Pomoč prijatelju :D

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Ker je to le klepet pa bi vas prosil za pomoč prijatelju ki sodeluje v nagradni igri :)

Na strani http://www.trgovinakitare.com je ob desni strani anketa, kjer glasuješ za slogan :

“Crafter – pure symphony.”

Zelo bi bil vesel nove kitare in ti si ena/eden tistih, ki mi jo lahko omogočijo :p

P.S.: Lahko poveste prijateljicam, prijateljem, kolegom, glasbenikom glasbenicam in vsem po spisku, ki imajo 5 sekund časa :)

For those about to ROCK, we salute you!!



Lepo prosim če imate nekaj sekund časa odveč lahko enmu res kul tipu omogočte da dobi zakon kitaro ^^
 
Last edited:

Flako

Member
Reaction score
0
Hmmm, to bi po moje bolj spadalo pod spam, kajti če si prebral pravila foruma, tukaj ni dovoljeno "oglaševati", kakor koli se pač tvoj post razume...
Drugače pa sem glasoval zate, samo večini se ne bo dalo med vsemi temi možnostmi iskati prav tvojega "pure symphony".
Lep večer še naprej.
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
hvala za glasovanje , to sicer ni zame (js pa kitara nisma prijatla najbolj :D ) to je za prijatelja , drugače pa flako ja sem prebral da vendar piše da lahko tu odprem temo z vsem kar ni povezano z vojno plemen, nesmem pa oglaševat mislim pa da s tem ne oglašujem ničesar - ali pač ?^^


Če pa ne najdete predloga :

NAMIG: ;)

Kliknete tipki "Ctrl" in "F" in tam v iskanje vtipkate Crafter – pure symphony.
 
Top