kakšno boro predstavo kažete . Močno se veselim noblanja severa prej ko slej bo še moj sedanji nick(ki ti je neznan) na slovenskih svetovih buril tvoje duhove . ;)


Oprosti, ampak tudi jaz nisem cisto nic impresioniran nad tabo, se posebi ker se vadis na to da me bo levcek ponoblu pa se vam ne bo treba z mano ubadat :=)

Se vedno se pa drzim napisanega da proti teb nimam cist nic, ce me ponoblas prez kakesnih koli packarij ti pac lahko samo cestitam.....i nic drugega, bo pa seveda ta naloga malo tezja kot ste si zamislili, vsekakor pa upam da prides cim prej, fante....hehe
 

DeletedUser

Guest
kajhaj.jpg


Vidiš to thorin kaj je to veš slučajno ?

Mislim da se bom zelo potrudil da se bodo akcije izšle po načrtih in ti bom slej ko prej dokazal kako to delamo na NET strežniku.
Držim se pravilnika nikoli nisem nikomur zarinil noža v hrbet zmagal sem več svetov s svojimi plemeni in to na fer način vidim pa da se na slovenskem serveri več hvalite kot dejansko vojskujete . Prosim da držiš za svojimi trditvami in dokažeš svoje besede do takrat pa dejstva kažejo drugače in tvoje besede nimajo nikakeršnega ućinka . Delaš si sramoto pazi se notranjega razdora saj je lojalnost kot meč ki ima rezilo na obeh koncih s tvojim obnašanjem si režeš po svojih ranah.

Lp
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Hahaha sploh nisem prebral zadnjih par postov ker so se mi zdeli preveč bedasti... Vglavnem tako kot sem rekel, vsi ste "bogovi i batine", jst osebno še nisem igral med toliko veliko profiči kot na tem svetu. Se kar bojim kako bo z mano ko se kmalu pridružim boju na frontu, uuuuu hahaha :cool:. Res ste zakon fantje vsakič poskrbite za določeno mero humorja za kar vam je treba čestitat :)
 

DeletedUser

Guest
Hahaha sploh nisem prebral zadnjih par postov ker so se mi zdeli preveč bedasti... Vglavnem tako kot sem rekel, vsi ste "bogovi i batine", jst osebno še nisem igral med toliko veliko profiči kot na tem svetu. Se kar bojim kako bo z mano ko se kmalu pridružim boju na frontu, uuuuu hahaha :cool:. Res ste zakon fantje vsakič poskrbite za določeno mero humorja za kar vam je treba čestitat :)

Ti pa tudi poskrbiš za lepo vzdušje :) Komaj čakam, da prideš nizje :) Da bom mel kaj več noblat :)
 

DeletedUser

Guest
Sej resno ne vem, če bi dodal še kakšen komentar. Vrjetno si prvi slovenec na net. serverjih. Veš se bojim, da bi bil med prvimi ponoblan. (not!) qupraaa zakaj sploh začenjate s provokacijami. Ne nakladej kako vi delate na net. Svetov se nikoli ne meša med sabo; to je ena od velikih težav pri nas na si. Ste tam tudi mel 10akademij, da ste ponoblal nasprotnike? (not). Upam da nisi med tistimi, ki so me z deff probali noblat...ali pa tudi; sej pri nas je vse mogoče.

evo pa oberejte kost
...
 

DeletedUser

Guest
Sej resno ne vem, če bi dodal še kakšen komentar. Vrjetno si prvi slovenec na net. serverjih. Veš se bojim, da bi bil med prvimi ponoblan. (not!) qupraaa zakaj sploh začenjate s provokacijami. Ne nakladej kako vi delate na net. Svetov se nikoli ne meša med sabo; to je ena od velikih težav pri nas na si. Ste tam tudi mel 10akademij, da ste ponoblal nasprotnike? (not). Upam da nisi med tistimi, ki so me z deff probali noblat...ali pa tudi; sej pri nas je vse mogoče.

evo pa oberejte kost

Ne vem kje ti vidiš 10 pod plemen, tak da spet streljaš v prazno! ...

Pa slovensko se nauči pisat, obirajte kost ... :)
 
Top