Pogovor o svetu 9

jonke

Member
Reaction score
0
ok, to kar se je pa tukej nardilo je pa prov nečloveško.. da se gre človeka žalit zarad videza? nevem no.. kdor je tukej človek, nej dvigne roko v zrak da se javi, si reče 3x "jaz sem človek" in se nej tega tud drži al pa se pejte hitlarizem še naprej, pa preneham uporablat forum pa je to to..

calimero si mi poslav sliko.. in nevidim čisto nič drugega, kot pa fanta z problematično kožo to je vse.. in za to ni niti mal nujno da si je sam kriv, za razliko od mnogih stvari ko so si LJUDJE, ponavljam LJUDJE ( če si prvi dostavek preskoču (kdorkoli) lahko prenehaš z branjem) SAMI KRIVI AMPAK SE JIH PAČ NE OPAZI TAKOJ NA PRVI POGLED NA VZUNAJ OZ. NA VSAKI SLIKI. se ti/vam ne zdi da se že sam preveč sekira zarad tega? se vam zdi da boste s tem žaljenjem (če ste upoštevali vse korake, nej bi dokazali, da ste ljudje) kej PRIPOMOGLI k njegovi samozavesti? sicer ga osebno ne poznam, in se še nism zgovarjov z njim.. ampak mi je OSEBNO VELIK BOL LOGIČNO DA VOJNO PLEMEN IGRA ČLOVEK MLAJŠIH LET, OZ. KREPKO STAREJŠIH LET, KOT PA ČLOVEK, KI JE NA SREDINI ŽIVLJENSKEGA CIKLA.. IN DA JE ONLINE DOBESEDNO SKOREJ DA NON STOP!

toj pa sam še.. pištola pa metk u glavo.. sammu seb.. jest... mislm... u temu času da se to dogaja..? DAFAK?

sm pa tud kr prepričan da ste vsi kt ste čez njegov videz govoril, al pa se komentarjev rajše zadržal v prostem času ZIHER profesionalni manekeni. :dull:
 

DeletedUser

Guest
ok, to kar se je pa tukej nardilo je pa prov nečloveško.. da se gre človeka žalit zarad videza? nevem no.. kdor je tukej človek, nej dvigne roko v zrak da se javi, si reče 3x "jaz sem človek" in se nej tega tud drži al pa se pejte hitlarizem še naprej, pa preneham uporablat forum pa je to to..

calimero si mi poslav sliko.. in nevidim čisto nič drugega, kot pa fanta z problematično kožo to je vse.. in za to ni niti mal nujno da si je sam kriv, za razliko od mnogih stvari ko so si LJUDJE, ponavljam LJUDJE ( če si prvi dostavek preskoču (kdorkoli) lahko prenehaš z branjem) SAMI KRIVI AMPAK SE JIH PAČ NE OPAZI TAKOJ NA PRVI POGLED NA VZUNAJ OZ. NA VSAKI SLIKI. se ti/vam ne zdi da se že sam preveč sekira zarad tega? se vam zdi da boste s tem žaljenjem (če ste upoštevali vse korake, nej bi dokazali, da ste ljudje) kej PRIPOMOGLI k njegovi samozavesti? sicer ga osebno ne poznam, in se še nism zgovarjov z njim.. ampak mi je OSEBNO VELIK BOL LOGIČNO DA VOJNO PLEMEN IGRA ČLOVEK MLAJŠIH LET, OZ. KREPKO STAREJŠIH LET, KOT PA ČLOVEK, KI JE NA SREDINI ŽIVLJENSKEGA CIKLA.. IN DA JE ONLINE DOBESEDNO SKOREJ DA NON STOP!

toj pa sam še.. pištola pa metk u glavo.. sammu seb.. jest... mislm... u temu času da se to dogaja..? DAFAK?

