Pogovor o svetu 13

massa

New Member
Reaction score
0
ma brezveze napadajo noob-a, je super igralec in nikol nisem imel težave z njim, sva zmiraj lepo sodelovala.
nekateri tu, ki pljuvajo po njemu mu niso do kolen.
 

DeletedUser

Guest
Poglejte folk, Vojna Plemen forum in igra ni namenjena za kreganje če se mislite kregati se dobil v rlju in potem se tam kregajte itd ne pa tu gori. Lp!
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
ma brezveze napadajo noob-a, je super igralec in nikol nisem imel težave z njim, sva zmiraj lepo sodelovala.
nekateri tu, ki pljuvajo po njemu mu niso do kolen.

kdo pa je noob tukaj, noben ga ne napada, saj zaenkrat ne, jest mu nič ne zamerim, vsak ima povedat svoje mnenje in kar mu leži na srcu, ni pa lepo da če praviš da je super ''igralec'' da ostale igralce ozmerja s teleti, če smo zanga teleta se bomo pa tako oglašali muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


aja pa nismo taki palčki, da mu ne sežemo do kolen, kvečjemu on nam
 
Last edited:

massa

New Member
Reaction score
0
kdo pa je noob tukaj, noben ga ne napada, saj zaenkrat ne, jest mu nič ne zamerim, vsak ima povedat svoje mnenje in kar mu leži na srcu, ni pa lepo da če praviš da je super ''igralec'' da ostale igralce ozmerja s teleti, če smo zanga teleta se bomo pa tako oglašali muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


aja pa nismo taki palčki, da mu ne sežemo do kolen, kvečjemu on nam

nekateri mu ne dosežejo do kolen.
naziv teleti ste si pa že zaslužli, če vam tako pravi.
 

DeletedUser

Guest
massa


ma brezveze napadajo noob-a, je super igralec in nikol nisem imel težave z njim, sva zmiraj lepo sodelovala.
nekateri tu, ki pljuvajo po njemu mu niso do kolen.

Quick reply to this message
Kdo pa napada noob-a brez veze,saj nisn reku ali nisn zasledil ,da je gdo napisu ,da je slab človek,če je v realnem živlej vredu - v tej igri je pacek, to veliki grdi in nesramen.
On pa bi mogu imet trajni ban,ker nas zmerja.Pa še to ,tisti ,ki pišete o teletih prot nam,si mal zamislite,mati ,ki rodi otroka je lahko bilo ktere narodnosti, je za vas to nardila po drugi plati ,naum pisu kaj,ker se zavedate svojega nesramnega dejanja,mal se vprašite kakšne žaljivke uporabljate,tudi tistim bi moral onesposobit to igranje ,pa naša podpora ali admini verjetn uživajo ob tem dogajanju.Res tole ne pelje nikamor več. hvala

(tist ,ki je človeka ustvaril,je o človeku vedel zelo malo)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
nekateri mu ne dosežejo do kolen.
naziv teleti ste si pa že zaslužli, če vam tako pravi.


ohhh ja enim nekaj dopovedati, bolje da ti narišem ?

če smo za njega teleta prov, potem je on za mene.......bolje da ne napišem kaj
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
*
To velja tudi za njihovo podpleme Tequila.. Bil sem v plemenu Tequila ampak sem bil vržen ven zaradi tega ker naj bi kavo nekaj zelo grdega napisal enemu izmed vodij..Kar seveda ni res.. To sem hotel tudi dokazati pa mi niso verjeli.. Začel sem predvidevati da so se to zmislili samo zato ker z enimi nisem bil v dobrih odnosih... Pleme Beer je arogantno pleme ki ga briga samo zase in za svoja videnja... Tega seveda tudi ne pordpiram... Že na začetku se v tistem plemenu nisem počutil dobro... Ampak sem potreboval zaščito ker so bili okoli mene sami 200k pikaši... To si mislim o tem plemenu..

Moderiranje prispevka
Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
To velja tudi za njihovo podpleme Tequila.. Bil sem v plemenu Tequila ampak sem bil vržen ven zaradi tega ker naj bi kavo nekaj zelo grdega napisal enemu izmed vodij..Kar seveda ni res.. To sem hotel tudi dokazati pa mi niso verjeli.. Začel sem predvidevati da so se to zmislili samo zato ker z enimi nisem bil v dobrih odnosih... Pleme Beer je arogantno pleme ki ga briga samo zase in za svoja videnja... Tega seveda tudi ne pordpiram... Že na začetku se v tistem plemenu nisem počutil dobro... Ampak sem potreboval zaščito ker so bili okoli mene sami 200k pikaši... To si mislim o tem plemenu..

Se opravičujem ampak tole morem pokomentirat.

Če bi bili beer neke svinje in lulčki o katerih govoriš ne bi bili tam, kjer trenutno so. Potem pa mi prosim povej zakaj se v zadnjih dneh menja vodstvo plemena No.1. Zakaj nikec vršu pritist na nachota in jezerca. Boji se predčasnega zaključka na s13. Svet 13 je ustvarjen samo na podlagi "maščevanja" s strani nika in nekaterih njegovih bratov :)...Če si bil kakorkoli povezan z Smile ali No-1 potem je jasno, da boš odstranjen iz plemena. s sovražnikom ni lepo sodelovati. Takim rečemo IZDAJALCI. Glede obrazložitev...vsak izgovor je dober ampak v trenutku nemoči tvoji možgani niso bil isposobni trezno razmišljati...Pač tako je in tako bo. Lahko bi se sprijaznil s tem in priznal, da si storil napako.

