Pohvala Pohvala

bosko1

Member
Reaction score
0
Čeprav je bilo v zadnjem času veliko slabega povedanega čez podporo, jim moram tokrat napisati pohvalo - predvsem motorki. Ker so me neupravičeno izbrisali zaradi napake v sistemu, je motorka priznal napako in obnovil račun, vas po vas, kolikor se je seveda dalo, v prejšnje stanje, čeprav je imel zaradi tega ogromno dela. Sicer je res trajalo malce dolgo - 5 dni, ampak vsaj popravilo se je nekako.

Lp, bosko
 

DeletedUser

Guest
Jaz bi pa rad pohvalil nekatere moderatore ki tako pridno zaklepajo teme na forumu čeprav še debate o nekaterih problemih niso končane še bolj pa problemi rešeni,.... ČESTITAM VAM NA VAŠEM TRUDU KI GA VLAGATE ZA ZAKLEPANJE TEM

naj ti nekaj povem, bolj kot boš dregal in delal nemir na forumu, slabše bo. S tem samo zadeve poslabšuješ, namesto da bi jih izboljševal.
 

DeletedUser

Guest
Jaz bi pa rad pohvalil nekatere moderatore ki tako pridno zaklepajo teme na forumu čeprav še debate o nekaterih problemih niso končane še bolj pa problemi rešeni,.... ČESTITAM VAM NA VAŠEM TRUDU KI GA VLAGATE ZA ZAKLEPANJE TEM


Se strinjam!Mislim kaj bo še iz tega nastalo?
 

kira27

Member
Reaction score
0
Tudi jaz bi se rada zahvalila.
Najprej motorki da me je razumel in mi odblokiral račun-Hvala
in pa matjazinhotu ,ker si je vzel čas in mi objasnil določene stvari ki jih nisem vedela npr.če imamte skupno povezavo ne smete takoj iz enega na drug račun....oz ne smete poznati gesla drugega računa ki je pod skupno p.
(sicer mi je to pravilo malo hecno....ampak je pač pravilo)
Torej najlepša hvala obema

L.p.
 

midva

Member
Reaction score
0
tudi jaz bi se rad zahvalil modom za groba in marsikdaj nerazumna poseganja v igro hvala vam pri odločitvi da sem končal z to igro in bom imel več časa za druge stvari

l.p.
ps

marsikdaj imajo pa tudi prav in tudi koga uslišijo in mu odblokirajo račun
 

deanj

New Member
Reaction score
0
zanimivo eni se mal pojočejo pa pocmerijo in evo igrajo naprej pa še navodila dobijo kaj v bodoče ne počneti
kdaj bom pa jaz dobil konkreten odgovor kaj sem naredil narobe hao kaki špil za nekatere
 

DeletedUser

Guest
Hahha a jz to prou vidm?
Situacija je po 3 letih še vedno ista? :O
Seriously? Say What???
 
Top