sm pa tud kr prepričan da ste vsi kt ste čez njegov videz govoril, al pa se komentarjev rajše zadržal v prostem času ZIHER profesionalni manekeni. :dull:


Dobr pač ni prav, da se objavi sliko, definitivno. Kakšen je dotičen igralec je njegova stvar. Vendar, če ni lep ni lep, če je lep je lep. Stvar okusa. Njegovi mami je sigurno najlepši otrok :p

Kar se tiče manekenstva. Zakaj pa nebi bili? :)
 

DeletedUser

Guest
ok, to kar se je pa tukej nardilo je pa prov nečloveško.. da se gre človeka žalit zarad videza? nevem no.. kdor je tukej človek, nej dvigne roko v zrak da se javi, si reče 3x "jaz sem človek" in se nej tega tud drži al pa se pejte hitlarizem še naprej, pa preneham uporablat forum pa je to to..

sm pa tud kr prepričan da ste vsi kt ste čez njegov videz govoril, al pa se komentarjev rajše zadržal v prostem času ZIHER profesionalni manekeni. :dull:

že ves čas kar berem tale forum, se precej žali na tak ali na drugačen način prav calimerota! Se ga žali, ponižuje itd.. in sploh tale ubijalec ima večkrat zelo prenizke udarce.. je prav ali ni prav, če se calimero malo ponorčuje iz njegovga "ksihta" je to njegova stvar... včasih je pač potrebno udarit nizko, da se nekaj konča! Nikoli ne sodim ljudi po videzu ampak karakterno... ljudje smo pač drugačni..lepi in grdi,suhi in debeli, manekeni itd.. je pa veliko modelov tu gor, ki bi morali malo ločit igro od RL in svet od sveta...

Kaj nas briga kdo je kje kdaj naredil kakšen kiks?? Tu pa se ves čas berejo obtožbe in samo hvale.. calimerota obtožujete to in ono in ko vam vrne postane to popoln absurd.. to da ste ga vi žalili trenutku postane nepomembno..samohvalo si pojete vsi povprek.. in to tisti, ki so ves čas v stiku z podporo ali pa so v podpori! da MODI ne delujejo tak kot treba se je pokazalo (da so izjeme se je tudi pokazalo) in dokazalo! in vsi ti modeli, ki tolk pametujete počakajte na konec sveta pa takrat pametujte in se hvalite..Ampak dokler so MODI v igri jaz ne pričakujem poštenega konca, drugač pa pustimo se presenetit..:rolleyes:



ampak mi je OSEBNO VELIK BOL LOGIČNO DA VOJNO PLEMEN IGRA ČLOVEK MLAJŠIH LET, OZ. KREPKO STAREJŠIH LET, KOT PA ČLOVEK, KI JE NA SREDINI ŽIVLJENSKEGA CIKLA.. IN DA JE ONLINE DOBESEDNO SKOREJ DA NON STOP!

razloži mi prosim, kaj je narobe z človekom, ki je sredi življenskega ciklusa in se prepusti igri?:p takih nas je veliko-tudi jaz... pa rabim obrazložitev kaj delam narobe???? najbrž je za nas ki smo na tej sredini priporočljivo, da so dedci ob šanku ali pa letajo za deklinami, babnce pa naj kofetkajo in težijo doma dedcem?? si to tak razlagaš? Ta zadnji del mi sploh res razloži!:D


glede videoposnetka pa.. zame so face.. pokazali so da so brez zavor, se zabavali in dali duška... in brez zadržkov, kljub vsem moralizatorjem pa so posnetek tudi objavili...vsaka jim čast..


LP,Malecka40
 

DeletedUser

Guest
Oprosti malecka ampak tvoja dvolicnost je preprosto neverjetna....

V prvem delu tvojega posta pises kako bi nekateri mogl locit VP ter RL....v drugem pa podpirs calimerota

Kaj ni ubijalcev izgled stvar RLja? In ce je, me zanima zakaj ga omenjate tuki na tem forumu, kjer naj bi se izkljucno raspravljalo o VPju? Kjer so igralne sposobnosti edina stvar ki bi mogle kaj veljati....

