Pohvala Pohvala motorki

Status
Not open for further replies.

calimero

Banned
Reaction score
0
Spoštovani,spoštovane tukaj bi rad dal javno pohvalo Motorki,ki je z rahlo zamudo,ampak še pravočasno začel delat čistko,da iztrebi iz vseh svetov nepoštene igralce tako imenovane goljufe.MOTORKA bil je že čas za ta korak in z svojimi dejanji nadaljuj,da bo špil v prihodnje pošten.
ČESTITAM IN MOJ KOMPLIMENT
 

DeletedUser

Guest
tudi jaz sem žrtev prijavljene in dovoljene uporabe skupne internetne povezave...še več, ne da sem blokirana na S 7 tudi na S8 se je to zgodilo, še več. blokiral me je tudi na forumu, tako da sem odprla nov račun - na forumu sem zasledila da je to dovoljeno, četudi si blokiran, oziroma so te izključili iz igre, Ne vem od kod pravica MOTORKI, da je sodnik in krvnik?????
Tole se ne more dobro končati. v isti sapi pa ta isti MOTORKA predlaga igralcu naj mu posreduje svoje geslo, da bo preveril, kaj se dogaja z njegovim računom ali le morda ni prišlo do napake... halooooooo a to je zdj to?????
Vse napisano lahko argumentiram za razliko od MOTORKE, da smo vsi, ki uporabljamo skupno internetno povezavo po njegovem GOLJUFI.....
kaj praviš nato calimero????

Pravkar si nam dala možnost, da ti še drug račun onemogočimo na forumu - blokiramo.. Saj po pravilu, ko je igralec bannan bi se mu moglo bannati vse njegove račune na forumu ;)
 

koka 961

New Member
Reaction score
0
[29.2.2012 20:40:30] obali.adel: Prosim za en samcat odgovor:
če je igralec trajno blokiran ali lahko odpre nov račun ter le z tem nemoteno igra dalje ali mu boste tudi nov račun blokirali?
Hvala za odgovor


Staro #2 pred 3 urami Na vrh
Nov račun se lahko naredi.Lahko boš nemoteno igral naprej.
__________________
Lp,
ehorde team

zmorem....ampak tole sem prebrala na forumu un sem šla v akcijo in si odprla NOV RAČUN in kaj sedaj??????
zakaj so pravila samo za enega????

a ti si tudi eden od motorkinih pomočnikov????
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
[29.2.2012 20:40:30] obali.adel: Prosim za en samcat odgovor:
če je igralec trajno blokiran ali lahko odpre nov račun ter le z tem nemoteno igra dalje ali mu boste tudi nov račun blokirali?
Hvala za odgovor


Staro #2 pred 3 urami Na vrh
Nov račun se lahko naredi.Lahko boš nemoteno igral naprej.
__________________
Lp,
ehorde team

zmorem....ampak tole sem prebrala na forumu un sem šla v akcijo in si odprla NOV RAČUN in kaj sedaj??????
zakaj so pravila samo za enega????

a ti si tudi eden od motorkinih pomočnikov????

Zgoraj je govor o trajni blokadi v igri in ne forumu. Na forumu ko si banan, nesmeš odpirat novih računov. Če bi si prebrala pravila, bi to vedela.
 

DeletedUser

Guest
en sam razlog bi reda vedela....zakaj blokada na forumu, morda zato ker sem želela pojasnilo zakaj blokada???? ker sem želela slišati - prebrati še mnenja in izkušnje drugih igralcev????
Očitno nas je v tem tednu kar veliko, ki smo bili neupravičeno blokirani...

mislim da si dobila razlog ko so te blokirali, tak da veš. Jaz nemorem vedet zakaj si ti bila banana.
 

Chopper

Member
Reaction score
0
ni bila edina nas je vec!
kako lahka pa motorka to naredi pa nevem,pravila krsi sam motorka,in se tega ne zaveda,naj si prebere pravilnik in potem ukrepa!
upam da bo ustrezno kaznovan glede njegovega dela!

