Pogovor o svetu 11

DeletedUser

Guest
ja jaz nisem nič reko da tvoje kosti niso zdrave to ne sem pa skoraj ziher da hodiš na O ko fašeš vsak dan batino =))) sem pa ziher da si v glavo bolan..
 

DeletedUser

Guest
ja jaz nisem nič reko da tvoje kosti niso zdrave to ne sem pa skoraj ziher da hodiš na O ko fašeš vsak dan batino =))) sem pa ziher da si v glavo bolan..

Batine verjetno ti fašeš pa hodiš na O ... jaz bi jih lahka fasal le glede vojneplemen, ker pač taki kreteni igrajo vojno kot, da bi se šlo zares.. Ponoblaš ga v igri, grozi ti v RL .. mogoče bi še ti rad kaj več gosthbuster .. Tko, da napiši direkt ne po ovinkih, pa debila te je mama naredla.. očitno ti 10 knjig bontona ne pomagajo .. Thorin, zate sem pa kr malo žalosten, da padaš na tako nizek nivo .. Bi rad še ti kake batin potalal zaradi VP ??? .. Očitno ni to samo peskovnik .. je kaj več! njabovi
 

DeletedUser

Guest
mikimuki veš zakaj ti noge smrdijo?

ne zato ker ti iz riti rastejo ampak zato ker so tvoje oz. ker si jih ne umivaš
 

DeletedUser

Guest
Jebem ti mater, moj fotr je mrtev se 1x ga omeni najdu te bom pa ti glavo otrgu

Glej pridi kamor hočeš, ti boš moj kurac popusio ... očitno ti manjka par kolesc v glavi!! ... če bi rad kaj nadaljeval pa nadaljuj .. nisi prvi niti drugi .. si 3, ki ze grozis zaradi VP ...

mikimuki veš zakaj ti noge smrdijo?

ne zato ker ti iz riti rastejo ampak zato ker so tvoje oz. ker si jih ne umivaš

A jebiga ni vode, boš mi jo ti kupo ? .... Saj pravim nivo otrok, nato pride grozenje itd.. Ki ni prvič tko, da thorin oz. yoshimitsu če zeliš še svoje osebno ime da ti omenim pa tvoj IP mi samo napiši .. Pa čemo to, da rješimo drugačije! Sami frajerji tle na kupu, kad vi jebete mater pa se pravite pametnog je vse cool, ko pa mi odpišemo pa se začenja RL .. saj pravim piši dalje pa da vidimo gde stigneš!
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Batine verjetno ti fašeš pa hodiš na O ... jaz bi jih lahka fasal le glede vojneplemen, ker pač taki kreteni igrajo vojno kot, da bi se šlo zares.. Ponoblaš ga v igri, grozi ti v RL .. mogoče bi še ti rad kaj več gosthbuster .. Tko, da napiši direkt ne po ovinkih, pa debila te je mama naredla.. očitno ti 10 knjig bontona ne pomagajo .. Thorin, zate sem pa kr malo žalosten, da padaš na tako nizek nivo .. Bi rad še ti kake batin potalal zaradi VP ??? .. Očitno ni to samo peskovnik .. je kaj več! njabovi



Prvi si omenil Rl....jaz ga nisem omenju dokler mi fotra nisi zacel omenjat....tko da gnida, bodi opozorjen, ne omenji mi familije pa nimamo problema
 

DeletedUser

Guest
Prvi si omenil Rl....jaz ga nisem omenju dokler mi fotra nisi zacel omenjat....tko da gnida, bodi opozorjen, ne omenji mi familije pa nimamo problema

hahaha ma gnida si ti .. kretenu jedan ... rabimo malo oddiha banovce!!! ... ti si pa iz moje strani opozorjen pa pridi kamor koli zelis, lahko ti moj kurac popušiš ... ti pa ne omenji mene tukaj ... mislim, da si ti zacel z zalitvami itd .. pač kreten svoje vrste!!
 

DeletedUser

Guest
Obnašaj se prvokator jedan zblojen debil 170kg baje maš večjo glavo ko led tv 116cm diagonale..
 

DeletedUser

Guest
Obnašaj se prvokator jedan zblojen debil 170kg baje maš večjo glavo ko led tv 116cm diagonale..

Pač provokator.. sem napisal tvojemu prijatelju thorin naj umiri vaše strasti glede žalitev, mi se bomo pa tle umirili. Tko, da me prav zanima koliko se bo kdo drzal tekom tega dneva in naslednjih .. Imam pa 97kilogram, a glava mi je ko led tv 81 :D malo si promasio .. . pa dobro ..
 

DeletedUser

Guest
miki edini zrel za ban si ti, ti si začel z žaljivkami in to na osebnem nivoju kar je še toliko hujše. Eno je nekoga žaliti in provocirati kot igralca ampak, da ga pa začneš žaliti kot osebo za to pa ni opravičila. Sploh zaradi ene igre. To je samo za v časopis... Dajmo moderatorji malce pospraviti tale nered tukaj na forumu :).
 

