Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
No ko si začel pisati o ODD se mi je zdelo čudno, da si spustil ODA in sem moral iti pogledati, če je že začel sam napadati in za igralca top 5 na lestvici, kar je trenutno je zelo slab v ODA...


Kl3mzyy a ti si premade na s5 naredu sam zato, da smo ODA nabil na začetku:D?
 

DeletedUser

Guest
No ko si začel pisati o ODD se mi je zdelo čudno, da si spustil ODA in sem moral iti pogledati, če je že začel sam napadati in za igralca top 5 na lestvici, kar je trenutno je zelo slab v ODA...

...resnično me zanima kaj si imel namen s tem povedati...?
ali je bilo samo po vsej sili potrebno iz trte izviti nekaj (po Tvoje) "slabega" (!?)
(da ja ne bi bila dejstva videti tako "dobra")
PS
...ali pa si imel namen "diskreditirati" avtorja komentarja...? :D

...z obrambnimi točkami nisem utemeljeval kakovosti (njegovega) igranja...
ampak nekaj drugega ~ še enkrat preberi, da ne bom (spet) spisal predolg (in neberljiv) komentar

...me pa zanima ~ če se Ti seveda da, da bi meni (in drugim pojasnil)...
zakaj je nekdo, ki je med petimi po točkovni lestvici
(in ravno tako med petimi oziroma si deli četrto mesto s številnimi drugimi, po številu vasi),
tako zelo slab, ker/če je 49. kot napadalec (?)
(morda pa le ni tako krvoločen, kot zgleda tukaj na forumu :D)


...kakor (žal) marsikdo še dolgo ne bo (če bo sploh kdaj) razumel~a...
kako in zakaj tako dobro (ne pravim pa da najboljše :)) Calimero in SPQR igra~jo
in tako stopil~a še stopničke višje v svojem igranju
...zgleda (vsaj tako je videti), da tudi Calimero (in marsikateri drugi), še ne bo(do) razumel(i) (kmalu)...
kje so meje (dobrega okusa) v medsebojnem "zbadanju" in podobno (glede VP),
da bi stopil(i) še kakšno stopničko višje kot igralec (in vodja), predvsem pa kot človek
 

DeletedUser

Guest
Nič ni letelo nate:)

Sam pravm, da dobiva zastonj vasi ali mu pa drugi pucajo...:)

Vem, da se je še združeval vmes ampak se mi neda gledat kolk vasi je pobrau v združevanju...

Lp
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
4 ne obremenjuj se z menoj oda bo prisla od zadi nic bat

Pa če zdaj nebo oda večji nebo nikoli zdaj ko imaš že tolko vasi. Kako si pa do teh vasi prišel to je tisto :) nekdo ti jih je pucal da si samo plemiče pošiljau .Ali pa čisto mal počistu. Če primerjaš druge s podobnimi točkami pa vsi 1x do 3x več premaganih nasprotnikov .

Pač calimero se zna it (Ali ti tako dobro lažeš ali so pa drugi vsi tko naivni da ti čistijo vasi :) )
 

DeletedUser

Guest
Calimero, taki ODA kot si ti naredil, skozi celo igro, jaz naredim v enem dnevu. :p

To si videl ze kdaj na svojem profilu na si9?

Trenutni rekordi
Napadalec dneva
Kot napadalec si danes premagal največ enot na tem svetu (20.515 enot)!
Obdrži ta rekord do polnoči, da prejmeš odličje!



lp, Sock of Death
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Vazna je taktika,prevec se z menoj ubadate to se vam zna mascevat,grega in celotni quit se zanasajo na def od BZVJ,bo se zanimivo
 

DeletedUser

Guest
Vazna je taktika,prevec se z menoj ubadate to se vam zna mascevat,grega in celotni quit se zanasajo na def od BZVJ,bo se zanimivo

Ocitno tvoja taktika temelji na prepricevanju drugih da ti pucajo vasice :)
 

DeletedUser

Guest
Ocitno tvoja taktika temelji na prepricevanju drugih da ti pucajo vasice :)