Prosim, da mi razložiš katera pravila krši Motorka? Vsi njegovi banni oz. izključitve so uporavičeni.
 

deanj

New Member
Reaction score
0
ne vem katera pravila krši nekaj mi je pa jasno da nekaj ni v redu.
pri meni osebno je najprej trdil da nisva imela prijavljeno povezavo naslednjič pa da igra en igralec dva računa.to je čudno in da misliti da nekdo sploh ne ve zakaj se gre oz da se dela kot se komu zljubi
 

DeletedUser

Guest
Prosim, da mi razložiš katera pravila krši Motorka? Vsi njegovi banni oz. izključitve so uporavičeni.

Motorka ne krši pravil ampak si jih izmišljuje nove.To pomeni,da jih nikoli ne bo kršil.Je pa res čudno,da je v zadjih nekaj dneh bilo baniranih ogrmno igralec.Toliko kot jih ni bilo že od začetka vojne plemen pomoje.
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
ni bila edina nas je vec!
kako lahka pa motorka to naredi pa nevem,pravila krsi sam motorka,in se tega ne zaveda,naj si prebere pravilnik in potem ukrepa!
upam da bo ustrezno kaznovan glede njegovega dela!

VEš velikokrat je spam ali žaljenje drugih igralcev....

PA ne govori da ste bili krivično kaznovani saj ima vse svoj razlog...
 

DeletedUser

Guest
ni bila edina nas je vec!
kako lahka pa motorka to naredi pa nevem,pravila krsi sam motorka,in se tega ne zaveda,naj si prebere pravilnik in potem ukrepa!
upam da bo ustrezno kaznovan glede njegovega dela!

vsekakor nas je več,toda če bi si vsi od nas prebrali navodila in se jih držali,tega nebi bilo...tudi jaz sem ena izmed blokiranih,pa še zarad tega ne pljuvam po drugih,vsak od nas je očitno spregledal malenkost-kateri je sledila blokada....žal tako je,pravil se v življenju moramo držat takšnih ali drugačnih,čeprav jih kršimo nehote ali namerno....
žalostno je samo,da je iz tele igre nastalo namesto razvedrila in užitka igre, pluvanje po moderatorjih-žal pač tak je naš slovenski narod...

Lp vsem
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Kot je bilo tukaj že govora v banih na forumu imam eno vprašanje. ČE dobiš na forumu trajni ban ali lahko ustvariš nov račun??
 

DeletedUser

Guest
Kot je bilo tukaj že govora v banih na forumu imam eno vprašanje. ČE dobiš na forumu trajni ban ali lahko ustvariš nov račun??

ne,lahko pa po določenem času zaprosiš za pomilostitev grobija.
 

DeletedUser

Guest
aha hvala za odgovor. PA še tole mi ni znano ali ko si blokiran več časa napridemr teden do dva tedna ali več. Ali lahko forum gledaš samo kot obiskovalec?

Forum lahko spremljaš, dokler se ne prijaviš. Če se prijaviš, boš moral piškotke ščistit da boš lahko spremljal forum.
 

DeletedUser

Guest
Prosim, da mi razložiš katera pravila krši Motorka? Vsi njegovi banni oz. izključitve so uporavičeni.


hehe lepo da cela ekipa tuli v isti rog.. samo nekaj , ko ni argumentov se postavite v pozicijo moči..tako kot je v RL..sem doživel to že neštetokrat..ko je treba argumentirano podati kršitev in ko je ni ..se pač nekaj zmisli in se bana..če piše lepo, da so lahko 3 prijavljeni na isti internetni povezavi potem je to to..pa če klikajo iz enga računalnika al pa iz desetih..dokler ne kršijo drugih pravil potem ne vem kako boste kontolirali koliko jih res igra na eni povezavi..dokazat je pa nemogoče..da ne rečem da spreminjate pravila v toku igre..saj lahko bi nas obvestil, če že neki drkate.(verjetno je pretežko napisat v igro eno sporočilo).. itak kot gledam tu na forumu sodeluje in bere to sranje max..20 procent vseh igralcev..sej drugač niti ne more bit..argumentiranih .odgovorov je minimalno..druzga kot zaklepat teme in banat pa ne znate..
 

