Potres na japonskem

hilary

Member
Reaction score
0
Če veste kaj v potresu na japonskem lahko tudi povete tule!
Js sm zdaj en video pogledal :

KUŽA

No saj morda vas ne zanima samo pač naredil sem to temo ;)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Hja, takšne stvari so vedno zelo tragične in krute. Glede vide-a, sem že videl včeraj ;) .
Drugače pa mislim, da najhujše bo šele prišlo,kajti to z temi reaktorji, kaj imajo... Prve posledice bodo vidne čez 14 dni. Čutilo pa bo te posledice več generacij.
Drugače pa to je stvar, ko dobesedno ne vem kaj bi rekel.
lp
 

hilary

Member
Reaction score
0
jap
drugače je pa res flako ja tej reaktorji bodo še večjo katastrofo povzročili
 

DeletedUser

Guest
hja nihče več ne govori o potresu in cunamiju samo še o jederski katastrofi, ki grozi Japonski. Sem malo prej na svetu slišal, da so razglasili 5. stopnjo ogroženosti, najvišja, ki je bila tudi pri černobilu pa je bila 7.
upajmo na najboljše...
 

DeletedUser

Guest
hja nihče več ne govori o potresu in cunamiju samo še o jederski katastrofi, ki grozi Japonski. Sem malo prej na svetu slišal, da so razglasili 5. stopnjo ogroženosti, najvišja, ki je bila tudi pri černobilu pa je bila 7.
upajmo na najboljše...

Francozi so ene tri dni nazaj objavili 6.stopnjo ogroženosti...
 

DeletedUser

Guest
vrjamem. saj so povedali, da je nesreča najverjetneje hujša kot jo prikazujejo japonci...
 

gx15

Member
Reaction score
1
če sem iskren me je tole bolj ganilo kot vse te nesreče skupaj pa ne zato ker mi je vseeno za ljudi... ampak bil je premražen, brez hrane pa je raje ostal pri prijatelju :( Temu lahko rečemo Zvestoba do groba :(
Drugače pa ne se bat, to vse bo nekega dne tudi h nam prišlo, kar smo naredili naravi se nam sedaj vrača...

pa srečno Japonci oz. vsi v težavah :(
 

DeletedUser

Guest
samo da vas obvestim:
na radiu sem slišal, da je iz Japonske, nad Slovenijo prineslo radioaktiven dež. Seveda je radioaktivnost majhna ampak vseeno, saj nikoli ne veš:)
 
Top