Sicer pa ko že govoriš o neki zaščiti. Sram naj te bo, da iščeš zaščito pod nekim plemenom in delaš za drugo pleme, ker so okoli tebe sami 200k pikaši. Svašta.
Če bi bil igralec v pravem pomenu bi pleme zapustil, ko bi vidl, da to pleme ni zate. Čeprav pa vsi vemo, da je v tej fazi to le še eden izmed mnogih izgovorov, ki so namenjeni blatenju plemena v katerem si igral. Veš, ko si razburjen rečeš in napišeš marsikaj, kar lahko v prihodnosti obžaluješ. V prihodnje ti priporočam dober razmislek preden napišeš kaj, kar boš obžaloval.


Lp
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
Se opravičujem ampak tole morem pokomentirat.

Če bi bili beer neke svinje in lulčki o katerih govoriš ne bi bili tam, kjer trenutno so. Potem pa mi prosim povej zakaj se v zadnjih dneh menja vodstvo plemena No.1. Zakaj nikec vršu pritist na nachota in jezerca. Boji se predčasnega zaključka na s13. Svet 13 je ustvarjen samo na podlagi "maščevanja" s strani nika in nekaterih njegovih bratov :)...Če si bil kakorkoli povezan z Smile ali No-1 potem je jasno, da boš odstranjen iz plemena. s sovražnikom ni lepo sodelovati. Takim rečemo IZDAJALCI. Glede obrazložitev...vsak izgovor je dober ampak v trenutku nemoči tvoji možgani niso bil isposobni trezno razmišljati...Pač tako je in tako bo. Lahko bi se sprijaznil s tem in priznal, da si storil napako.

Sicer pa ko že govoriš o neki zaščiti. Sram naj te bo, da iščeš zaščito pod nekim plemenom in delaš za drugo pleme, ker so okoli tebe sami 200k pikaši. Svašta.
Če bi bil igralec v pravem pomenu bi pleme zapustil, ko bi vidl, da to pleme ni zate. Čeprav pa vsi vemo, da je v tej fazi to le še eden izmed mnogih izgovorov, ki so namenjeni blatenju plemena v katerem si igral. Veš, ko si razburjen rečeš in napišeš marsikaj, kar lahko v prihodnosti obžaluješ. V prihodnje ti priporočam dober razmislek preden napišeš kaj, kar boš obžaloval.


Lp

AHahahha ti pa si smešen.. Takim rečemo izdajalci hahahah.. Govoriš o stvareh o katerih nimaš pojma si samo še eden lulčkek ki hoče biti pameten..Ahhaha Povezan s smile no1?? Neeee ... Nič nisem grdega pisal.. To je pisal dual.. Jas pa nisem takrat nič napisal
 

DeletedUser

Guest
AHahahha ti pa si smešen.. Takim rečemo izdajalci hahahah.. Govoriš o stvareh o katerih nimaš pojma si samo še eden lulčkek ki hoče biti pameten..Ahhaha Povezan s smile no1?? Neeee ... Nič nisem grdega pisal.. To je pisal dual.. Jas pa nisem takrat nič napisal

Uff klavec 7, se bom še jst oglasil - pljuvanje in blatenje vsepovprek največ pove o človeku samem, ki take stvari piše. Pomiri se in ne obsojaj igralce kr na pamet. Verjetno si med mlajšimi igralci te igre in pred tabo je še kar nekaj svetov, ki jih boš igral. Ne zapiraj si vrat s takimi izjavami.
 

woley837

Member
Reaction score
0
Mitja, lepo si povedal.

Ob tem moram poudariti, da jaz nisem nič kriv da sem te mogu iz plemena odslovit klavec, temveč si za to kriv sam oz. tvoj "dual"
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Bili ste že opozorjeni, da se držite osnovnih manir, ker bomo v nasprotnem primeru ostreje kaznovali. Naslednji, ki bo ozmerjal uporabnike z živalmi ali drugače žalil, bo onemogočen na forumu.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Da,

Sam si je kriv naj ne obsoja igralcev če jih osebno ne pozna najprej sebe pokomentiri kje si ga zaj... in boš mogoče drugič premislo pametno predn boš kej govoru o drugih.
 

woley837

Member
Reaction score
0
zdaj so mi profil zbraisali iz podpore

to pa ni lepo

je klavc prjavu

če bi jaz tebe klavc prjavu bi bil banan, sam sej veš zakaj nočem da te banajo ne???
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
Hah pol pa ni čudno da imajo v si enako mnenje o Beeru razen tisti ki so seveda njegovi člani
 

woley837

Member
Reaction score
0
klavc, ko si bil v TQ so bli beer bogovi zate, zdaj ko smo te pa zarad jezika vn vrgli smo pa debili
 
Top