PS: Koji kurac forum modi ne brisete poste ki vkljucujejo zaljenje ter banate krsitelje? Tok vas je pa noben ne opravlja svojega dela, vsi sam čohate jajca pa pobirate pp za delo ki ga noben ne opravlja....
 
Last edited by a moderator:

jonke

Member
Reaction score
0
ja žali se levo desno gor dol v zvezi z igro, taktiko, ne pa v vezi z videzom lol. veš je razlika če nekej osebnega napišeš z zvezi z RL kukr pa z igro. nevem no.. bi si mislu, da glede na to da si rekla da si srednjih let, da ti je to kej bol jasno.

razloži mi prosim, kaj je narobe z človekom, ki je sredi življenskega ciklusa in se prepusti igri? takih nas je veliko-tudi jaz... pa rabim obrazložitev kaj delam narobe???? najbrž je za nas ki smo na tej sredini priporočljivo, da so dedci ob šanku ali pa letajo za deklinami, babnce pa naj kofetkajo in težijo doma dedcem?? si to tak razlagaš? Ta zadnji del mi sploh res razloži!

veš.. je živela enkrat ena gospodinja, in je možu rekla da bi rada šla na luno.. in veš kaj je dobila v odgovor? to, da na luni ni kuhinje... :D

šalo na stran, drugače pa si si glihkar sama odgovorila, tko da mi ni treba nekej na širok razlagat :p

svet se spreminja.. ljudje tudi, ampak nevem no.. zgleda jih gre skos več res v tale e-svet (sm glih učerej calimerotu govoru kaj sm mislu glede starosti igralcev, ko sm začev igrat igro..), ne pa se družit tko kot učasih (govorim iz kančka lasnih izkušenj, in prigod, ko jih slišiš ko se s kolegi dobiš na kavi) sam mam lep izgovor zakaj sm tok online, in sm tud že parkrat reku, da ko se si7 konča, da končam z igranjem ker je ratala prov ***************** ************** *************** ***************** .....
 

jonke

Member
Reaction score
0
oprosti malecka ampak tvoja dvolicnost je preprosto neverjetna....

V prvem delu tvojega posta pises kako bi nekateri mogl locit vp ter rl....v drugem pa podpirs calimerota

kaj ni ubijalcev izgled stvar rlja? In ce je, me zanima zakaj ga omenjate tuki na tem forumu, kjer naj bi se izkljucno raspravljalo o vpju? In so igralne sposobnosti edina stvar ki bi mogle kaj veljati....

Ps: Koji kurac forum modi ne brisete poste ki vkljucujejo zaljenje ter banate krsitelje? Tok vas je pa noben ne opravlja svojega dela, vsi sam čohate jajca pa pobirate pp za delo ki ga noben ne opravlja....

+ 1
 

kinna92

Member
Reaction score
0
že ves čas kar berem tale forum, se precej žali na tak ali na drugačen način prav calimerota! Se ga žali, ponižuje itd.. in sploh tale ubijalec ima večkrat zelo prenizke udarce.. je prav ali ni prav, če se calimero malo ponorčuje iz njegovga "ksihta" je to njegova stvar... včasih je pač potrebno udarit nizko, da se nekaj konča! Nikoli ne sodim ljudi po videzu ampak karakterno... ljudje smo pač drugačni..lepi in grdi,suhi in debeli, manekeni itd.. je pa veliko modelov tu gor, ki bi morali malo ločit igro od RL in svet od sveta...