calimero

Banned
Reaction score
0
kar jokajte na posten nacin niste mogli,mungo ti si prodal dušo,ko si ninji lizal ritko,zdaj sem ti dokazal ko sem moje pleme popeljal v hram slavnih,ti si pa se prodal ninji,že na svetu1 bi zmagal,ce nebi ti pa JB,BILI PRODANE DUŠE
 

DeletedUser

Guest
kar jokajte na posten nacin niste mogli,mungo ti si prodal dušo,ko si ninji lizal ritko,zdaj sem ti dokazal ko sem moje pleme popeljal v hram slavnih,ti si pa se prodal ninji,že na svetu1 bi zmagal,ce nebi ti pa JB,BILI PRODANE DUŠE

Brez raznih teorij zarote, da ne bo tale tema postala še ena tistih off topicov, kjer se samo kaže kdo je bil kriv, kdo je goljufal itd. Osredotočite se na bistvo teme.
 

friks0n

Member
Reaction score
0
Prosim, da mi razložiš katera pravila krši Motorka? Vsi njegovi banni oz. izključitve so uporavičeni.

Ti jaz povem katere dele krši motorka!!

1. Blokira igralce, ki imajo racun na CUVANJU, razlog stalne blokade( da igra dva racuna ). Daj mi povej kako je to lahko mogoče, igralec ki bo odsoten naslednji dni ali 1 teden zaradi sluzbe, potovanj mi da na cuvanje, dobim blokado da igram dva računa, čakamo pa na odgovore po več dni.. Premium teče, farmat ne moreš, nekoristen si plemenu...

To je prva napaka..

Druga napaka spreminjanje pravil brez predhodnjih obvestil v igro.. Noben član v našem plemenu v nasprotnem ni vedel da ne sme več čuvaj umikati vojske od igralca, ki je prenehal z igranjem. Tak, da bi rad da mi ti razlozis kot vem si tudi sam igral vojno plemen... In povej od sveta 1 do sv 6, se je to vedno delalo.. Zdaj pa se ne sme več, upozorjen pa ni bil noben??

hvala za odgovore CM in Chopper..
 

DeletedUser

Guest
kar jokajte na posten nacin niste mogli,mungo ti si prodal dušo,ko si ninji lizal ritko,zdaj sem ti dokazal ko sem moje pleme popeljal v hram slavnih,ti si pa se prodal ninji,že na svetu1 bi zmagal,ce nebi ti pa JB,BILI PRODANE DUŠE


haha..zakon si gumica..sam da si popeljal koga v hram sramote..ups..sory zmage
jaz se lahko pogledam v ogledalo vsak hip brez zadrege..tako iz RL in tudi kar delam na VP...nekateri se pač verjetno ne morete, da vas saj malo ne bi pekla vest..če imaš pa kaj za povedat iz s1 pa imaš tudi tam hram slave ..pa tam tipkaj, da ne boš lih povsod klikal..pa ti lahk tam odgovorim kako pa kaj je bilo..verjetno ti ne bojo všeč odgovori pa kakšni ZS-ji..kdo je komu kam lezel pa igral 100 računov...ne vem kak bi zmagal če si brisal račune ko je prišlo 20 napadov..hehe.itd..itd..

pa mimogrede nič ne jokam..pač me razkuri da banajo pol serverja ..pa jih pol odbanajo..sicer me za druge niti ne briga..sem pisal samo zaradi mojega igralca..ne vem v čem je fora..se pravi, da tu nekaj ne štima..ne moreš biti kaznovan za nekaj za kar se izkaže,da ni nič narobe..
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top