Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
Calimero, eno vprašanje imam:
A se ti samemu sebi zdiš privalčen?
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Zaleti se v steno,da prides cimprej iz cicfirica v moskega mnogim,to ne uspe,vprasi ubijalca ti bo on znal svetovat
 

calimero

Banned
Reaction score
0
A sedaj pa nebo nihce rekel,kako se me zali saj to ni res pa je ko mi en maniken,ki je moral v bolgarjo iti koncat racunalnisko solo,ki se ni bila v eu,ali en smrkavec,ki ne ve kaj pise in me tu ima za roparja pa kje so zdaj tisti posteni modi,ki tle odlocajo o nasih osodah sramota nad sramotami
 

Red rose

Member
Reaction score
0
A sedaj pa nebo nihce rekel,kako se me zali saj to ni res pa je ko mi en maniken,ki je moral v bolgarjo iti koncat racunalnisko solo,ki se ni bila v eu,ali en smrkavec,ki ne ve kaj pise in me tu ima za roparja pa kje so zdaj tisti posteni modi,ki tle odlocajo o nasih osodah sramota nad sramotami

Kaj cviliš in se peniš, če bi bilo tako, ti niti blizu foruma več nebi smel bit ( trajen ban ) , saj druga ne počneš kot opletaš z tem svojim umazanim jezikom, kakor hitro imaš sekundo časa.. Če bi ti kdo na jezik stopil bi še od sile z ritjo migal !
 

DeletedUser

Guest
A sedaj pa nebo nihce rekel,kako se me zali saj to ni res pa je ko mi en maniken,ki je moral v bolgarjo iti koncat racunalnisko solo,ki se ni bila v eu,ali en smrkavec,ki ne ve kaj pise in me tu ima za roparja pa kje so zdaj tisti posteni modi,ki tle odlocajo o nasih osodah sramota nad sramotami

...razmišljam ~ ali bi ali ne bi ~ pa naj bo...
lahko mi verjameš, da sem imel namen komentirati "ropanje pump"
(že pred časom se je to omenjalo in ponavljalo kot lajna)
...se ne strinjam ~ tudi to osebno ne "odobravam"...

...samo ne da se mi več ponavljati in vmešavati brez veze ~ brez smisla...
zdaj (načeloma) ignoriram Vašo "medijsko (medsebojno) vojno";
kar si tukaj pišete, bi brez težav opravili v ZS
...morda pa gre samo za nastopaštvo...
mi niti opazovalec tega ni več zanimivo biti
...morda, morda, ... morda... se komu od Vas, vse to zdi upravičeno in dobro, itn.
meni se ne zdi (niti zanimivo)

...JK je pred tisočletjema menda izjavil...
kdor z mečem vihti, naj pričakuje, da bo z mečem pokončan~a
(po moje ni bistveno, kdaj začneš z mečem vihteti in ali si (ali nisi) začel~a Ti)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Kaj cviliš in se peniš, če bi bilo tako, ti niti blizu foruma več nebi smel bit ( trajen ban ) , saj druga ne počneš kot opletaš z tem svojim umazanim jezikom, kakor hitro imaš sekundo časa.. Če bi ti kdo na jezik stopil bi še od sile z ritjo migal !


To bi lahk zate rekel
 

calimero

Banned
Reaction score
0
..razmišljam ~ ali bi ali ne bi ~ pa naj bo...
Lahko mi verjameš, da sem imel namen komentirati "ropanje pump"
(že pred časom se je to omenjalo in ponavljalo kot lajna)
...se ne strinjam ~ tudi to osebno ne "odobravam"...


to modi dopuscajo, ker so enosteanski ko enosmerna ulica tle sam kazejo svojo crno stran,pokvarjenost in spodbujanje vse zaljenja o meni,kaj vse pisejo o meni pa naj saj ,kolk sem prebral na njihovih zidih v njihovih profilih nic druzga ko da scuvajo ljudi proti meni,jaz se ne sekiram bolj njih skrbi kaj bom jaz o njih napisal,zal sam resnico ta pa jih boli in pece
 

DeletedUser

Guest
to modi dopuscajo, ker so enosteanski ko enosmerna ulica tle sam kazejo svojo crno stran,pokvarjenost in spodbujanje vse zaljenja o meni,kaj vse pisejo o meni pa naj saj ,kolk sem prebral na njihovih zidih v njihovih profilih nic druzga ko da scuvajo ljudi proti meni,jaz se ne sekiram bolj njih skrbi kaj bom jaz o njih napisal,zal sam resnico ta pa jih boli in pece

ti pa resnica sta 2preveliko različna pojma, vse kar veš je lagat in to bolj kot kdorkoli. Ti tako lažeš, da na koncu še sam sebi verjameš da govoriš resnico. To si dokazal velikokrat že,na več različnih svetovih.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
ti pa resnica sta 2preveliko različna pojma, vse kar veš je lagat in to bolj kot kdorkoli. To si dokazal velikokrat že,na več različnih svetovih.


iizdal nisem nikogar,ti pa si
 

DeletedUser

Guest
iizdal nisem nikogar,ti pa si

samo v tvojih sanjah, oz. v tvojem namišljenem svetu. Sem ti že velikokrat rekel, če nimaš pojma o čem govoriš, bodi raje tiho. Ker se samo smešiš,čeprav se težko še bolj osmešiš,kot pa se si že osmešil.
 
Top