Pogovor o svetu 11

ragnarok

Member
Reaction score
0
Nima smisla kaj praviš... 5.8.2009 se je začela slo. vojna plemen, in od 5.8.2009 je že moderno se tukaj kregat :) Dobra 3 leta in pol. Treba pač razumet, da pri nas pač imamo bedake. Drugod greš na forum po zanimivosti, pri nas pa po provokacije :mad:
 

DeletedUser

Guest
Pa da še jaz vprašam 5000 -ič, kaj pomeni nastavitev za konec sveta 11 ..kaka runda ..bi lahko kdo od modov..ali pa sam presvetli motorka to že enkrat pojasnu.

Pogoji za zmago : Igralec z največ točkami ob koncu runde ????????????

pa ne se zdej spet en kup veseljakov pa pametnih buč oglašat..

in mimogrede ..modi sveta 11..imate velik dela..če le mal pogledate kako se noblajo dvojni trojni ..pušing računi..in ne vem kaj vse še..ne rabte imet prijav..sam mal osnovno gibanje ..pa bo pol serverja bananga..če se vam sploh še da ..
 

DeletedUser

Guest
Ko ekipa določi datum konca sveta bo zmagal tisti igralec, kateri bo imel največ točk.
 

DeletedUser

Guest
In kakšen je kriterij ekipe kdaj bo konec..
in kdaj objavi datum konca..uro prej..al dan..


sej ne morem verjet
 

DeletedUser

Guest
To pa Motorka določi verjetno kakšen mesec pred koncem.

no sej lih tega odgovora sm se bal..se prav spet prosto po prešernu,,
no fajn..pol pa še moj klan ne bo več igral na slo sceni..pa se veselo igrajte ..motorka in še par podanikov
marsikaj sm požru..sam kretenizma pa res ne mislem

sm pričakoval kako normalno pojasnilo..ne pa da en burek se zdej odloči ko mu pač paše..seveda tud po nareku koga da se konča server..

seveda če bo gospod sploh imel čas pogledat na forum ..ali server..vrjetno tud ne bo časa za zaključek ker
druzga nisem opazil kot da uspešno briše moje poste za najboljšega CM..ali pa modi..niti me ne zanima kdo..ampak se tekoče brišejo....tak da lepo se imejte ..pa drkajte koga druzga v glavo..mene pa še koga ziher ne boste
 
Last edited by a moderator:

lordraul

New Member
Reaction score
0
pa saj ne morem verjeti bolj bednega zaključka tako nemore bit nevem zakaj je tako težko svet zaključit kot na si1:
takrat ko eno pleme (takrat je bil to KOH) dominira in je oddaljeno od najbljižjega zasledovalca za 50M točk in kjer druga plemena praktično nimajo več šans takrat bi mogel biti konec trenutno smo pa še štiri plemena ki lahko še kaj naredijo
1.TT
2.WAF
3.VP
4.JB

in mislim da je to ''Igralec z največ točkami ob koncu runde'' še en velik fail našega vodstva.
lp
 

DeletedUser

Guest
Naše vodstvo nima nič z določanjem konca kolikor jaz vem to pride iz Nemčije. Kakor tudi vse nastavitve, mi jim lahko samo predlagamo ali je zadeva upoštevana pa povedo Nemci.
 

DeletedUser

Guest
Sej nima smisla izgubljat časa o podpori. Sramota, da se to dogaja po tolikšnem času. Pa dejte že dobit zanesljive in pravične mode. Tole je vse skupej en BULL SHIT.

Pa še eno vprašanje za največjega EGO-ta tega sveta. Te je strah, da si začel proti svojemu največjemu načelu igrat al kako...al samo probaš naskakovat rank1, pa ti trenutno še ne ratuje..čeprav v zadnjem času sam neke barbare poberaš....shame pa taka načela :D
 

settlers

Member
Reaction score
0
Z mano na čelu .. ti si pa res globoko padel v trans ... Na zadnje ko smo debatirali je šla tema kako gremo na pir . .tko, da ne vem kdo ti najeda raje se izrazi bolj normalno... Konec koncev je vedno nekdo ponoblan, samo odvisno kdo :)

Toliko o najedanju naših igralcev tebi ... Car si :)

Ti imaš prav jest imam pa mir.....))))))
 

