Postani del zgodbe o uspehu na .net!

DeletedUser

Guest
[NASLOV]Zmagaj .net svet[/NASLOV]

SI ŽELIŠ BITI ŠTEVILKA 1 NA .NET SERVERJU?


Živjo vsem,

kot me verjetno že marsikdo pozna, sem AtaSmrk iz legendarnega plemena TMP iz .si1. Vzporedno z Vojno plemen pa že štiri leta igram tudi w38 na .net. Tam trenutno držim drugo mesto, svet se pa konča 26. aprila letos. Moj profil si lahko ogledate tukaj.

Ker sem sam, brez coplaya, bom zelo težko zmagal server, ker je prvi na lestvici zelo aktiven. Zato potrebujem vašo pomoč, če jo bom seveda dobil.

Pravila:

- iščem igralca/igralce, ki bi mi pomagali pri farmanju in noblanju. Pogoj: moraš biti aktiven, aktiven in še enkrat aktiven. Ne se ustrašiti velikosti računa, lahko se zmenimo da pomagaš samo na določenih kontinentih, itd...

- znanje T-trainov, snipanja in ostalih naprednih tehnik NI potrebno. Je pa zelo zaželjeno napredno uporabljanje premium funkcij
- lahko se zmenimo za min. dvotedensko pomoč če je več kot to problem, kot rečeno svet traje samo še dva meseca
- vsak, ki se želi prijaviti, naj pove na kratko kakšne izkušnje ima z VP/TW. Lahko tu ali pa na ZS, spošoval bom vašo privatnost
- zaželjeni so igralci, ki že vedo kako farmati nekaj tisoč farm na dan oz. so že veliko farmali
- nudil vam bom vso tehnično-strokovno pomoč, sem tudi sam seveda dokaj aktiven, a žal ne dovolj
- komunikacija poteka obvezno preko skype kanalov


Nagrada:

- večna slava :)
- premium točke od nagrade po končanju sveta, tu morajo modi povedat ali se da prenesti pp iz .net na .si


Opombe:

Idealno bi seveda bilo, če bi bil račun pokrit 24/7 oz. vsaj večino ur v dnevu, zato tudi objavljam to ponudbo. Računam, da bi dva igralca (poleg mene) bila dovolj za kvalitetno pokrivanje. Prosim za malo reklame, sporočite znancem/prijateljem/soborcem, ki bi jih ponudba morebiti zanimala. Zanimajo me resni igralci in ne zgolj "firbcanje" na mojem računu. Moj cilj je namreč jasen: zmagati .net server!!

Disclaimer: pridružujem si pravico ne izbrati nobenega, če mi ne bo ustrezal.
 

DeletedUser

Guest
Kolikor jaz vem se PPja ne da prenest iz drugih svetov se bom pa pozanimal pri Motorki.

Drugače pa v kolikor se ne bo javil noben drug ti lahko pomagam jaz.
 

DeletedUser

Guest
Hvala za posredovanje Domen. Koliko pa imaš kaj časa za igranje? Vsi vemo da je pri tej igrici čas zelo pomembna sestavina.

Pa drugo temo glede napake lahko zbrišeš.
 

DeletedUser

Guest
Lepo spisano :) Upam, da zmagaš ta server si zaslužiš zal mi je le nepalčana :) Drugače pa upam, da dobiš ustrezne soigralce :) ostalo ti napišem na skypu.. :)
 

Flako

Member
Reaction score
0
PP JE MOZNO prenesti iz .net na .si, mogoce bo trajalo kaki teden, da se to dopove nasemu big bossu, ampak vsekakor je mogoce, - kako vem? ker sem to funkcijo ze koristil, ampak takrat je trajalo dosti dalje kot 1 teden, ampak ok, vsekakor je mogoce...
In veliko srece...
 

DeletedUser

Guest
atasmrk...drži se.Žal čas ne dopušča,da bi pomagal,pa vsekakor držimo pesti.
Če boš zmagal bo vsekakor zgodovinski trenutek za slovensko vojno plemen.

srečno!
naj se ponese slovenksi glas po svetu
 

DeletedUser

Guest
Hvala amade, lepo napisano. Za to se mi tudi gre, lepo bi bilo končati zmagovito na .net.

Flako to je tudi lepo vedeti. Važno da se da. Sicer pa, kaj je teden proti večnosti? :D
 

settlers

Member
Reaction score
0
Ata Smrk kapo dol, za že dosežen uspeh,mislim da je malo igralcev na si. ki bi lahko upravljali z takim računom.
Upam da dobiš prave soigralce za dokončanje serverja.
 

angryman

Member
Reaction score
0
Bravo svaka ti čast:)
Malo še dvigni vasi, pa upam, da najdeš dobrega farmerja;)

Si prašal kakšnega starega prijatelja kot je paradox pa dreamsnake....?
 

DeletedUser

Guest
Hvala vsem ki ste mi pisali. Našel sem dva super fanta, sta tudi v zahvali na mojem ingame profilu ravnokar zaključenega serverja.

Pointwhoringa sploh ne maram, a ker so vsi začeli nabijat vasice na maksimum ni bilo druge kot da jim tudi jaz sledim. Tko da ne se čudit zakaj je povprečje 12.154 :D Sicer sem imel vedno ali 9740 ali 9901 pik.

Skratka, server je zaključen, ni nam pa ratal zmagat ker so bli ta prvi QA enostavno premočni. Tukaj lahko vidite uradno novico, tam je tudi link do ingame profilov.

Hvala vsem in zbogom vojna plemen!
 

DeletedUser

Guest
- Ata Smrk

Sprva sem premišljeval, kaj naj sploh odpišem, ker sem ob tem dosežku ostal brez besed. To, da si 5let zdržal in pripeljal svoj račun do takšnega dosežka je z vidika VP (sploh v Sloveniji) vredno spoštovanja in občudovanja. Večini od nas se je VP pot začela pred približno tremi leti. Takrat si ti že mojstrsko osvajal net. svetove in nas z ninjo na s1 učil veščin Vp-ja (pa vrjetno še kdo, ki ga nisem omenil)...Kapo dol tebi in vsem tvojim kolegom, da ste zdržali toliko časa. Čeprav tvoje ime ni napisano na prvem mestu si zame osebno zmagovalec ti.

Tudi če nisi zmagal je to zgodovinski trenutek za Slo VP sceno.


Čestitke tebi in vsem tvojim kolegom s katerimi si prišel do tega dosežka!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Resnično brilijanten uspeh!
Tole je bil res izjemen dosežek.Mislim,da nam bo ta dogodek še dolgo ostal v spominu...in prav je da nam ostane:)
Ob tem dogodku predlagam tudi,da se narei mednarodni hram slave in tam zapiše pomembne mednarodne dosežke.

Vsekakor si se zapisal v zgodovino!
Še enkrat vse pohvale!
 
Top