Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
Ti ga pa itak ščitiš a kmalu boš pristal v akademiji :p Razlog pa dobro veš zakaj. Še eno stran višje piše :p
----kaj ma veze če si v plemenu al akademiji?:)sej je isto..osebno nemorem zalit akademijo..kar vreji člani so in je sodelovanje=)druga pa itaq vsak igralec se more sam znajt v hudi stiski..nemoreš na pleme vedno računat :D
 

DeletedUser

Guest
----kaj ma veze če si v plemenu al akademiji?:)sej je isto.

a res,očitno si izpustil tist del, ko je calimero napisal da nebodo branili akademije, razen kakih 2h članov. Se pravi vodje akademije in še enega drugega, drugi pa ste prepuščeni na milost ali nemilost sovražniku.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Kl3mzy naj vam pove, kako sem organiziral nukanje in z malo izgubami je Kl3mzy vzel vas oz,dve se to sem zracunal gdo bo z vecjo moralo vdaril po sovragu,kaj bo jonkeca tolkel ce imam moralo do njega 43 procentov,skoda vojske za muho enodnevnico.
 

DeletedUser

Guest
Kl3mzy naj vam pove, kako sem organiziral nukanje in z malo izgubami je Kl3mzy vzel vas oz,dve se to sem zracunal gdo bo z vecjo moralo vdaril po sovragu,kaj bo jonkeca tolkel ce imam moralo do njega 43 procentov,skoda vojske za muho enodnevnico.

Res je. Vendar kako to, da pomagaš ravno tistemu katerega iščeš za odsloviti v akademijo? :)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
ODLIČNO SODELUJEVA IN NJEGOV DUAL JE INGEM MOD,PO PREMISLEKU JE FAJN,DA GA IMAMO,DA BO VES POSTENO ODIGRANO,Kl3mzy SE JE ODLIČNO VPELJAL V PLEME IN TUDI SPOZNAL,DA JE PRISEL V DOBRO PLEME,KI VE KAJ HOCE,UBIJALEC SEM TE OPOZORIL,DA SE ME OGNI DA NE BOS SMESKO NA VP,ALI GROZLJIVKO SE EN POST IN DOBIJO VSI SLIKO TVOJGA KSIHTA,KI JIM BO RAZKRIL TVOJO MANJ VREDNOST V RL
 

DeletedUser

Guest
ODLIČNO SODELUJEVA IN NJEGOV DUAL JE INGEM MOD,PO PREMISLEKU JE FAJN,DA GA IMAMO,DA BO VES POSTENO ODIGRANO,Kl3mzy SE JE ODLIČNO VPELJAL V PLEME IN TUDI SPOZNAL,DA JE PRISEL V DOBRO PLEME,KI VE KAJ HOCE,UBIJALEC SEM TE OPOZORIL,DA SE ME OGNI DA NE BOS SMESKO NA VP,ALI GROZLJIVKO SE EN POST IN DOBIJO VSI SLIKO TVOJGA KSIHTA,KI JIM BO RAZKRIL TVOJO MANJ VREDNOST V RL

ti kar,sam upam da veš kaj sledi.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Ni javno zascitena in gre na you tube v tem momentu,pa da te vidim ksihtar kaj bos naredil

originalen komentar od salah ad-din
upam, da imaš hitrega psa, ker gumica izredno hitro beži, v tem je najboljši

se pes te ne povoha,sam rep med noge in pici


originalen komentar od črtomir
kako je šla tista pesmica: Jaz sem mali kalimero, na glavi nosim bel sombrero, vse jaz vem, vse jaz znam in povem vam: Ga,ga,ga,ga,ga.

Zadnje dni pa imam problem, nespečnost, mora in prividi, preganja ubijalec me,klanklon, zato povem vam: Ga.ga ggggklanklon, klanklon, klanklon, ubijalec ubi, ubi-oh- ga ga ga

tebi se je krivica zgodila ze prvo minuto po PORODU
 

jonke

Member
Reaction score
0
Kl3mzy naj vam pove, kako sem organiziral nukanje in z malo izgubami je Kl3mzy vzel vas oz,dve se to sem zracunal gdo bo z vecjo moralo vdaril po sovragu,kaj bo jonkeca tolkel ce imam moralo do njega 43 procentov,skoda vojske za muho enodnevnico.

pa menda neboš reku da se ti načrtu podirajo? morala 43... zavzemanje podarjenih vasi... 50. po rangu premaganih v napadu, 3 po rangu točk... joj... upam da ti rata in to čimprej.. ker mi je si9 res muka igrat oz. da boš čimprej (naklikov na računalnik in) dobiv številko od morale od vsakega igralca ki ga imaš "pod sabo". drugače pa glede vsega hvaljenja... ha ha ha.. škoda ko zgublate noble za brezveze.. SPQR POWER! :D
 

DeletedUser

Guest
Calimero prosim ne kaži teh slik,moja jo je videla in je še sedaj v depresiji:eek::D
 

jonke

Member
Reaction score
0
jaz sem... ;)

ja to že.. ampak maš ziher kšno primerjavo.. jest sm brez :cool: :cool:

[SPOIL]
ChuckNorrisApproved.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
tebi se je krivica zgodila ze prvo minuto po PORODU

saj te razumem, življenje je res pasje in podlo, za nekoga, ki so ga zavrgli takoj ko je prišel na svet, se še dobro držiš, v prvih trenutkih zmede in obupa si našel tisto polovico jajčne lupince, ki si jo poveznil na glavo in je od takrat to tvoj edini prijatelj in zate ves svet, ko si gagal za vsakim in vpil mama, mama, za to pa dobil same brce, ni čudno, da se ti je sesul svet in v tebi živi samo še sovraštvo, žalosto in seveda, TO JE KRIVICA, ZARES

pa še okrog fotografij, ker je ravno del nečesa s katerim se tudi ukvarjam, posredovanje fotografij njihovo objavlanje je kaznivo, v koliko ni bilo posneto na prijavljeni javni prireditvi ali pa oseba ni javno znana, pa še tu je vprašanje, kakor pravi o tem naša informacijska pooblaščenka :
Poudarjam, da se to nanaša samo na varstvo osebnih podatkov, ne pa na splošno posameznikovo pravico do zasebnosti. Posameznikom, ki so na fotografiji nekega dogodka oziroma na "ulični fotografiji", pa daje pravni red možnost pravnih zahtevkov, ki se uveljavljajo na sodišču.
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
saj te razumem, življenje je res pasje in podlo, za nekoga, ki so ga zavrgli takoj ko je prišel na svet, se še dobro držiš, v prvih trenutkih zmede in obupa si našel tisto polovico jajčne lupince, ki si jo poveznil na glavo in je od takrat to tvoj edini prijatelj in zate ves svet, ko si gagal za vsakim in vpil mama, mama, za to pa dobil same brce, ni čudno, da se ti je sesul svet in v tebi živi samo še sovraštvo, žalosto in seveda, TO JE KRIVICA, ZARES


Idi spat te bo lažje zjutraj razumet,ko kvasis neumnosti
 
Top