Pritožba pojasnilo o stih internetnih povezavah

tinta

New Member
Reaction score
0
Želim pojasnilo kako je lahko prišlo do te napake in to se je dogajalo tudi na drugih serverjih ne samo na slo

Danes sem se prijavil na svoj račun in opazil da je nek igralec sprožil napad na mojo vas, ko sem želel vrniti napad , sem bil blokiran kot da si deliva isto internetno povezavo ni mi bilo jasno kako je to mogoče saj nimam čuvaja uporabljam pa instant internet. Kasneje sem ugotovil da on spet pošilja napade jaz pa sem bil še vedno blokiran kot da imava isto internetno povezavo igralca ne bom omenjal ker se ta svar večkrat pojavlja meni sicer prvič. Podporo naprošam da to zadevo rziščejo n obrazložijo da ne bo prišlo do zlorabe ip jev... HVALA
 

DeletedUser

Guest
Želim pojasnilo kako je lahko prišlo do te napake in to se je dogajalo tudi na drugih serverjih ne samo na slo

Pozdravljeni
Takšne probleme rešujte preko listkov (ticket) direktno s podporo in ne na forumu.
Hvala in lep dan
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Da bo bolj jasno, bom težavo obrazložil še tu.
Stvar je v tem, da se v določenih primerih lahko zgodi, da vas ponudnik vaše storitve da v isti bazen, kot še nekatere druge uporabnike. Zaradi tega na koncu izgleda tako, kot bi prihajali iz iste povezave. To se lahko zgodi tudi v podjetjih in ustanovah s tako mrežno politiko.
Ta problem se pojavlja sicer zelo redko, vendar na žalost zaradi različnih zlorab mi ne moremo tolerirati takih povezav. Zaradi tega ne boste kaznovani, saj sami seveda ne delate ničesar narobe. Lahko se pa zgodi, da kdaj ne boste mogli napasti iste tarče ali kaj podobnega. Na dodatna ali specifična vprašanja, vam bomo pa radi odgovorili na podpori.
Lep pozdrav
 
Top