Pogovor o svetu 9

rok05

New Member
Reaction score
0
škoda da ni več lokostrelcev in lokostrelcev na konjih, lahko bi dodali kakšno novo enoto
 

DeletedUser

Guest
Nastavitve sveta so hitrejše in primerne za bolj izkušene igralce.Bi komentiral naprej, vendar se raje vgriznem v jezik.

Kaj pa je tebe primlo? lokostrelci delajo čudeže, če jih znaš uporabljat in prikazujejo koliko ima igralec soli v glavi. Seveda jih večina ne zna uporblat in zato ruknete pol tako ven...
 

DeletedUser

Guest
račun Sock of Death je še prej prvi kot sem mislil, da bo...:)

So pa tut že 100% 1k vasi oropal..:)


calimero koliko zaveznikov že imate:D?



2 vasi, smo oropali :)

Dovolj za nas, ker smo se bolj mali :p


lp, Grega
 

Waffenstafen

Member
Reaction score
0
škoda da ni več lokostrelcev in lokostrelcev na konjih, lahko bi dodali kakšno novo enoto

Nastavitve sveta so hitrejše in primerne za bolj izkušene igralce.Bi komentiral naprej, vendar se raje vgriznem v jezik.

Kaj pa je tebe primlo? lokostrelci delajo čudeže, če jih znaš uporabljat in prikazujejo koliko ima igralec soli v glavi. Seveda jih večina ne zna uporblat in zato ruknete pol tako ven...

Me bolj zanima kaj je tebe prijelo, da si moral komentirat?Nikjer na si9 te nevidim da bi igral tako, da ne pametuj...Razen če se skrivaš pod drugim imenom :rolleyes:
Seveda pa ne dvomim v tvoje sposobnosti...
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Nekateri se ne morejo vzdržati komentarjev...

To ni nič slabega v kolikor so še kolikor toliko pomenski in konstruktivni.

Zadnje čase nič novega na devetki. Razvoj poteka lepo. Nobenih drastičnih sprememb. ;)
 

Waffenstafen

Member
Reaction score
0
To ni nič slabega v kolikor so še kolikor toliko pomenski in konstruktivni.

Zadnje čase nič novega na devetki. Razvoj poteka lepo. Nobenih drastičnih sprememb. ;)


Če mene vprašaš Soto, bodo v kratkem prišle kakšne nove vojne - no pa saj, to tudi ni nič novega, ali pač?
Vojne niso zanimive dokler se ne začne noblanje.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Če mene vprašaš Soto, bodo v kratkem prišle kakšne nove vojne - no pa saj, to tudi ni nič novega, ali pač?
Vojne niso zanimive dokler se ne začne noblanje.

mi tega ne kličemo vojne,ampak kup amaterjev ki se ven meče. Dokler ni še noblov, so vsakršne vojne brezveze.
 

DeletedUser

Guest
to se pa strinjam s tabo ubijalec. Kaj ti nuca vojna, če ne moreš uničit ali prevzet sovražnika? :confused: Drgač pa je vsaj bolj pestra igra če je kaka vojna :)
 

DeletedUser

Guest
Vojne se res niso potrebne.
Vendar kako ne mores unicit igralca ?
Zid mu poderes, mestno, vojasnico in konjusnico.
Pa ga gladko farmas pol.


lp, Grega
 
Top