DeletedUser

Guest
miki edini zrel za ban si ti, ti si začel z žaljivkami in to na osebnem nivoju kar je še toliko hujše. Eno je nekoga žaliti in provocirati kot igralca ampak, da ga pa začneš žaliti kot osebo za to pa ni opravičila. Sploh zaradi ene igre. To je samo za v časopis... Dajmo moderatorji malce pospraviti tale nered tukaj na forumu :).

jaz sem začel prvi zaliti .. pa ti si res debil ta beseda mi je ze zacela iti v uporabo!! ... konju jedan ... mislim da je to druga beseda ki se mi je vtisnila v spomin ... pa še jaz nisem omenjal in zalil koga dobesedno!! glede banovcev pa mi je tak vseeno naj blokirajo vse po vrsti! ...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Haha ja sej si opasan na netu ja ;), vglavnem sem prepameten, da bi padal na te tvoje nizke žaljivke, pa se tud mal preveč cenim. Vglavnem lahko rečem samo to, da si me zelo razočaral. Pa, da pomislim o tem, da je malo manjkalo, da bi pristal v tvojem plemenu. Ufff, hvala Bogu, da ne...
 

DeletedUser

Guest
Haha ja sej si opasan na netu ja ;), vglavnem sem prepameten, da bi padal na te tvoje nizke žaljivke, pa se tud mal preveč cenim. Vglavnem lahko rečem samo to, da si me zelo razočaral. Pa, da pomislim o tem, da je malo manjkalo, da bi pristal v tvojem plemenu. Ufff, hvala Bogu, da ne...

Raje si preberi za nazaj , kdo je začel z zaljivkami na osebnem nivoju... tak, da na koncu sem tak jaz kriv ostali pa nič ne! .. preberi si od samega začetka do samega konca, kdo je pričel žaliti pa ti bo mogoče jasno! Hvala bogu, da nisi v našem plemenu, ko tak nič do zdaj nisi pokazal razen kako se nobla bonusne vasice! ... Njab.. tudi ti prideš na vrsto...

Pa jaz pa moje nizke žaljivke, kaj takega se sam ne bi mogel spomniti ste me vi in vaša pasja garda!
 

DeletedUser

Guest
lol to bi rabil pogledat kartoteko vašega plemena pa potem filozofirati o prevzemanju barbarov hahaha :D
 

DeletedUser

Guest
lol to bi rabil pogledat kartoteko vašega plemena pa potem filozofirati o prevzemanju barbarov hahaha :D

Ja itak, mi noblamo samo barbarske vasice :) in bonusne .. zakaj ne vprašaš .. itak , vsak dan vsaj 5 barbarov .. tiste se vsaj branijo ne :)
 

DeletedUser

Guest
Žalostno, kaj čem rečt - nihče ne popusti, modov, da bi to vse skupaj sankcionirali tudi ni, torej nam edino preostane, da se med sabo pokoljemo. Pa dajte no, saj smo ljudje in to je samo igra. Osebna raven, miki...Če mi kdo reče, da sem debil, mu lahko nazaj rečem o njemu, kar hočem - to je moja pravica. Ne smem se pa spustit na nizkotno, podlo raven in omenjati očeta, mater.... To potem boli in rata eksplozija čustev in človek pozabi še na tisti kanček bontona, ki ga ima v sebi. Umirite se, preberte si vsak svoje prispevke in se zamislite nad sabo. Vsak dan smo starejši, ampak tale zunanji forum zgleda tako, kot da rastemo nazaj - in še malo, pa se bomo vsi skupaj zbudili v vrtcu, kjer se grizemo, praskamo in jočemo, ker ima tršica enga cicibana rajši kot mene, ali tebe, ali njega....Dejte končat s to temo - in ne pričakujem, da bo kdo znal komu rečt "se opravičujem, nisem tako mislil" - pričakujem, da se vsaj ne bo v tem žargonu nadaljevalo.

En lep pozdrav vsem skupaj.
 

DeletedUser

Guest
Žalostno, kaj čem rečt - nihče ne popusti, modov, da bi to vse skupaj sankcionirali tudi ni, torej nam edino preostane, da se med sabo pokoljemo. Pa dajte no, saj smo ljudje in to je samo igra. Osebna raven, miki...Če mi kdo reče, da sem debil, mu lahko nazaj rečem o njemu, kar hočem - to je moja pravica. Ne smem se pa spustit na nizkotno, podlo raven in omenjati očeta, mater.... To potem boli in rata eksplozija čustev in človek pozabi še na tisti kanček bontona, ki ga ima v sebi. Umirite se, preberte si vsak svoje prispevke in se zamislite nad sabo. Vsak dan smo starejši, ampak tale zunanji forum zgleda tako, kot da rastemo nazaj - in še malo, pa se bomo vsi skupaj zbudili v vrtcu, kjer se grizemo, praskamo in jočemo, ker ima tršica enga cicibana rajši kot mene, ali tebe, ali njega....Dejte končat s to temo - in ne pričakujem, da bo kdo znal komu rečt "se opravičujem, nisem tako mislil" - pričakujem, da se vsaj ne bo v tem žargonu nadaljevalo.

En lep pozdrav vsem skupaj.


spet pojma nimaš kaj pišeš, preberi si .. nikjer nisem omenil direkt očeta !! mater mi je pa on omenil direkt ! tko, da med nama je urejeno vi pa serjete drek še naprej in pišete bedarije... debil gor ali dol ... noben ni omenil RL-ja razen vi in vaši začetki ..

GLede opravicil pa so že dana preko zs .. in se zargon nadaluje v tej smeri vojne sveta 11 .... vsaj upam, dokler ne bo kak salah ali pa gosthbuster omenjal mojega statusa RL in kakšen jaz zgledam .. Kurc sem pač debel 100 kilski prasec, ki sedim za racunalnikom 20 ur dnevno .. ste srečni ? nisem edini ..

Pa srečno!
 
Top