Poletje in prosti čas

Flako

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni,
že nekaj dni razmišljam, da bi naredil neko normalno temo, za preprost pogovor, kaj kaj počnete med poletjem.
No, skratka, lahko malo debatirate, tukaj v tem forumu spam in off topic ne obstajata, tako da kar pogumno...

No, da malo prebijem led, glede na zadnja dogajanja, ki sem ga doživel sem se odločil, da se za začetek malo pošalim.
Evo, glede na dogajanja, sem se malo spomnil, moje začetka , kako sem postal moderator... In potem sem se spomnil na eno šalo, ki je v bistvu zelo podobna "sprejemnemu izpitu za moderatorja" - čeprav gre za drugačno stvar, ampak je vseeno zelo podobno .

Sprejemni izpit

In še ena asociacija , ki sem jo dobil... Krizni sestanek ekipe, tukaj ponovno malo drugače, vendar v vsaki šali je nekaj resnice ;) .

Krizni sestanek

No, sedaj pa še vi kaj povejte, kaj delate, itd.
 

DeletedUser

Guest
jst sm šel na otok Ugljan blizu Zadra in včer smo se vrnil. Drugače pa hodim na treninge. med krompirjevimi pa grem na Maldive za 8 dni.
 

Jernej Mikuz

Member
Reaction score
0
zanimiv pr nas v vasi majhni muli skos neki težijo pa kej ko bo kmau konc počitnc tak ta ni kaj rečt
 

jurejereb

New Member
Reaction score
0
pr ns tut srečaš enga pa ti reče: ja zj bo pa kmau konc šole. a se kj veseliš ?? pa greš naprej pa spet...:(:(:(
 
Top