Pogovor o svetu 9

Red rose

Member
Reaction score
0
hehehe miki. žal mi je, da nisi razumel komentarja. Mogoče, če lepo prosiš bucota ti z veseljem analizira.
Če nisi opazil sploh ne odgovarjam na ubijalčeve komentarje. Zakaj, bom zadržal zase. Če pa že želiš, bom dal tudi tebe na ignor, da "se ne bi spuščal na tvoj nivo" ;)

Dejstvo pa ostaja, da je ubijalec grd zafrustriran devičnik, s katerim nihče ne bi želel bit viden na pivu... :D

Ne vem kako gledate nekateri ljudje???
Prvo poglej človeku v oči, oči razkrivajo " dušo" telesa... jaz pa bi z veseljem šla na kavo z ubijalcem ...
Loko , si se morda kdaj vprašal, če dekleta/ženske , ki pritegnejo marsikater moški pogled, resnično gledajo samo zunanjost ali morda vidijo v takoimenovanih " grdih" moških morda kanček duše,njegove nežne osebnosti itd....
Nima smisla dalje komentirat, ker itak resnico na tem forumu prikroji vsak zase ( da čim lepše ter boljše izpade )
 

DeletedUser

Guest
Vsi pogovori o raznoraznih mozoljih, kaksen je katerii clovek bi morali biti sankcionirani.

Noben clovek se ne oblikuje sam, to je moc narave...
Pac po zunanjosti ni maneken, in kaj zato?

Ko vidim, kako ga blatite mi gre na bruhanje. Tudi jaz si nisem bil vcasih dober z njim.
Sedaj ko sem ga malo bolse spoznal, vidim da je dober clovek, z veseljem grem z njim na kavo.

Prvo pometite pred svojim pragom potem blatite kogarkoli. Ta zunanji forum je sel preko vseh mej.

Moderatorji ne opravljajo svojega dela tako kot bi morali.
Taki moderatorji niso za nikamor, kakor tudi ta zunani forum ne.
Ce tece debata o si9, naj potem gre striktno o tem, ne pa o mozoljih lepoti, ipd...




lp
 
Last edited by a moderator:

Assassin132

Member
Reaction score
0
Vsi pogovori o raznoraznih mozoljih, kaksen je katerii clovek bi morali biti sankcionirani.


Prvo pometite pred svojim pragom potem blatite kogarkoli. Ta zunanji forum je sel preko vseh mej.

Moderatorji ne opravljajo svojega dela tako kot bi morali.
Taki moderatorji niso za nikamor, kakor tudi ta zunani forum ne.
Ce tece debata o si9, naj potem gre striktno o tem, ne pa o mozoljih lepoti, ipd...




lp


Flekič manjka :) zato pa ni reda :p
 

calimero

Banned
Reaction score
0
BZVJ-QUIT lepa naveza,se predvcerejsnim se grega94 hvalil,da nikdar ne bo izdal zavzništva,da ni tak podlez kot jaz opa in glej ga zlomka,rekrutiral 2 njihova ostal se bo pa noblalo joj kako mi to godi,da so se vecji hinavci tle v igri in forumu.Ja na koncu se bo pokazalo kdo posteno igra,ja dragi moj grega skoda da ne mores rekrutirat cele cete ljudi,hahaahaha kako ga zene,da bi premagal mene in spqr-NIKDAR TI NE BO USPELO
 

DeletedUser

Guest
Prvo preberi kaj pises.
Ce neves o cem se gre, ti jaz nemorem pomagat. Pac tvoje znanje o vp je veliko premalo da bi razumel.

Ce nam nebo uspelo nam pac nebo... Ne dvomim v nobenega mojega clana, smo kar uteceno pleme ze.
Tako, da pustimo casu cas.


lp, Sock of Death
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Pisem o tvojem izdajstvu plemena ki vam je z deffom scitla rit,zdaj pa so iberžni,z eno besedo arogatno in sramotno od vodje quita,ki se ima za postenjaka je pa le revcek,ki nic ne zna
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Calimero...prosim le igraj in pusti nam svojo pesem:)...Izdajstva ni bilo...zato ne napihuj stvari, ki niso dejstvo ali resnica:)

Lep dan je še zunaj...:)

Lep dan vsem
 

janci89

Member
Reaction score
0
calimero ti pa sam bodi tiho, saj si sam isto stvarco naredil si že pol članov menjal.
Ko si izvedel da POR tolče po Č-Vju si kar ta lepše člane spravil k sebi
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Drzi ne oporekam,ampak nisem bil v zaveznistvu z tem plemenom,tudi vam se bo to zgodilo,prva dva bo quit vzel ostali ste noblani in to je to janci89
 

DeletedUser

Guest
calimero nisi opazil da sta tudi 2 člana če se nemotim odšla v pleme BZSV?
 

janci89

Member
Reaction score
0
Drzi ne oporekam,ampak nisem bil v zaveznistvu z tem plemenom,tudi vam se bo to zgodilo,prva dva bo quit vzel ostali ste noblani in to je to janci89

oo tu si se pa mal zmotil, zdaj če ste vi SPQR in Quit najmočnejši to ne pomen da mora bit vse povaešm.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
cel svet bo moja naslednja poteza presenetla udarec bo tak za quit,ki ga bo tezk prebolel-arogantno in nesramno
 
Top