Pogovor o svetu 19

jozagulikoza

Banned
Reaction score
0
V podpori ne gojimo nobenih zamer, do igralcev. Tudi ne favoriziramo plemen. Tako kot vi, smo tudi mi igralci in verjemite, da je Motorka zelo dober igralec.


Lep pozdrav,
Grobi

prosim preden izjaviš kaj takega preveri blokade na si19 vse blokade ter odvzemi vasi ki so bili izvedeni so posledično vplivale v prid natančno samo 2ma plemenoma t
 

slovenac101

Member
Reaction score
0
Lejte ga izdajalca, saj zato pa je vp tam ko je ko samo piče špilajo pa samo gledajo kdaj bi lahko prestopli pa pobegnli k sovragom,

Sam neke pa vprasam,ka Thor pa gre dual z tistim izdajalcem?
 

jozagulikoza

Banned
Reaction score
0
Lejte ga izdajalca, saj zato pa je vp tam ko je ko samo piče špilajo pa samo gledajo kdaj bi lahko prestopli pa pobegnli k sovragom,

Sam neke pa vprasam,ka Thor pa gre dual z tistim izdajalcem?


ok kom ti to? tivarg? najprej se pozanimaj o dejstvih
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Kekec....ti sploh ne vidiš ozadja olagumijoža:)...res je dobr ste nas sfajtal....sam!!!!


joža .... gremo še par krogov... a bo šlo al ti bo jermen poču k je itak iz guli...materiala:)
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Hvala podpori..in hvala tebi:)...ja pisali smo nekateri preveč kar bi lahko podpori...glede na to da je pozabila delat svoje delo se raje ukvarja z kao da žalimo...Namesto da bi ne vem po 19 svetu blo urejeno da v barbikah ni vere...ti dajo na svetu kjer je hitrost gradnje vojske 1 čekine nazaj....ko se to zgodi drugič...je pač isto....to je vplivanje na igro...seveda da ne govorim o kupljenem računu Tivarg:)


Sandi je modro tiho verjetno se mu obrača k tole bere...men se tudi...:)...Dragi Rok iz slatne:)...ja verjetno ste nas zjebal...sam ne z svojim znanjemglobalni ban okej.....najboljša ekipa:)...hja....smo le ekipa je pa dost dobrih ekip poleg nas tukaj zato še igramo...ti pa si samo serator:) sori roko tko je....


Skrili smo se ker nimamo več ideje...ker smo poraženi:)

 
Last edited:

masterx.

Member
Reaction score
0
Saj so upravli,saj sm dobo svojo kazen, pa sm jo odsloto se ti ne zdi,pa zdaj je vse narobe ko so pa pr nas padali beni je pa blo kul.

Barbarke nimajo vere,samo se cete vseeno borijo 100% to bi lahko vedel,

Daj kaksen dokaz ingame ce ga mas,neke prek skypa carate.


Glavno da serator zmer dela z podpora,petecek mu pa vojsko deva ane.
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Zakaj mislis da je tivarg zverca?

Glede barbark pa zastopi da nimajo vere,cerkev pri nji ne obstaja,zato se cete bojujejo 100% ne pa 50%,pa nekdo tvojega kova bi to lahko vedel.

Fora je da zaj je vse narobe, saj zmeraj je tak,zmeraj na eni strani jih podpra zajebe, onim na drugi so pa srecni,tak je ze blo na tem svetu ce se ne spomnis,samo da zdaj je situacija obratna, edin svet na kerem so meli jajce je bil 11 pa so oboji brisali
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Se mi ze malo vseti o cem govoris haha,malo se pa bom jasno :)

Glede tega mi je vseeno,jz sm 2 meseca nazaj opozarjal da je podpora nepristranska samo marsikoga zajaebe zaradi njenega pol letnega resevanja problemov,ker se ti vmes zmesa prej ko oni kaj resijo pa dobis ves keri ben.

Samo ne vem zakaj bi me tako radi vi blokirali tako kot na vseh svetovih dosedaj, če bi že jaz resnicno kupil racun,kaj je tu narobe,je to kaka huda krstitve, da bi me rabi blokirali,racun je mel 33 vasi,vi pa skup z onim beerom ki je zal propadel zaradi mene 3,5 mio+3-4 mio ne vem tocno, v glavnem velik,in domnevam da je to velik nukov,ampak ste komaj za 130 fejkov skupaj spravli,zalostno on tage ekipice, še zdaj mate sanso da me znublate,samo vas goal je pomoje da se me na easy znebite,ker drugace neznate, ste na si13 2x probali pa vam ni slo najboljse.

