Pogovor o svetu 23

mojzes

Member
Reaction score
0
diplomaciji si,pohvalno

Diplomacija: NoOne


sam tole bi mogel pa kaznovat,dva računa


Bandit
Bandit
Točke: 28



Vasi (1) Koordinate Točke
Vas Bandit
518|523 28

Osebno besedilo
Samo na premium pike grem!
 
Last edited:

Bandit

Member
Reaction score
0
diplomaciji si,pohvalno

Diplomacija: NoOne


sam tole bi mogel pa kaznovat,dva računa


Bandit
Bandit
Točke: 28



Vasi (1) Koordinate Točke
Vas Bandit
518|523 28

Osebno besedilo
Samo na premium pike grem!

Khmm ta račun niti še nisem odprl na si23(Bandit) sam predregistracijo sem igral...
 

slovenac101

Member
Reaction score
0
Pa se res je ane, glede nato da vsi ko se predregistrirajo imajo 26 tock, a glej ga zlomka le tvoj ima 28, in glih 2 tocke se dobi iz nadgradnje mestne hiše na stopnjo 2, ah ziher je podpora nadgradila eno stopnjo ne?
 

Bandit

Member
Reaction score
0
Neh ampak svoje vasi nisem niti 1 krat ofarmal ali pa si posiljal surovin saj še tržnice nima :p

Lej jaz nisem odprl mogoče je dual kaj kliknil...

Ne guljufam :)
 

Bandit

Member
Reaction score
0
Pa se res je ane, glede nato da vsi ko se predregistrirajo imajo 26 tock, a glej ga zlomka le tvoj ima 28, in glih 2 tocke se dobi iz nadgradnje mestne hiše na stopnjo 2, ah ziher je podpora nadgradila eno stopnjo ne?

In ne s podporo nisem in nikoli ne bom povezan...
 

mojzes

Member
Reaction score
0
bandit,ne nas imet zanorca,še en dokaz tvoje petrigarije,imaš z motorko kakšno pogodbo,ali podkupovanje,.......pa preberi pravila VP-ja.:D
 

Bandit

Member
Reaction score
0
Sem prekršil pravila že parkrat bil 1krat banan(žalitve pri imenih vasi) in tudi tokrat sem jih ampak z računom Bandit na si23 se nisem nič okoristil...

In ja acc 1357 je last igralca s katerim sem privolil da sem dual na si21 in se ga po opustitvi tega sveta nisem več dotaknil, tudi geslo je zamenjal(takratno geslo: španija1)

In o pogodbi z Motorko ne vem nič in s podporo sem v stiku le prek podporinih lističev in kazni

lp
 
Last edited:

mojzes

Member
Reaction score
0
Tribal Wars Stats: si23: Player
Tribalwars Player Profile: Bandit (tribe changes)
Old tribe New tribe Date/Time Points
None Break! 02nd February 2016 - 16:18:22 0
Break! None 03rd February 2016 - 13:16:40 26

Bandit -tuki si zrastu iz 26 na 28,celo vstopu v pleme,......:p

NoOne,na svet 23 igraš,si med vodstvom kontaktna oseba in bi mogu biti vzor ostalim igravcem(verjetno si še mentor povrh),pa še verjetn imaš kakšen račun,nebi dvakrat izpostavu,.....:D

Zaj pa tisto ,kar se zahteva od MOTORKE,oz.,,,admina ,ki tuki ureja poste. Upam na ugodno rešitev,hvala. lp
 

Bandit

Member
Reaction score
0
Ja vstopil sem v pleme ker sem ga z Bandit acc pomagal ustanoviti pol sem se pa ven vrgu pa šel z NoOne igrat s katerim sem začel kasneje da me je bolj na rob mape vrglo...
 

svarci

Member
Reaction score
0
mislim da če te kdo prijavi bi mogel biti ban...vsaj jaz nisem smel iti na drug račun igrat kot co pa čeprav je moj acc mel 50 pik tadrugi pa 25k...tak da tough luck
 

svarci

Member
Reaction score
0
um ne ni nujno...

28pik se enako lahko farma kot 50pik. sam je razlika med svetom kjer ni barbik in je še komaj začetek(igralci majo 2000pik) in med veliko barbarkami in igralci imajo 100k pik...moje mnenje lol
 

Bandit

Member
Reaction score
0
Jah sej to je fora da jaz nisem računa Bandit nikol farmal al pa surovine prepošiljal...enkrat se je dual prijavil samo...
 

jonke

Member
Reaction score
0
dej namest da se tukej kregate nej mi en razloži tole novo omejitev farmanja kako točno gre. sam sm pogruntov nekej na pov, pa bi blo fino če bi se lahko še kej kontretnega prebral kje kako in kaj deluje to glede na to da tam na linku za pomoč ne najdem (ali pa nočem najti?) nič o tem

hvala in lp
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Oj JONKE ,še igraš,....,te še ni minlo,pa sej se ne kregamo,izražamo svoja mnenja in eni se sami izdajo,kok petrigajo to igro.Saj veš motorka je pač klasa,enim stisne takoj ban večni,drugim ,da pa nagrado. lp
 

Bandit

Member
Reaction score
0
http://postimg.org/image/52guu2079/
http://postimg.org/image/kozanrtoj/

Zanimivo ali pac?

Jonke, kolikor sem slisal raste limit z dnevi,(torej tisti ki so se prej registrirali imajo vec limit kot pa tisti ki so se pozneje) in z vasmi, glede tega da se pa ne resetira ob 00:00 limit, je pa zato ker je nastiman na 24 ur, torej ce oplenis 1k soruvin danes ob 20 bos se tole it limita zrbisalo sele jutri ob 20. Upam da sem bil v pomoc

Kaj a ti na Masterixu špilaš?
 

slovenac101

Member
Reaction score
0
Tole mi je poslal sosolec, ki pa bo ostal neimenovan.

EDIT: no ja.. ne za dolgo.
 
Last edited:
Top