Kaj nas briga kdo je kje kdaj naredil kakšen kiks?? Tu pa se ves čas berejo obtožbe in samo hvale.. calimerota obtožujete to in ono in ko vam vrne postane to popoln absurd.. to da ste ga vi žalili trenutku postane nepomembno..samohvalo si pojete vsi povprek.. in to tisti, ki so ves čas v stiku z podporo ali pa so v podpori! da MODI ne delujejo tak kot treba se je pokazalo (da so izjeme se je tudi pokazalo) in dokazalo! in vsi ti modeli, ki tolk pametujete počakajte na konec sveta pa takrat pametujte in se hvalite..Ampak dokler so MODI v igri jaz ne pričakujem poštenega konca, drugač pa pustimo se presenetit..:rolleyes:

Vsi, ki se sploh spuščajo na tako nizko raven, da se zaradi ene internetne igre žalijo o resničnem življenju, so zame idioti! Pa naj bo star 5 let, 19 let, 37 let, al pa 70 let! Pa naj bo lepotec, naj ima 150 kil, naj bo nevem kaj, zame je to poden od podna. Mislim, da bi se bilo treba zaradi tega malo zamislit, vsaj jaz bi se :)
 

DeletedUser

Guest
I am sexy and i know it! :D

glede kako ste dobri pa pustite v igri, čez teden ali 2 se lotim prvega Quitovca in samo v igri se bo pokazalo ali ga bom ponublal ali ne, ne pa tukaj, da obračate besede na koncu pa nebote niti nukeca sprašli na nas, ker vas je strah ali pa vas je prijel krč v levem mezincu in ni šlo klikniti
 

DeletedUser

Guest
I am sexy and i know it! :D

glede kako ste dobri pa pustite v igri, čez teden ali 2 se lotim prvega Quitovca in samo v igri se bo pokazalo ali ga bom ponublal ali ne, ne pa tukaj, da obračate besede na koncu pa nebote niti nukeca sprašli na nas, ker vas je strah ali pa vas je prijel krč v levem mezincu in ni šlo klikniti


Zaenkrat vas pucamo kot za salo :D cas bo pa pokazu svoje....
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
PS: Koji kurac forum modi ne brisete poste ki vkljucujejo zaljenje ter banate krsitelje? Tok vas je pa noben ne opravlja svojega dela, vsi sam čohate jajca pa pobirate pp za delo ki ga noben ne opravlja....

Za vsak svet je posebaj določen forum mod ki ga moderira. Forum mod ni plačan in dela prostovoljno, zato pa tudi ni pričakovati konstantne in redne aktivnost (24/7), ko pride moderator tega sveta na forum pa bo pobrisal vse off topic komentarje, in če mene vprašaš je tega za kar precej strani (5+).

Ampak dokler so MODI v igri jaz ne pričakujem poštenega konca, drugač pa pustimo se presenetit..:rolleyes:

LP,Malecka40
Na igro lahko vpliva le ingame mod, ki pa dela v skladu s predpisi. In ingame mod ki moderira svet 9 ne igra tega sveta, ostali ingame modi nimajo vpliva na igro na tem svetu. Kolikokrat še treba to ponovit. Vsi ki pa imajo svoje teorije zarote pa imajo prostovoljno naslov v nemčiji na innogames.
Tisti ki pa mislite da modi vplivajo na igro pa razčistite tole in prijavite v nemčijo. Me zanima koliko vas bo ostalo brez besed po njihovem odgovoru.
Dokler pa se to zgodi pa brez vnovičnih teorij zarote, dokaze na plano ali pa se vzdržati komentarja zavedno glede tega.