njegova taktika je laganje in manipuliranje, vse samo da si on ne umaže rok ali pa da ja nebi moral kaj delat. Da bi on moral nuke poslat pa noblat aktivne igralce bog ne daj,bi se svet podrl. Da mu kater član ne pošlje defa, bog ne daj pa če ga sam rabi ali ne, velikemu vodju morajo poslat okrepitve pa če majo sami po 100+ napadov, ti bo prišel z logiko da so na njega zagotovo pravi napadi, na druge pa fejki,bog ne daj da bi se "veliki" vodja calimero moral branit sam z svojo vojsko(saj ne da je sposoben).
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ta forum je za zapret. In če bi soto opravljal svoje delo bi vas tudi banal večino... Jao... Kam ste se spustili... Raje vidim mrtu forum kakor tako golazen od komentarjev...
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Glede bzvj okrepitev mi je bokaso pisal kdo iz bzvj-a,posiljal def ko ke prevzel vas zahlacarju,tako,da to ni iz trte zvito,zato se ubijalec ne delaj se finega,ker bom prilepil,kar tu na zunanjega pa ce sem glih za stalno banan,ne govori mi vec o nepostenosti iz moje strani,kolk si strasilast,si se pokvarjen ,da se ta pokvarjenost siri po celem zunanjem forumu,matjazinho pri vsem tudi iz pozadine sodelujes in to je moj zadnji post na tem forumu,ker samo ena zadeva je tu,da en gnoj od cloveka mene blati,ki se sam sebi gabi in krivico ali dokazovanje isce preko mene,temu je zdaj konec naj na forumu pisejo le grega jonke ubijalec in pokvarjeni modi lp calimero
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ce nam kdo posilja deff, je to popolnoma nasa stvar, in ne tvoja.
Naj te opozorim, da karkoli, se dogaja v nasem plemenu se tebe niti najmanj ne tice.
Vodja Quit-a nisi ti temvec sem jaz. Tako, da skrbi ti za svoje soclane, jaz pa bom za svoje.

Ce se jaz ne vtikujem v tvoje pleme se ti ne v moje. Tako, da prosim da se zadrzis, blatenja in vsega ostalega.

Dokazi se v igri in ne na forumu. Forum je zgolj zato, da igralci ki ne igrajo vidijo potek igre, ter dobijo obcutek dogajanja na posameznem serverju.



lp, Sock
 

DeletedUser

Guest
Glede bzvj okrepitev mi je bokaso pisal kdo iz bzvj-a,posiljal def ko ke prevzel vas zahlacarju,tako,da to ni iz trte zvito,zato se ubijalec ne delaj se finega,ker bom prilepil,kar tu na zunanjega pa ce sem glih za stalno banan,ne govori mi vec o nepostenosti iz moje strani,kolk si strasilast,si se pokvarjen ,da se ta pokvarjenost siri po celem zunanjem forumu,matjazinho pri vsem tudi iz pozadine sodelujes in to je moj zadnji post na tem forumu,ker samo ena zadeva je tu,da en gnoj od cloveka mene blati,ki se sam sebi gabi in krivico ali dokazovanje isce preko mene,temu je zdaj konec naj na forumu pisejo le grega jonke ubijalec in pokvarjeni modi lp calimero

Da jaz iz ozadja sodelujem? Pa ti nisi normalen majkemi... Napisal sem le naj modi zaprejo temo za s9 in tudi motorki sem napisal. Ker to kar pišete je višek vsega! Sicer pa upam, da boš se držal tega kar si rekel in da forum se vrne na nek nivo.. Ter, da bojo uporabniki in moderatorji (soto) zgled mladim in neizkušenim forumerašom.


Lp...
 

DeletedUser

Guest
Glede bzvj okrepitev mi je bokaso pisal kdo iz bzvj-a,posiljal def ko ke prevzel vas zahlacarju,tako,da to ni iz trte zvito,zato se ubijalec ne delaj se finega,ker bom prilepil,kar tu na zunanjega pa ce sem glih za stalno banan,ne govori mi vec o nepostenosti iz moje strani,kolk si strasilast,si se pokvarjen ,da se ta pokvarjenost siri po celem zunanjem forumu,matjazinho pri vsem tudi iz pozadine sodelujes in to je moj zadnji post na tem forumu,ker samo ena zadeva je tu,da en gnoj od cloveka mene blati,ki se sam sebi gabi in krivico ali dokazovanje isce preko mene,temu je zdaj konec naj na forumu pisejo le grega jonke ubijalec in pokvarjeni modi lp calimero

mislim da je normalno da zaveznik pošilja okrepitve,če vaši zavezniki tega ne delajo pa ni od drugih krivda. Drugače glede mojega videza,prosim sam sebe poglej v ogledalo prvo, potem pa še 1X povej če boš lahko, kdo je strašilast.
 

jonke

Member
Reaction score
0
prvo bi se primitivcu zahvalu za dovoljenje za pisanje na forum.. pol pa bi reku.. "upam da so vojaki ki si jih imev ponoči v vasi iz večih vasi, ker če so samo iz ene (po kapacitete kmetije, je to možno) sm pa čist brez besed za igralca, ki vodi enega izmed dveh top plemen na si9".
 