DeletedUser

Guest
in mislim da je to ''Igralec z največ točkami ob koncu runde'' še en velik fail našega vodstva.
lp

to je čisto uničeneje igre, igre, ki naj bi se imenovala vojna plemen, torej ni več poante z vojno plemen ampak se bo zgodilo naslednje, zmagal bo igralec, ki se bo najbol znajdu, ne tisti, ki bo v resnici najbolši, zmenila se bo skupinica igralcev, eden bo ponoblal ostale in lepo si bojo razdelili nagradni premium.
Sama nastavitev zmaga najbolši igralec, je pa samo še zaradi škrtosti in strmenja po zaslušku inno g. , kajti zakaj bi dejali nagrado v premiumu celotnemu plemenu, če lahko damo samo enemu igralcu, ostali pa naj kupujejo, ali nebi bilo bolje, da se igra preimenuje v vojno vitezov ali kaj podobnega , se črta plemena in naj se vsak bori zase, ali pa vsaj da v nastavitve tako da ne moreš noblat soplemenjaka in je napad na člana plemena tretiran kot obisk, na isti način kot ob premirju, take nastavitve ima hr10, dodal bi pa še, da igralc ki enkrat odide iz plemena, ne more več nazaj v pleme, apeliram, na admine, da spremenijo, pogoj za zmago na 12 in vrnejo čar tej igri, da nebo tako kot tukaj na 11, kjer se več plemena ne borijo med sabo, ampak se gleda, kdo bo več svojih pobral, da bo tisti najbolši na koncu.
 

angryman

Member
Reaction score
0
Saj bodo spremenili ali pa so navadni kmetavzarji....

Na odgovor motorke boste pa čakali še približno 3 tedne, če boste mel srečo da se v tem času pokaže:p
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Mislite da bodo kar tako spreminjali pravila igre ? Prej bodo ukinili .si server kot pa kej spremenil v prid igralcem ;)
 

DeletedUser

Guest
Sej nima smisla izgubljat časa o podpori. Sramota, da se to dogaja po tolikšnem času. Pa dejte že dobit zanesljive in pravične mode. Tole je vse skupej en BULL SHIT.

Pa še eno vprašanje za največjega EGO-ta tega sveta. Te je strah, da si začel proti svojemu največjemu načelu igrat al kako...al samo probaš naskakovat rank1, pa ti trenutno še ne ratuje..čeprav v zadnjem času sam neke barbare poberaš....shame pa taka načela :D

Haha, EGOIZEM je velika stvar, glede barbarskih vasic si pa malo falil tw stats.... 2 bonusni vasici + zadnja vas od lady zala, ki je zal brisal račun in sem jo vzel kot barbarsko vasico. Ostalo vse sovrazniki oz. rdeče pikice, kar dokazuje tw stats :)

Glede prvega mesta, pa se ne ubadam z njim, to so misli posameznikov. Prvi bo tisti, ko bo dost aktiven in ko bo imel podporo od plemena in ne posameznik ... Pa čudi me, da še ne veš da vojno ne dobiva posameznik ampak pleme.

Glede načel in ostalega, mislim da smo si enakovredni glede tega še posebej po egoizmu vseh nas.

PS: Če te že zanima, zakaj EGO. Zato, ker mi je ljubljeni štimci dovolil rezervirati 15 vasic v 7 dneh, ki sem jih tudi uspešno ponoblal in to zelo boli edinega soplemenjaka in mogoče njegove prijatelje. Ampak kot pravim, ne igram zaradi njega ampak zaradi plemena kot tudi on sam :) ... Zavist je zelo močna stvar, še posebej z strani bližnjega pa premisli..
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni,

že pred časom sem na podporo naslovila naslednje vprašanje:

*****
Mamato 2012-12-09 21:56:46
Pozdravljeni,

v nastavitvah za S10 oz. tudi za S11 je glede zmagovalca opredeljeno takole :

Pogoji za zmago Igralec z največ točkami ob koncu runde

Kaj to sploh pomeni - oz. torej zmaga igralec in ne pleme ?
In pa - o kakšni rundi je govora?

Hvala za odgovor.
Mamato

**

Pozdravljeni Mamato,

pleme, ki zavzame večino sveta, čisto odvisno kolikor je nastavljeno - ponavadi 80%, zmaga, izpostavi se pa najboljši igralec v plemenu.

Lep pozdrav


Mamato 2012-12-10 14:52:39
Torej nič drugače, kot je bilo na svetovih, kjer ni bilo skrivnosti, le da ste zdaj zmagovalca definirali res zelo nerodno ...

Hvala za odgovor.
Mamato

****

In to je to :cool:
 

DeletedUser

Guest
Seveda je to to..haha..

poglej kaj piše v hramu slave sveta 1..tudi tam je izpostavljen zmagovalec..hehe
pa je bil čisto drugačen konec v nastvitvah..

žalostno je ko noben javno ne razloži kaj to pomeni..kljub 300 krat postavljenemu vprašanju..imam občutek da se nobenemu ne sanja

kar se pa tiče noblanja vseh živih računov..dvojnih trojnih petornih..pušing..je pa sramota kar se tu dogaja..
sploha za mode..če že igralci nimajo nekih zavor in saj osnovnega poštenja..da ne objavim odgovora našega krasnega CM..
 
Last edited by a moderator:
Top