[Pogovorna tema] changelog 7.0

DeletedUser

Guest
verzija je super, najnovejše stvari pa bomo v kratkem tudi sprobali :) razen mobitel verzije dela vse odlično
 

DeletedUser

Guest
Meni vse dela super, moram pohvalit, da so odlično naredili.
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
7.0 Je še kar fail, dobra je predvsem za noobe ki radi sklepajo prijateljstva :)
Ja pač nova odličja so fail, grafika ni slaba, to za vojne in mirovne sporazume ja pa mal kar neki, bi blo fajn brez :)
 

DeletedUser

Guest
Edino to odličje za prijatelje je bedno drugače je vredu :)
 

DeletedUser

Guest
Mene zanima zakaj noče spremenit nazaj na klasično grafiko -.-
 

DeletedUser

Guest
Mene pa zanima zakaj v novicah o updatih ni bila vključena očitno najnovejša funkcija ki je prišla z različico 7.0, počasno oziroma sploh ne delovanje igre, nazadnje ko sem pogledal ne plačujem za ta, sicer res prijazen, bonus :)
 

DeletedUser

Guest
odličje za dober prijatelj je brez veze bolše da se ga odstani če se ga da...
 

DeletedUser

Guest
Ko surfam iz Andoid Samsung Galaxy S je fail vrstica(forum,pomoc...) Ker se mi postavi na sredino ekrana ko se pomaknem dol(10sec igranja, da zgradim clay...)
Pa tudi samopremikanje mape je nekoliko nadlezno...
Pa ne mi sanjat z mobil razlicico ker je fail za smartphones....
Drgac nc posebnega 7.0
 

DeletedUser

Guest
Sem mislil da bo ta napaka samoumevna in bo hitro odpravljena, a nič ne kaže. Prej se je ob kliku na Pleme -> Plemenski forum odprla nova stran s forumom, sedaj se odpre v isti strani. Prosim da to čim prej popravite ker je res zelo moteče, vsaj meni.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Hmm...kateri brskalnik pa uporabljaš, ker meni se odpre v novem oknu.
 

DeletedUser

Guest
Mene zanima zakaj noče spremenit nazaj na klasično grafiko -.-

Meni tudi noče...Zgleda,da tega nemoreš več narediti.Imam obkljukano že dalj časa :) sem zdajle opazil pa imam še zmeraj na novi grafiki.

Edino to odličje za prijatelje je bedno drugače je vredu :)

Za tole odličje mi je čisto vseeno zato ne delam na tem,da bi imel veliko prijateljev :)
 

DeletedUser

Guest
sej zakaj pa rabite klasični pregled?? Je kaj narobe z grafičnim??
 
Top