Glede pijace bi sel z marsikom če mi plača,sam z teboj žal ne,saj se se spomnis ko si rekel da ko se po gozdu sprehejam naj pazim, pa imam vazelin zraven, Psyco
 

kustos

Member
Reaction score
0
Iker Casillas:''Ljudje se me naj spominjajo po tem, da sem dober človek in ne po tem da sem dober vratar!''

Mx, upam da si razumel kaj sem ti hotel povedat.
_________________________________________________________________
S10 - you tried, you fell
S13 - you tried, you fell
S16 - you tried, you fell
S19 - you tried, you succeeded

Upam, da si sedaj dosegel svoj življenski ''goal'' in da boš s tem uspehom lahko preživel svoje bogato, čudovito, presrečno življenje.

Svoje starše pa pouči o varnem seksu, da ne bo še kakšen tak bebec prišel ven.. Če ne veš o čem govorim, pa se malo pozanimaj na internetu ali pa obišči kakšno knjižnico ali uro biologije, da boš vsaj ti nekaj vedel o tem in da bo takšnih paglavcev kot sta brata iz Slatne čim manj...


King regards
 

jozagulikoza

Banned
Reaction score
0
vojak res da sm te blokiral ingame :p sam žal mi je da se je tako končalo res mi je načeloma škoda poletja samo sem se veslil kako bom proti vam končno lahko pokazal kakšen igralec sem tega žal zgleda nebom mogel to je moj drugi svet in tudi verjetno zadnji pač če sm koga žalil naj se zaveda da je bila to samo vročica momenta pač sm preveč temperamenten in včasih ne premislim sicer pa kot sem že odpisal chilipure veliko uspaeha še naprej pa brez zamere zunanji forum je itak eno samo javno blatenje en druzga ter kazanje mišic
 

masterx.

Member
Reaction score
0
S10 - you tried, you fell

A ejga to je uni svet ko smo bli skup v plemenu pa ste me zaceli napadat pa sem brisal?

S13 - you tried, you fell

A se spomenm 2x akcije so vam sle v maloro,in kaj je bla posledica jokanje da mi peterček deva deff 2x, potem pa me podpora zbrisala ker me vi niste mogli,lepo sm bedarije na forum tako tu na si19,pa so mi spekli,sa ves ka

S16 - you tried, you fell

Aja?Keri acc sm pa igral,ker na canndy nism nikol bil.

S19 - you tried, you succeeded

Kdor raskira profitira recejo.
 

DeletedUser

Guest
Bi mi lahko nekdo povedal katera plemena so skupaj in kateri so nasprotniki? Zanima me za STS, BEER, VIP, BEER ?
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Beer pa Beer. so skupaj,to bi lahko razbral ze z imena, sts pa vip so pa proti onima dvema,ce te drugic zanima,samo tw stat poglej.
 

nikname

Member
Reaction score
0
ojoj zmeraj eno in isto kreganje :(


jojo mafija čjubi vas sandi lepo je da vedno ne zmaga najjače pleme ki si je navlkelo vse profi igralce malo kdo tule je brezmadežen taka se ne kregat tak to je ko se gubi se jezi ko se zmaguje se pa v oblake dviguje

itak mi je vseenp za slo vp to da se je BEER ekipi vzelo skalp je bil moj cilj zaj lahko dam brisat svoje smo dosegli in dokazali

drgače pa komej čakam da skup zaigramo na hrvaškem serverju v jeseni pa da pleeme SLOVENIJA pokaže kdo je najjači na balkanu hehehe
server je bil dolgočasen do amena no še vedno je ni to vp nikakva da se o podpori ne menimo taka meni ne pomeni zmaga na tem serveru čista nič fajn mi je edino da je BEER ne zmagal vse druga je pa živ dolgcejt
 

kustos

Member
Reaction score
0
Blo je pleme BEER, igralcev BEERa pa je blo bore malo, cca 3-4... Nima veze... Zmagal ste, premagal ste jih/nas... Bravo!
 

nikname

Member
Reaction score
0
eh tilen ne se zej vun vlačit kak vas ni blo blo je več berocov ne zej dejstva da ste zgubli opravičevat z tem da vas sploh blo ni tu hehehehe
dej ti meni raje povej kak je kej z Noobom igrat sej vkup igrate pa ste igrali pa ne mislim na desetko hehehehe
 
Top