DeletedUser

Guest
...upam da boste razumeli, če se ne navežem na nobenega od komentarjev...
moje izkušnje so, da človeku zelo koristi, ko/če se drži "nasveta"/"reka":
pre~beri kaj je "kdo ali kaj" napisal~a in ne "kdo ali kaj" je nekaj napisal~a;
ko/če želiš imeti nekaj od napisanega ~ da ne bo branje samo izguba časa
...tako se tudi v najbolj "neumnem", da izluščiti vsaj nekaj "pametnega"...
če ne drugače, pa z lastnim (spodbujenim) razmišljanjem

...moje "merilo" za kakovostno "resno" igranje posameznega računa je število vasi...
("resno" igranje razumem, kot zavzeto igranje in VP~ju (vsaj nekoliko) "podrejen" RL)
in sicer o kakovosti igranja začnem razmišljati šele takrat,
ko/če nek~a zavzema v povprečju vas na dan
(ne glede na to za kakšne vrste in velikosti vasi gre (tudi barbarske vasi so vasi :)))
...ob zavedanju, da sam~a (načeloma) ne bo in ni naredil~a nič...
kar pomeni, da je nje~gov račun, tudi račun plemena
(oziroma vsaj tistih, ki so sodelovale/sodelovali tako in drugače pri uspehih računa)
PS
...meni se vse bolj zdi, da na Svetu 9 gre preprosto za problematiko "prezgodnjega izliva"... :)))
in podzavestno potrebo (večine prisotnih), da realno sliko o lastni (ne) kakovosti igre,
prikrijete s tem, da nekdo drug ne zna, da goljufa, da počne nekaj (nespodobnega) kar ne bi smel~a, itn.

...da ne bom predolg ~ naj z vprašanjem opišem vse kar bi napisal...
kateri/katera bo uspešnejša/uspešnejši v osvajanju in branjenju skrivnosti,
tista/tisti ki bo imel~a recimo 450.000 točk v 50 vaseh
(recimo tudi ob 10x večjem številu ODA točk in samih prevzetih vaseh najboljših igralk/igralcev)
ali tista/tisti ki bo imel~a recimo 300.000 točk v 100 vaseh
(četudi ob praktično 0 ODA točkah in prevzemanju samih barbarskih)

...morda je tudi res...
da imam jaz previsoka merila za kakovostno (posamično) igranje;
vendar je tudi res, da so se tukaj uveljavila "merila",
ki nimajo nobene smiselne zveze s strategijami in taktikami uspešnega vojskovanja
...ampak je bolj podobno uličnim nastopačem, ki nekoga namlatijo, samo zato da so ga namlatili...
ne glede na to ali je to sploh dobro za njih same

Pogoji za zmago said:
Eno pleme mora 48 ur obvladovati 12 edinstvenih skrivnosti


...pleme... naj ostane za naslednjič, da ne bom predolg
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
4 ne obremenjuj se z menoj oda bo prisla od zadi nic bat

Ah seveda, da pride če hranš nuke in ti ni treba pucat jih je pol več ja in takrat napadaš... Kaj ne bo prišel ODA ampak to ni igra...
Ma lej jst tk ne igram sveta sam povem ti, da to ni nč od igre...
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Zadeva calimero (Solution 010) napada NIMAM NIŠTA JER SAM SIROTINJA! (461|509) K54 preimenuj
Poslano 11.06.12 06:26:08
Branilec je zmagal
Sreča (z vidika napadalca)
-9.5% Nesreča

Sreča
Morala: 46%
Nočni bonus za branilca
Napadalec: calimero
Poreklo: Solution 010 (456|513) K54

Količina: 0 0 0 2000 0 0 0 0 0 0
Izgube: 0 0 0 71 0 0 0 0 0 0

Branilec: jonke
Cilj: NIMAM NIŠTA JER SAM SIROTINJA! (461|509) K54

Količina: 4752 2943 50 430 50 0 0 1406 1 0 0
Izgube: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Vohunjenje
Odkrite surovine: 36.847 11.903 19.751
Zgradbe: Mestna hiša (Stopnja 15)
Vojašnica (Stopnja 8)
Konjušnica (Stopnja 3)
Delavnica (Stopnja 8)
Kovačija (Stopnja 13)
Zbirališče (Stopnja 1)
Kip (Stopnja 1)
Tržnica (Stopnja 10)
Drvarska koča (Stopnja 23)
Glinokop (Stopnja 23)
Rudnik železa (Stopnja 22)
Kmetija (Stopnja 30)
Skladišče (Stopnja 25)
Skrivališče (Stopnja 10)
Obzidje (Stopnja 20)


Morala 46 in jaz ne bom tolkel komarcka,ki laze da nima okrepitev noter plus plemenica,me ne moti moj komarcek,cakam pa z nuki in plemici,da jonkic podari kakemu quitovcu vas,pol bo druga pesem ko bo morala 100 procentna,ni pa edini komarcek so se trije na kupu.STRPNO CAKAM NJIHOVO NAPAKO,SLEJ KOPREJ JO BODO NAREDILI.ČE NEBI BILA TAKA SITUACIJA BI BIL VSEH POGLEDIH NA PRVEM MESTU
 
Top