Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
calimero ti pa sam bodi tiho, saj si sam isto stvarco naredil si že pol članov menjal.
Ko si izvedel da POR tolče po Č-Vju si kar ta lepše člane spravil k sebi

Sami smo se priključili k SPQR na mojo pobudo. Quit ni bil za nas, enako ne POR, torej je ostal SPQR
 

DeletedUser

Guest
Calimero, Ubijalec...
Edn slabš ko drug!
Tk sta ko dva mejhna utroka!
Edn se hvali da je bolši od drugga, je pa ubistvu še slabši..
 

DeletedUser

Guest
Sami smo se priključili k SPQR na mojo pobudo. Quit ni bil za nas, enako ne POR, torej je ostal SPQR

Ubistvu si mogu povedat tako, da ko je č-v začel padat si cviknil in menjal pleme. Tipično zate :D
Mal heca more bit... :p
 

DeletedUser

Guest
Ubistvu si mogu povedat tako, da ko je č-v začel padat si cviknil in menjal pleme. Tipično zate :D
Mal heca more bit... :p

sem se hotel lotiti vodenja plemena tam, ampak sem raje pustil in prihraniv par živcev
 

DeletedUser

Guest
Calimero ko si pljuval ormoža, ki ima eno vas in je prevzel eno od 200 pik... Kaj pa nobla nino? Vasi od 500pik?? Vidim, da očitno mago in bai mei nista pomagala čisto nič na računu.. :p Le, da sta mu kvaliteto znižala :D
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Nino nobla okoli sebe nic bat vse bo poklopleno ob pravem casu IN NOBLA IGRALCE NE BARBARE
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
To pa drži. Ampak vas od 500 pik al je barbar al igralec je isto brez vojske :)
 

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
Pa je quitu se ena vas uplenjena(zahlacar3)se poslavlja od tega sveta

jooj calimero eno vas sem izgubil, prosim puste mi ostale, bom naredu vse kar hočeš, lahko brišem račun...??? lol :)

Nekdo od vaših mi je včeraj napisal nekaj, sedaj ti bom pa jaz isto:

Ne hvali dneva pred nočjo... :D
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Calimero ko si pljuval ormoža, ki ima eno vas in je prevzel eno od 200 pik... Kaj pa nobla nino? Vasi od 500pik?? Vidim, da očitno mago in bai mei nista pomagala čisto nič na računu.. :p Le, da sta mu kvaliteto znižala :D

Vidim, da info od in-game modov lepo curljajo ven... Pa naj kdo reče, da je podpora poštena, etična in profesionalna.
Nič od naštetega dokler delijo informacije po tekočem traku...

Na tem mestu bi moral zahtevat ukrepe zoper mikija in odvzem vseh pravic in-game moda saj je ta info pricurljala z njegovega zeljnika.
 

DeletedUser

Guest
Vidim, da info od in-game modov lepo curljajo ven... Pa naj kdo reče, da je podpora poštena, etična in profesionalna.
Nič od naštetega dokler delijo informacije po tekočem traku...

Na tem mestu bi moral zahtevat ukrepe zoper mikija in odvzem vseh pravic in-game moda saj je ta info pricurljala z njegovega zeljnika.

seveda g. jasnovidec.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Loko pusti barabe,ki se skrivajo vse naokoli,tudi tako jih bomo unicili,zmaga bo se slajsa,ce vemo za kom se skrivajo,se tri akcije,pa je ubijalec brez defa.Zahlacaru je poslal v okrepitve 2713 mecev,lepo ni kaj:eek:Dobil sem podatek,da lahk ingem mod tocen javi kaj so fejki in kaj pravi nuki in to ne vidi niti veli motorka,kako goljufajo a ne zahlacar.
 
Last edited:

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
LDobil sem podatek,da lahk ingem mod tocen javi kaj so fejki in kaj pravi nuki in to ne vidi niti veli motorka,kako goljufajo a ne zahlacar.

Kot sem ti že rekel, me prav zanima kje si dobil ta podatek...
Pa ti resno misliš da imam jaz pravice za s9 ??
 

DeletedUser

Guest
sem se hotel lotiti vodenja plemena tam, ampak sem raje pustil in prihraniv par živcev

Tebi bi še zlata ribica v fishbowlu gegnila, kaj šele da bi vodil pleme ... Naredil si to kar znaš najbolje ... ko zagusti stisneš rep in spiz***, al pa brišeš račun :D
 

DeletedUser

Guest
Loko pusti barabe,ki se skrivajo vse naokoli,tudi tako jih bomo unicili,zmaga bo se slajsa,ce vemo za kom se skrivajo,se tri akcije,pa je ubijalec brez defa.Zahlacaru je poslal v okrepitve 2713 mecev,lepo ni kaj:eek:Dobil sem podatek,da lahk ingem mod tocen javi kaj so fejki in kaj pravi nuki in to ne vidi niti veli motorka,kako goljufajo a ne zahlacar.

Se vidi da nimaš pojma o pojmu. Če je prišlo 2k mečev potem ko ste zavzeli vas,še ne pomeni da sem samo to poslal.

Podatek je prisel iz ekipe ingem modov,ki so posteeni
jp,zagotovo se ti je jezus kristus prikazal v sanjah in ti to povedal:rolleyes:

Maš dokaz ali spet na pamet ?? :)

kdaj pa je že calimero mel dokaz,saj vedno lapa in lapa na pamet.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Se vidi da nimaš pojma o pojmu. Če je prišlo 2k mečev potem ko ste zavzeli vas,še ne pomeni da sem samo to poslal.

vse vem in vazno je,da vem ki imas def v pasjih uticah

jp,zagotovo se ti je jezus kristus prikazal v sanjah in ti to povedal


odresenik je od tebe dvignil roke ze ob tvojem rojstvu


kdaj pa je že calimero mel dokaz,saj vedno lapa in lapa na pamet


imam dokaz in celo ponudili so mi opcijo,ko bom pod mnozicnimi napadi,da izlocijo fejke,da dejansko vidim kaj je nuk in sem energicno odklonil,zmagat hocem na posten nacin
 
Top