Pogovor o svetu 19

woley837

Member
Reaction score
0
Velike spremembe so se danes zgodile na svetu 19. Nas bo kdo, ki pozna situacijo informiral? Mogoče mojzes? ne? Kaj pa osman, ki je prišel po zmago in se poslavlja po 2 tednih?
 

Otto Funk

Banned
Reaction score
0
To kar se je danes zgodilo,je prej smesno kot zalostno
3je zapustijo pleme,kar pomeni 15% plemena (Ne me za vrat zdaj to sm blekno ven),in potem celo pleme razpade,Pomoje niso krivi tisti prvi 3je,to samo kaze kaka ekipa se je zbrala, Predvsem Lojalna ane?
 

lord x

New Member
Reaction score
0
zanimivo da nek pišete pa nimate pojma o tem

prestop k sovražnikom pomeni vse

res je, ampak zdaj je pleme razpadlo pa nwm zakaj, lahko bi se pobrali pa ga kasneje uničli. Sej če gledamo državo, je isto v igri, tako da nwm zakaj se sekirate
 

skyrim

Member
Reaction score
0
na žalost ni bilo mogoče.... bili smo že pod stalnimi napadi mogoče bi se lahko branili 1 dan oz 2 dlje pa ne..... ampak ok reve ne znajo drugega kot blefirati in jemati člane vedeli so da če ne naredijo tega da zgubijo vojno.... + škoda časa in truda za slo vp...
 

skyrim

Member
Reaction score
0
Fantje in dekleta, jaz vas zapuščam in se selim k starim sabljam.
Vidim, da ni neke velike složnosti v plemenu kot se je sprva kazala.
Sandi me enostavno želi v plemenu in ker smo že kar veliko skupaj
preigrali sem se odločil, da prestopim na njegovo stran.
Upam, da mi tega ne zamerite kaj preveč. Vedite, da nisem nikoli
delal v škodo tega plemena tako, da me ni treba imeti za kakega
vohuna, ker to definitivno nisem. Nikoli nisem nikogar izdal in tudi
sedaj ob prestopu nebom ničesar izdal. Kaj je bilo tukaj bo tudi tukaj
ostalo. Želim vam prijetno igro še naprej in lep pozdrav.

tole so rekli vsi trije jaki fantje ki niso nič naredili v plemenu :) tako da tudi igralci ki misliš a nekaj so niso v resnici nič :) in jaz končujem z slo svetovi škoda živcev in časa :) prav tako ap končujem tudi z tem forumom


lp
 
Last edited:

mojzes

Member
Reaction score
0
Ja rivček,dadl,izdajalec na svet 17,vse si nas izdal,po tebi zgleda se vzgledujejo,kaj čemo,..........:cool:

ja še to,kobaridu še rit rešuješ,....;)
 
Last edited:

Otto Funk

Banned
Reaction score
0
tole so rekli vsi trije jaki fantje ki niso nič naredili v plemenu :)

Torej pleme ima 25 članov (WIP jih je mel 20 neki tam+ podpleme mim 15) Torej ti pravis da so 3je prestopli, ki tako ali tako niso naredili nic za pleme, Kje hudica je pa potem ostalo pleme +WIP II, To se kaze na moč WiP pač zbrana par ludekov ki so tipicni igralci slo vp,tak da se tu ni treba sprenevedati.

Glede tega da so tisti 3je prestopli me ne preseneca ker se je ze govorili,ampak kje je potem ostalih 20 ljudi?Vdanih borcev? Me pa preseneca, da kot prvo so prestopli vsi tja (Torej so tak vsi razne 8-9 ljudi ki je se v wipu izdajalci) in kot drugo da je StS povabil vse,ker zdaj so kot tuna v konzervi.

Se vodje so prestopile,tak da ne vem kaj se bunis,sam tisti niso ki se pac ne morejo sprijazniti da so cez noc ostali brez vsega,brez plemena in jih kot kaze tale izguba prizadela
 
Last edited:

nikname

Member
Reaction score
0
Lejte ne o izdajalcih govorit.Toti trije niso bli 3 ampak so bili 4 od teh treh mi ni nikoli noben nobene informacije dal niti jih nisem povprašal po kakih info a vseeno je iz WIP vse curljalo vun naši so vedli več kak WIP pleme samo.Meni je itak vseeno za špijune nerabim njihovih info ker ste defali tja kamor smo mi hotli in vas sekali tam kjer niste bili pripravljeni.Tak to je vojna je pa seka se.če so 4 hotli it bek pa meli ste še špijune ja te je blo pol plemena tam takega da jim ni blo igrat tam.
Če bi prej videl da so trije kamerati začeli igrat toti svet sploh privas nebi bli.
Mignili pa tudi niste v tej vojni lepo ste jih sprejemali,a niste mogli niti vrnit z kakimi fejki al pa bilo čem ja kak naj pol igralci igrajo v plemenu ki ni niti sposobno fejkat.
neiščite krivde v teh treh amapk v sistemu igre ki ste ga igrali v WIP.
 

mojzes

Member
Reaction score
0
nikname
QUOTE]
S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
[/QUOTE]:p


Imaš prov,sam to vse je delal vaš dadl:confused:,sistemsko si opisal vašo petrigarijo ,umazanijo in zavedenost igravcev,točno ste vedli ktere vasi so prazne ,da ste jih prevzemali in napadali.Zato pa je svet vaš,čestitke,:mad:.....kako smo bili glupi,drži tvoj stavek zgorej o budalah,samo osel gre samo enkrat na led,nikname.;)
 

mojzes

Member
Reaction score
0
a ni bilo tako lučko5,sam si bil v tem plemenu A-A,napiš in povej ne bit tih,naj zvedo resnico.marsikomu bi moral dat ban nasploh v slo serverju. lp
 

lucko5

New Member
Reaction score
0
Ja res je, marsikaj se je dogajalo na obeh straneh, ampak ni nič novega za slovenske svetove. Sedaj upam samo da ne bo kaj takega na svetu 19. Pustimo zdaj to in se NA MIREN NAČIN pogovarjajmo o sedanjem svetu :)
 

mojzes

Member
Reaction score
0
ja preveč prehodov iz enga v drugo pleme,elita se razpadla,to pomen ista pot po starem:p
 
Top