Lp.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Placani so z premium tockami....kot sem napisu

Se pravi forum mod za sv9 dobiva placilo za delo ki ne opravlja.....nej prepusti delo nekomu ki ima cas ter voljo ce sam ni zmozen iz kakersnih koli razlogov
 

DeletedUser

Guest
I am sexy and i know it! :D

glede kako ste dobri pa pustite v igri, čez teden ali 2 se lotim prvega Quitovca in samo v igri se bo pokazalo ali ga bom ponublal ali ne, ne pa tukaj, da obračate besede na koncu pa nebote niti nukeca sprašli na nas, ker vas je strah ali pa vas je prijel krč v levem mezincu in ni šlo klikniti

Goska čakam te. ;)
 

jonke

Member
Reaction score
0
I am sexy and i know it! :D

glede kako ste dobri pa pustite v igri, čez teden ali 2 se lotim prvega Quitovca in samo v igri se bo pokazalo ali ga bom ponublal ali ne, ne pa tukaj, da obračate besede na koncu pa nebote niti nukeca sprašli na nas, ker vas je strah ali pa vas je prijel krč v levem mezincu in ni šlo klikniti

No you not! im sexy and i know it :D

W R O N G :p

[SPOIL]
4312787_700b_v1.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Tale tema je zmazek brez primere. Gobcanje vse povprek o vsem, razen o si9 ne. Še več kot to, gobcanje o osebih zadevah, objavljanje in razpečevanje osebnih slik, filmčkov, zadev, ki nimajo kaj početi na javnem forumu. En forum mod sicer vidim da nekaj piše, ampak seveda spet o vsem drugem kot pa o si9 ali pa bohvarij o tem, da se bo končno tema počistila in zaklenila. Ne, dejmo raje počakat na tistega, ki ureja ta forum, sej mogoče pa pride enkrat marca v jeseni, anede?

Calimero se je spustil na zelo zelo nizek nivo. Če za tole ne bo dobil trajnega bana (upoštevajoč vse bedarije in traparije, ki jih je počenjal v preteklosti), potem pa res ne vem več. Na .net bi njegovo že skoraj kriminalno obnašanje davno ustavili. Prepoved uporabe foruma, prepoved igranja igre.

Meja mora biti. Šefi igre, povejte, je to kar se dogaja v tej temi res dopustno in sprejemljivo? Zakonito?
 

Waffenstafen

Member
Reaction score
0
Dajte se malo umiri z temi neumnimi izjavami kdo je kaj..Vsak ima svoje mišlenje.. Kaj ko bi šli rajši malo ven na sprehod, ne pa da se tukaj samo pregovarjate. Vaši možgani bi dobili prepotrebni kisik - in potem ne bi takle pisali.


Top 20 plemen (si9):

top-20-plemen.jpg




Če bodo v SPQR-u naredili še kakšno pametno potezo, sem skoraj siguren, da bodo svet končali kot zmagovalci.Čeprav osebno dvomim v to, se pa lahko še marsikaj spremeni..Me zanima malo glede skrivnosti če bo komu katera odvzeta(ko bodo prišle).
Kaj pa vi pravite?
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
...mene pa zanima...
kdaj bo Quit! napovedal vojno 1+1=10 :)
ker se jih je že toliko zmotilo pri pošiljanju roparjev,
da že dvomim, da ne gre za resne napade in vojno :)

PS
...ko napadeta (že) dva iz nekega plemena...
enega člana nekega drugega plemena, bi bilo prav, da se napove vojno plemenu
(če zaradi drugega ne, pa zaradi statistike)
...ali je omejitev na 15 članov plemena, tudi za napoved vojne plemenu... (?)
(potem se vnaprej opravičujem za neum(est)no pripombo)

...sicer pa mene še vedno zanima...
zakaj Quit! in SPQR nimata napovedane vojne (?)
glede na to, da smo bili tukaj obsojeni na njihovo medsebojno besedno bojevanje
(če seveda vprašanje ni preveč osebno :))
...gledam lestvico Plemenske vojne...
in se mi zdi, da ni ravno najboljša slika sveta 9

Waffenstafen said:
Me zanima malo glede skrivnosti če bo komu katera odvzeta(ko bodo prišle).
Kaj pa vi pravite?
...odvisno kako misliš... (?)
kakšna bo gotovo odvzeta, če bo sam~a ali v šibkem plemenu
 
Last edited by a moderator:
Top